Skocz do zawartości

Zdjęcie

skarga na Jesz :)

skarga jesz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

BoskiKris

BoskiKris

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
8

Twój nick : BoskiKris

Nick Oskarżonego : Jesz

Powod : niestosowne ostrzezenie :)

Opis: otóz wypowiedziałem się w prośbie o ub jednego z graczy zamieszczając tam link do demka i wyciągu z steam (rzeczy istotne na moją logike) a dostałem ostrzeżenie za ? wyraźnie pisze 

Prawo do wypowiedzi w temacie ma tylko i wyłącznie, gdy -->zaistnieje taka potrzeba<--- Autor tematu, ---->Admin Banujący<---, AntyCheat oraz Opiekun lub Właściciel danego serwera na którym osoba jest zbanowana.

Potrzeba była bo raczej nikt nie chce osób łamiących regulamin + byłem adminem banującym.

dowód : http://pijemy-rozrab...e-1#entry199800

raczej wszystko widać czarno na białym. domagam sie równoległej kary co do mojej niesłusznej.

Jesz.

Jesz.
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1679
  • Czas Online: 147d 15g 8m 24s
Na własną obronę wklejam wiadomość, którą zaczęłam pisać zanim kolega wstawił tę skargę. Tyle mam do powiedzenia.

Edit do tego na dole: w takim razie mogłeś mu nie dawać ss-ów tylko bana z innym powodem.

Jso7STl.png

BoskiKris

BoskiKris

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
8

poinformowałaś mnie w niej tyle co w Warnie - nadal twierdze  że ja mam słuszność. Uważam że dostawienie demka na gracza to raczej słuszna rzecz gdyby jednak ssy nic nie wykazały. Napisałem post przed Aloszą - nie wiedziałem że gracz dostanie bana za łamanie innego punktu :)

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4937
  • Czas Online: 176d 5g 33m 25s

wyraźnie pisze  Prawo do wypowiedzi w temacie ma tylko i wyłącznie, gdy -->zaistnieje taka potrzeba<--- Autor tematu, ---->Admin Banujący<---, AntyCheat oraz Opiekun lub Właściciel danego serwera na którym osoba jest zbanowana.

Jest napisane jeśli już.

Jak sam zacytowałeś tekst regulaminu masz prawo wypowiedzieć się w temacie tylko i wyłącznie, gdy zaistnieje taka potrzeba tj. poprosi Cię o to AC lub jeden z Administratorów.

Jeżeli zrobiłeś graczowi screeny, bo podejrzewałeś go o czitowanie to jedyne co on musi zrobić to wstawić je, a Twoja rola się już tu skończyła.

Jeżeli masz teraz nagle do dodania inne rzeczy to jest od tego odpowiedni dział i tam zakładasz temat.

Temat, który założył gracz służy tylko i wyłącznie wstawieniu screenów.

Jednak jeżeli domagasz się najwyższej sprawiedliwości muszę przedstawić Ci punkt z regulaminu.

§4. Pozostałe:

8.Bezpodstawna skarga na użytkownika / członka ekipy PR.pl nagradzana będzie 4 pkt. warn

Przemyślę co z tym fantem zrobić, a Ciebie następnym razem proszę o czytanie ze zrozumieniem.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga, jesz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 100 użytkowników

DRANZIRO77, Nemesis, WojaK, Bienio (L), (Zwolnienie) Vakos, DonGural, Carmel, FanatykCS, Maggio, Jesz., BaWaR, Perez Perez, leoniq, K0L0S, MarkeloN, Promienny.!, SoBeK, Matehids^^/, Misiu. ♥, @Drago@, Mategros, Barwinek, Olka., Krejzollek95, SzaLonY v1`, Karlito, VEN, grelas, AsD ^^, SoaD, Rajczu., NoFirePlease, Bielik, SeBnoW, haczor, Sysia., Olciak, kyh, Natka, Łili, Lazarus!, Pati:*, Hitachi, InOk!, BoskiKris, Neksio., OrangeHaZe, TytanowyJesz, PoDbot, BAPH., Pako, Piotrz, Ciasteq CWHC, RING3R, K3IMaN aKa ShootinG, OxyGeN, Podolski, Ciamajda, Kaka, pawloo, Usia, RaDziu ♥, STAFORD, DawidzioR, Dedzik, __#Kasia#__, Mazur., panicznyPatryk, Donald Cerrone, Czarnulka, HaX1oR, Mykmyk, Miętowa., RONALDINHO, arenik, nomus, Kotek ♥, ` NieoR^, NoMercy, VakoSss, xdbx, W!nn3Web!, Agaxd, KaczmarKo, SHOOX, Jagiellonia JAGA Bialystok, Lukovsky, Gumiś95, Black Raven, JOKER :>, vird1ng, Elizka, Iza, Eve3ment, ragnarooooo, OwneD`, ****JERRO, kolaokl, Bezimienny., Patryko97