Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga

skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Olciak

Olciak

FEJK

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
48
  • Czas Online: 9d 13g 4m 34s

Twój nick:Olciak

Nick oskarżonego:Vakos

Powód: Odrzucenie podania za nic i warn

Opis: Złożyłam podanie na grafika zostało ono odrzucone i rozumiem z jakiego powodu ale to nie o to chodzi ,po 3 dniach złożyłam podanie na admina i pan vakos odrzucił ze względu na punkt w regulaminie i dał mi warna tylko widocznie się pomylił bo ja dokładnie czytałam regulamin punkt :

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone bądź zamknięte z powodu braku wzoru, następne możesz napisać dopiero po tygodniu (wcześniejsze podanie będzie skutkowało warnem).

​ i owszem mógłby mi odrzucić jakbym złożyła na tą samą rangę czyli na grafika a ja złożyłam w całkiem osobnym dziale na admina a w regulaminie pisze jasno i wyraźnie ,że gdybym złożyła w przedziale mniej niż 7 dni na to samo ;)

Dowody:

​Ps .Ja tak  zrozumiałam ten regulamin i większość osób z którymi o tym gadałam jak nie mam racji to proszę mi to wyjaśnić ;)

Użytkownik Olciak edytował ten post 16 sierpień 2016 - 14:03

• Mategros i STAFORD postawili piwo.
Dołączona grafika

Jesz.

Jesz.
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1681
  • Czas Online: 148d 1g 44m 27s
Ola, już powoli się gubisz :) składasz podania gdzie się da to i nie dziwne, że fakty Ci się plączą.
10 sierpnia -> http://pijemy-rozrab...a-na-admina-on/
  • Olciak stawia piwo.
Jso7STl.png

Olciak

Olciak

FEJK

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
48
  • Czas Online: 9d 13g 4m 34s

Wiem tam złożylam podanie nie potrzebnie na dd i żałuję bo to była pochopna i nie przemyślana decyzja to ci potwierdze Ale na builder gram naprawdę sporo bo prawie całymi dniami , i znam tam prawie wszystkich i wiem jak pomagać i dlatego złożylam podanie a to że złozyłam na dd to ci przyznam było błędem

Ps . Dalej jestem przy swoim zdaniu ponieważ to nie jest ten sam serwer i dział;)

Użytkownik Olciak edytował ten post 16 sierpień 2016 - 14:36

Dołączona grafika

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4943
  • Czas Online: 176d 10g 59m 21s

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone bądź zamknięte z powodu braku wzoru, następne możesz napisać dopiero po tygodniu (wcześniejsze podanie będzie skutkowało warnem).

Widzimy tu słowo podanie, a nie zrozumiane według Ciebie podanie na jedną rangę.

Jeżeli tak bardzo chcesz posiadać 1234123 rang na forum i wyglądać jak tęcza to niestety, ale musisz zmienić forum.

30520_3776d40d2c4a5e6b4773cd0f0db04058.g

• Mategros, Olka. i STAFORD postawili piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4943
  • Czas Online: 176d 10g 59m 21s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga niesłuszna.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 65 użytkowników

#Lambdziak#, Dejman., Na pewno nie spalony, mini nukeone, BaWaR, K0L0S, MarkeloN, VEN, @Drago@, Jesz., AsD ^^, Rajczu., haczor, NoFirePlease, kyh, xnx, zDublowany, komon, pietrek, Krejzollek95, HaX1oR, KiNiA :*, Olka., __#Kasia#__, VakoSss, pawloo, BAPH., Misiu. ♥, STAFORD, Lazarus!, Donald Cerrone, Miętowa., Hitachi, (Zwolnienie) Vakos, Nobody, Black Raven, DarkMessiah, Neksio., Łili, KaczmarKo, Mategros, Olciak, Ciamajda, K3IMaN aKa ShootinG, Takos, SHOOX, Czarnulka., Kaka, nomus, Pawlik4Ver, Mykmyk, BlackSensey, SoaD, HBA, arenik, PoDbot, DawidzioR, Blondynka., Bezimienny., Barwinek, ragnarooooo, Eve3ment, Domcia ;*, Piotrz, Natka