Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grafik Bezimienny

grafik bezimienny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Bezimienny.

Bezimienny.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
164
  • Czas Online: 15d 14g 6m 55s

Jakiego używasz programu graficznego: XnView i powoli uczę się korzystać z Gimp'a ^^

Jak długo zajmujesz się grafiką: Odkąd pamiętam zawsze lubiłem się bawić grafiką i rysowaniem ale nie mam żadnego szczególnego doświadczenia związanego z nią.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Tą pracę bardziej traktuje jak motywację do zdobycia jakiś umiejętności w świecie grafiki bo jak pisałem zawsze lubiłem się nią bawić lecz nigdy nie miałem gdzie się zaczepić żeby robić ją ciągle bardziej robiłem ją czasem dla siebie z nudów albo gdy ktoś mnie prosił o jakąś ^^

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: duuużo ;D Nie mam jak sprecyzować ale na forum jestem codziennie, a zwłaszcza teraz i w najbliższym czasie kiedy mam remonty i jak mam wolny czas to tylko wchodzę na forum, fb, steam i czasem ts ;)

Coś o sobie: Lat 17 (18 za 2 mies ;P), jestem z Górnego Śląska (jakieś 2 km od granicy Czech :D), chodzę do Technikum Logistycznego, lubię majstrować przy komputerze i innych tego typu sprzętach, lubię rysować i bawić się grafiką, oczywiście lubię też gry :D (najbardziej z gatunków FPS i RPG). I to by było chyba na tyle ;) jak ktoś chce wiedzieć coś więcej zawsze może spytać :)

Doświadczenie: Brak

Przykładowe prace (przynajmniej 5):

295e2f42c75f7.jpg
f0f4159e53060.jpg
532b3f8018568.jpg
8c359239b156c.jpg
65e2e14edcc56.jpg

Użytkownik Bezimienny d^_^b edytował ten post 29 lipiec 2016 - 23:13

76561198210203123.png

OwneD`

OwneD`
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
316
  • Czas Online: 21d 18g 16m 19s

Co prawda grafika nie za dobra (według mnie oczywiście) ale chłopak stara się jest aktywny i próbuje.

Na tak .

• Bezimienny. stawia piwo.

Dołączona grafika

Donald Cerrone

Donald Cerrone
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2112
  • Czas Online: 97d 10g 48m 46s

Słabe prace, na nie. 

Kotek ♥

Kotek ♥

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
0

Na nie, poćwicz jeszcze trochę i zacznij korzystać z photoshop cs6

Grafiki 2/10

Druga grafika trochę powinna być szersza.

+wiek

+checi

Ale to nie wystarczy...

Pati:*

Pati:*
Grupa:
Kobieta
Reputacja:
84
  • Czas Online: 3d 22g 17m 38s
Ja jestem Neutral
+wiek, chęci
-trochę słabe prace

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 17g 24m 27s

odrzucone.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, grafik, bezimienny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 122 użytkowników

Rozrabiaka, Er!uS, Trepik, A!kUmAm:*, siwy dobra morda, *Naja_Smc*, *RespecT.*NoSkill*, Pati:*, reco., Buziol:D, AsD ^^, loszka07, KiNiA :*, Barwinek, Rize, Bombelek <3, Shejdi, HaZarD, Bezimienny., Piotrz, JOKER :>, WhoNeXt, iNu3LeAr, Zeus Pierwszy Milion, kolaokl, Olciak, arenik, BlackSensey, NeexT, Chupa Chups, SwiRusek.!, eVement, `RabbiT, Misku, Budyn_Malinowy, Derpik, STAFORD, Navez, Nadia>?, xnx, HaX1oR, TresHu, As^^, NoMercy, RaDziu ♥, Czarnulka, Ponczuś_19, Lotusik, DawidzioR, Blacku, Efilipe, niedźwiedź, Maniek Mankowski`, **Czarny**, BAPH., Blondynek., __#Kasia#__, mETHO:, panicznyPatryk, ŦคŦค, Ciasteq CWHC, SoBeK, Malibu, SoaD, NiceK , Pacislavek, Ciamajda, K0L0S, NazwaUzytkownika, Benio, VakoSss, [email protected], Agaxd, Polako, Wujek., K0tLecik, Lukovsky, DarkMessiah, Trzytonowy, Kotek ♥, W!nn3Web!, Domcia ;*, BaWaR, Rajczu., haczor, ` NieoR^, Alelluja, OrangeHaZe, [email protected], Pako, Ulquiorra, OwneD`, Spocona Bozena, Assasin **BlackTeam**, Miętowa., Dejzo, Bialy ;), ptyhlzr, Kaka, DiabloS, Podolski, Jesz., Donald Cerrone, FanatykCS, Olka., MarkeloN, Dareczek, Halvie, Beezy Vuitton, Vampereczek, S!NTEC, Mykmyk, Vakos, FafeQ, EmSi, [email protected] <3, Black Raven, Gumiś95, Misiu. ♥, xdbx, Death*, Eve3ment