Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Moderator] Miki

moderator miki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Reder9120

Reder9120

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 9g 10m 49s

Imię: Radosław
Coś o sobie: Jestem Radek,mam 17 lat pochodzę z warmii-mazur. Mam dwoję rodzeństwa starszego,brata i siostrę. Jestem najmłodszy z rodziny,moim hobby jest piłka nożna,dziewczyny i oczywiście gry typu MMO i RPG Jak np. Metin/Cs/Battlefield i Far Cry. Jestem dosyć opanowanym człowiekiem,bardzo trudno wpadam w złość jednak jeżeli ktoś mnie wyzywa czy coś takiego staram się nie odpisywać no ale jeżeli już przez cały czas tak jest to już na to odpowiem bo nie jestem w stanie dalej tego słuchać. Jak każdy mam swoje minimum, tak ogólnie w cs'a jak i w metin'a gram od dobrych 8 lat. Byłem na różnych sieciach i teraz trafiłem na tą ^^. Zajmuję a raczej zajmowałem się prowadzeniu stron i robieniu takich z silnikami MyBB i IPB. Moimi ulubionymi serwerami w cs'ie są: 

ZM

Only DD2

CoD MoD

Surf

I oczywiście turnieje ^^ (Ale to w GO)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ogólnie jestem tu dosyć długo (Polecam sprawdzenie daty założenia konta), jednak nie udzielałem się bo zapomniałem hasła do konta jednak sobie je przypomniałem no i jestem. Ogólnie myślę że będę na forum siedział sporo czasu tak po 3/4h ponieważ mam masę wolnego czasu gdy nie jeżdżę motorem lub nie pomagam dla Taty przy pracy.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Moja praca będzie taką jak ma reszta, będę się starał pomagać będę sumienny, wytrwały i oczywiście nie będę nikogo faworyzował. Praca moderatora jest dosyć trudna dla nie których ale ja myślę że sobie z nią poradzę ze względu takiego iż posiadałem wiele razy takową Funkcję, i sprawdził bym się w tej roli.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Moją osobą? Mogę wnieść kulturę, ład i porządek chociaż to już jest bo inni tego pilnują, no ale chciał bym też pomóc i dalej kontynuować swoje umiejętności. Po prostu chciał bym wam pomóc żebyście mieli mniej roboty i starać się tak jak mogę, aby nie było żadnych skarg na mnie.
Dlaczego Ty?: Tak jak mówiłem, jestem sumienną i pracowitą osobą. Można mi powierzyć wiele zadań i postaram się je wypełnić. Na IPB pracuję tak od 8 miesięcy, jednak na MyBB troszkę dłużej, znam się na tym i wiem co miał bym robić chyba że chcecie mi powiedzieć ^^. No ale i tak, znam się już na roli moderatora. I chciał bym wam pomóc w obowiązkach :). Może nie mam tych 60 postów itd. Jednak jestem pracowity i posiadam już umiejętności w moderowaniu forach itp... Jeżeli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie to będzie świetnie. Jeżeli jednak nie no to trudno raz się żyje i trzeba próbować. ^^

Donald Cerrone

Donald Cerrone
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2105
  • Czas Online: 96d 23g 52m 8s

Chyba sobie kpisz.

Nie spełniasz żadnych wymagań, przydałoby się kilka warnów na opamiętanie.

• K.M.S i Halvie postawili piwo.

Kotek ♥

Kotek ♥

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
0
Po przecinku dajemy odstęp, a po kropce już nie!

Nie spelniasz wiecej wymagań po za wiekiem.

#Facepalm

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2646
  • Czas Online: 124d 9m 10s

odrzucone.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, moderator, miki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 78 użytkowników

K.M.S, Skillerek, hasho, Do_Mycia_Gnoju :), Lazarus!, Donald Cerrone, Barwinek, AsD ^^, pr0 0wn3d.cfg, EnV, FanatykCS, Pr0sto , panicznyPatryk, Mategros, Vakos, Spocona Bozena, Polako, DiabloS, Black Raven, BaWaR, Łili, EmSi, Trzytonowy, Assasin **BlackTeam**, kolaokl, Jesz., S!NTEC, Invincible, Ulquiorra, [email protected] <3, rascal, VakoSss, Piotrz, Edzio, *RespecT.*NoSkill*, ptyhlzr, W!nn3Web!, [email protected], Blondynek., Olka., ****JERRO, Ciamajda, OrangeHaZe, Pako, SjQ, Reder9120, Pati:*, DawidzioR, Wujek., Kotek ♥, HaX1oR, Elizka, Death*, NUBEN, WODA UTLENIONA, Efilipe, Misiu. ♥, JohnD~, eVement, OwneD`, NoFirePlease, Agaxd, Gumiś95, MarkeloN, Nie ma takiego bicia, Podolski, Pulsefire, haczor, Vampereczek, PoDbot, Miętowa., ` NieoR^, xnx, Neksio., Halvie, STAFORD, HeadShotter :*, Bezimienny.