Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nasze prace/szkoły.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

GroupoN

GroupoN

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
49
  • Czas Online: 3d 21g 2m 58s

Ja uczęszczam do 2 kl. Gimnazjum. Staram się być miły i pomagać innym. :)

nie

nie

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
4
Dziura dziura naprawdę dorośnij jak ci najebia to lecisz na policje jak cie okrada lecisz na policje mi się wydaje ze to ten wiek za dużo nitra i uj wie kogo Armia JP Żałosne w uj. .. jak byś widzial policjanta byś się nawet nie odezwiesz tylko spierdalasz ... ja jestem dumny z Kluseczki nie każdy ma taką główkę żeby dostać się na taką szkole wiem jak u mnie dziewczyny poszły w gim świadectwa z paskiem a tam po miesiącu nie dały rady wiec ja bym ja podziwiał a nie obrażał. Takie moje zadanie :)

Kamil?

Kamil?

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
46
  • Czas Online: 7d 4g 51m 46s
Dziura, myślałem, że jesteś poważniejszy ...
Ale w sumie czego tu oczekiwać od gimbusa, który jest rozpieszczany przez rodziców, dostaje wszystko co chce, nie zaczął jeszcze prowadzić "dorosłego" życia, a tym bardziej to Nasze podłe życie jeszcze go niczego nie nauczyło. Na temat Twojej wypowiedzi na temat Policji to raczej wina jego rówieśników oraz jego samego. Po jasną cholere wchodzić w takie beznadziejne środowisko?! Ja przykładowo szanuje Policje i biore przykład z Antyterrorystów oraz Żołnierzy z wojska.
A słyszałem o nowym naborze do wojska, więc bardzo chętnie bym poszedł do wojska, a gdyby Ciebie wzieli to byś miał dosyć po kilku dniach.
Ciągłe pobudki o 5 rano, 100 pompeczek na pobudke, chu*owe jedzenie, biegi z plecakami ważącymi od 5 kg do 20 kg przez ponad 10 km, strzelanie z prawdziwej broni o olbrzymiej mocy, która łatwo wyłamuje bark.
Przy Twoim zdjęciu dopatrzył się troche i zauważyłem, że koszulka na Tobie wisi jak na patyku, Michał Cię wyśmiał o "bajcepsie" i miał racje, Twoja "łapa" składa się z zaledwie kilku podstawowych mięśni, skóry i kości.
To tyle na ten moment.
Never Back Down!
Remember, Only hard training give You efects!

------------------------------------------------------------

Nigdy się nie poddawaj!
Pamiętaj, tylko ciężki trening da Ci efekty!

Dołączona grafika

nie

nie

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
4
Kamil wybacz ze się tu wtrace ale jak mając 16 lat pójdziesz do wojska? Resztę popieram :) w wojsku można się dużo nauczyć przedwszystkim życia żeby być silnym a nie mięczakiem bo taki to zaraz idź sobie do domu wysiłek i ciężka praca opłaca się naprawdę masz tam szkole życia ;)

SPIkA

SPIkA

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 23g 55m 58s
Chodzem do gimbazjum klasy matematyczno-przyrodniczej 1c

Kamil?

Kamil?

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
46
  • Czas Online: 7d 4g 51m 46s
Jak już to można się zapisać i biorą Cie w wieku bodajże 18 lat na Twoje życzenie, a w ramach przymusu to nie pamiętam w jakim wieku.
Ja bardzo chętnie pójde do wojska, bo byłem już przy pożegnaniu mojego wujka i taty. Zajebiście to wyglądało, a opowieści mojego taty mnie zachęciły do wojska. Tak więc rozumiesz o co mi chodziło.
Never Back Down!
Remember, Only hard training give You efects!

------------------------------------------------------------

Nigdy się nie poddawaj!
Pamiętaj, tylko ciężki trening da Ci efekty!

Dołączona grafika

Behind You

Behind You

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
47

Malarz-tapeciarz łodzi podwodnych a ze na Ślasku niema łodzi to jestem bezrobotny

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2648
  • Czas Online: 387d 16g 58m 31s

masz tam szkole życia ;)

Szkołę życia to masz, jak nie przedłużą Ci kontraktu 2 lata przed emeryturą. A tak w wojsku jest od dobrych kilku lat, całe życie szeregowy, chyba że masz plecy.

• nie stawia piwo.

76561197969362344.png

Dziura aka StoProcent

Dziura aka StoProcent

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
48
Nie chce tutaj zaczynać jakiejś śpiny (choc raz to już zrobiłem)ale wierz mi albo nie Kamil napewno w życiu to ja miałem ciężej. Każdy na jeżdża na moja rękę że same kości to teraz spójrzcie na to z mojej strony mieszkam 20 km od miasta (dojeżdżanie na siłownię by mi się nie opłacało) do szkoły idę o 7 wracam o 16 we wtorki i czwartki mam treningi czyli wracam o 19 w soboty mam mecze +nauka i wolnego czasu mam znikłe godziny. Co do gimbusa tak jestem nim nie wiem dlaczego ale gimbus to coś obraźliwego, mnie to za przeproszeniem jebie czy nazwiesz mnie "kurwą, gimbusem czy pedałem lub maminym synalkiem" wiem popełniłem błąd (napewno jeszcze wiele popełnienie) ale mam 15 lat na czym miałem się nauczyć życia ? Na mojej sytuacji rodzinnej choć i tak jest nie miła to i tak jeszcze się nie nauczyłem życia . Więcej nie mam co pisać o moim życiu jestem gimbusem to jestem mam problemy to mam i za przeproszeniem pierdoli mnie zdanie innych co mi dadzą słowa innych ubiorą mnie czy dadzą mi jeść nie więc właśnie jak pisałem "jebie" mnie to co o mnie myślisz chcesz to uważaj mnie za gimba czy kogo tam lecz pamiętaj że gdy kogoś nie znasz dobrze nie pisz o jego sytuacji rodzinnej :) Dziękuję pozdrawiam i nie chciałem tym postem zacząć nowej kłótni czy czegoś tylko dodałem swoje zdanie.
Dołączona grafika

Milobob123

Milobob123
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
342
  • Czas Online: 142d 6g 25m 52s

Liceum Ogólnokształcące 3 klasa profil: mat-fiz-inf-ang :D

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Chesterfield.

Chesterfield.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Cheater
Reputacja:
7
Szkoła Zawodowa , 1 klasa , zawód : Sprzedawca . Dalsze plany to Technikum Handlowe lub Informatyczne ;b

dragon

dragon

Wuhacz

Grupa:
Banned
Reputacja:
414

3 klasa liceum o profilu strażackim ;)

Chesterfield.

Chesterfield.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Cheater
Reputacja:
7
Diabeleq a mi to się wydawało , że Ty mówiłeś , że masz 13 lat xD . Może to jakaś podszywka lub kłamiesz xD Hahahah xD

! BlaszanY !

! BlaszanY !

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
82
  • Czas Online: 6d 6g 53m 3s
High School Martin Colegiatte Regina Grade 9
Trenuje piłkę nożną, codziennie treningi podczas ostatniej lekcji potem siłka (W szkole)

Ranga CS GO : MG2

Przegrane godziny : 300

Najlepszy skin : Butterfly Safari Mesh FT

Ulubiony skin : AWP | Asiimov

sosul ツ

sosul ツ

Na każdego przychodzi pora.

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
40
  • Czas Online: 11d 5g 30m 3s

Technikum - technik informatyk xd

w wolnych chwilach budowlaniec xd

<p style="text-align:center;">Dołączona grafika

Diabel4ski

Diabel4ski

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
143

2 klasa spożywczak KUCHARZ <3 zapraszam na sałatkę grecko :)

Robb Stark o7

Robb Stark o7

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
378

Ja w drugiej klasie gimbazy jestem  :P

~FrEsH~

~FrEsH~

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
67
3 kl. Gimnazjum xD

Sygnatura narusza regulamin forum.

Zostaje usunięta.

Paulina.

Paulina.

Nowicjusz

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
25
  • Czas Online: 1d 6g 27m 29s

Same gimbuski :P

Ja jestem po Liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. (tak, zdałam maturę xD) Teraz jestem na drugim i ostatnim roku Administracji. Od października biegnę na studia, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne/Narodowe.

Jako że, jestem w powolnej karierze do spełnienia siebie w całości (jeszcze trochę to potrwa), zaczęłam od troszkę łatwiejszych rzeczy jakim jest Straż Pożarna, przeszłam przez setki wykładów, ćwiczeń, testów. Potem zdałam egzamin w Bielsku-Białej i żyję.

Jeszcze w tym roku chciałabym zawinąć się o kurs mechanika (chociaż chciałam sobie walnąć technika jeszcze na szybko) ale przez studia musi mi wystarczyć kurs bo nie dam rady na dwie szkoły.

W 2016 składam papiery do Komendy naszej ukochanej Policji i znowu będę musiała zalać poty, żeby coś zdziałać. Wiem, że nie będzie tak łatwo jak w przypadku Straży ale ja nie dam rady? :)

Wybranie kierunku administracji i bezpieczeństwa nie było przypadkiem.

Oprócz szkoły, od ponad dwóch lat pracuję w nędznej wypożyczalni filmów w której się nic ku*wa nie dzieję :D

Bang :D

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2648
  • Czas Online: 387d 16g 58m 31s

Wiem, że nie będzie tak łatwo jak w przypadku Straży ale ja nie dam rady? :)

Tu się mylisz

76561197969362344.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 243 użytkowników

K3IMaN aKa ShootinG, DRANZIRO77, Joanna, DamianDAFXF, Feljinio, Zjarany ;3, LuQ21, Trepik, karolek5, Jesz., Wujek., Krejzollek95, Papiesz , .:HardStyle:., 'KubuuuuuuuuS, d3iman97, `BeBe ♥, niemota, Death*, powyłamywane nogi, TrezePL, Panci_ xO, *Naja_Smc*, Donald Cerrone, MalawA ツ, Milobob123, hasho, Lazarus!, Kazio, ^Alfa # Vego^, Xysijo, ticoo, tomaszeq, Misiu. ♥, AnonimowyGrafik, xdbx, panicznyPatryk, K0L0S, Piotrz, FanatykCS, SparkY, Cropek., Emaus aka Pierniczek, Vampereczek, Scyzoryk ☠, TUS13K, Gacek1312, Kokainowy^^, Zaaq, ApeX., Neksio., s0ld1er, Bielik, W!nn3Web!, AroundTheWorld, Veen, Słodziak :), DawidzioR, NajemnikTHC, , nomus, leoniq, Pikus123, siwy dobra morda, MarkeloN, F3n0men, Madzia., zDublowany, gta., Barwinek, .::deathless::., pr0 0wn3d.cfg, Mategros, __#Kasia#__, Ludwik Złotówa, Wiki, STAFORD, pan vip eszu, Paramedic!, Haksiu., Kas!@, VakoSss, vird1ng, NiceK , Rize, Bombelek <3, n3m3zis, luucidreeam, arenik, DeeJayRudy, NUBEN, SoBeK, BAPH., Kotek ♥, pawloo, Karol1994, Agnieszka., xnx, Uncle Same evil <, Łili, adzio12341, 10zł, HaX1oR, Olciak, mks, Spocona Bozena, ` NieoR^, Podolski, Haziuu, **Czarny**, Blondyneczka ツ, Elizka, STRIX, ematerion, Dareczek, ****JERRO, sn1p3r, haczor, An0g, Pati:*, Blondi., 4Funny #Smile, Whisper, lol123, JohnD~, KenShi.., Mazur!, songovsky, Robb Stark o7, BaWaR, Malibu, LemonHaze, Kamaa, Styks., Arek, Jagoda, KAKAOWY JANUSZ, OrangeHaZe, Nie ma takiego bicia, Mandarynka, Asia., VensDesign., eS._Co, OffTheHelp, Wild marten, Bot Allu, Allor, Kreatywny, Hej, Mały Zbój, [email protected] <3, NeQessT, `SpiriT^, [email protected], NowyKiller, FRaguś, PoDbot, YellowAfgan, Crystalins, no1zee, Chapaj :D, a3s4s, Ulquiorra, Cynamon, Mouringo, ZielonaFala, OxyGeN, , iWantToPlay, Browar(L), DINOSOWER! GromB, kolaokl, RaVi, Diabel^6, Luk Skajłoker, Kachulka7, Chilloout, sJh, sNp, TytanowyJesz, EcK0!, HiPnOtYzEr, DarkMessiah, , KendziQ, JarekPMI, KoksuSensej;D, Ka(M)il, matmatyk2203, FACIU -->, Devias, DOPALACZ, A!kUmAm:*, ★Mark★, iNu3LeAr, Azir Only Hs, Er!uS, `Tendo Pain., 'Crunch., TresH, Kurushimi, MAOKAI, esej, sQbany;*, ragnarooooo, Takos, ! BlaszanY !, Pako, Alt., Niczym BoT, , Rubisia, Skillerek, Lukovsky, Virael, Bleteczka, , misterix, NoN, Deoos, Ramzes, Miętowa., Per3rek, adalik, FremesiO, Kovval., xXxDawciuXxX, okey, Grzegorz, sharaz, ♥ † HOLLY ♥ †, WeeDMan, klappouszeK, dragon, PaTrYcJaa. ! : *, Vakos, KnopperSs, Limonka123, Mouse, {Bakuś}{Ćpunek}, OMFG!, XeNO, BysTakPedziol