Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nasze prace/szkoły.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 42m 12s

W tym temacie piszemy gdzie się uczymy lub/i pracujemy.

Ja chodzę do liceum ogólnokształczącego oraz pracuje jako ochroniarz na hali "makro".

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gothei

Gothei

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
84
  • Czas Online: 16d 16g 6m 57s

Ja chodzę do gimnazjum 3 klasa.

A tak wgl po co Ci to potrzebne ?

2OPotuw.png

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252

Tak o, żebyśmy więcej o sobie wiedzieli. :P

Dołączona grafika

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

Chesterfield.

Chesterfield.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Cheater
Reputacja:
7
Aktualnie do uczęszczam do Zawodówki . Kierunek : Sprzedawca ;D

Później Technikum Handlowe ;)

T I N A.

T I N A.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
54
  • Czas Online: 7d 3g 15m 33s

A ja jestem na 1 roku technika masażysty i dziś już dostałam ofertę pracy. :3

Przekraczając granicę moralności pamiętaj, że godność, to nie bumerang - nie wróci.

Ironia to subtelna odmiana złośliwości.

----------
Dołączona grafika

SCREW YOU GUYS, I'M GOING TO TOMORROWLAND!

Kamil?

Kamil?

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
46
  • Czas Online: 7d 4g 51m 46s

Ja chodzę do zawodówki. Kierunek: Ślusarz. :)

Never Back Down!
Remember, Only hard training give You efects!

------------------------------------------------------------

Nigdy się nie poddawaj!
Pamiętaj, tylko ciężki trening da Ci efekty!

Dołączona grafika

nie

nie

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
4

hehe to moze i ja napisze;d Ostatni rok szkoly gastronimicznej - Cukiernik ^^

Dziura aka StoProcent

Dziura aka StoProcent

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
48
Gimbusek 3 klasa :D
Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Szkoła zaoczna tzw dla dorosłych lub weekendowa 2 klasa , pracuje w firmie która dostarcza rzeczy do biura wszelakiej maści :)

adalik

adalik

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
50
  • Czas Online: 13d 8g 3m 46s

murarz tynkarz akrobata

WITAM,MAM NA IMIĘ ADAM

MASZ JAKIŚ PROBLEM/PYTANIE ?

PISZ,CHĘTNIE POMOGĘ

:ryj: :ryj: :ryj: :ryj: :ryj: :ryj: :ryj:

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

mechanik monter i małe interesy na boku :P

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2685
  • Czas Online: 388d 19g 58m 21s

Ja pracuję jako rusznikarz na łodzi podwodnej :)

• sNp, Sofcik <3 i GroupoN postawili piwo.

76561197969362344.png

` NieoR^

` NieoR^
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1312
  • Czas Online: 67d 21g 15m 46s

Ostatni rok technikum: ekonomista, potem finanse i rachunkowość na Polibudzie w Częstochowie ;)

Dołączona grafika

'~.Triste. ✝

'~.Triste. ✝

Pomocna

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
59
  • Czas Online: 5d 9g 26m 38s
No to i ja się muszę przyznać..
Jestę gimbę. xd 3 klasa, potem szkoła wosjkowa (*.*) i... policjantka.. :3 :>
  • ♥ † HOLLY ♥ † stawia piwo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dziura aka StoProcent

Dziura aka StoProcent

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
48
Sorki ale musze to napisać :3 Zawsze i wszędzie to psiarnia je**na będzie :D
Ale pany każdy ma swoją rolę w społeczeństwie i żadna praca nie hańbi, a to napisałem dla śpiny :D bo nie mam co robić :<

A i jeszcze jedno skąd wiecie że u mnie w słownictwie psiarnia to policja ? :P ale tak jest :) i mnie nie ma z czego okradac ^^
Dołączona grafika

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
Pan wyżej, a do kogo lecisz jak Cie okradną? Jak kiedyś wspomniał Michał:
1252012482_by_jarema87_600.jpg
Takie zachowanie jest żałosne, a ogólnie przyjęło się jak już, że mówi się "Policja jebana będzie", a nie psiarnia. No w sumie zależy jakie ma kto ubogie słownictwo. :)

Dołączona grafika

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

sJh

sJh
Grupa:
Zasłużony
Reputacja:
238
  • Czas Online: 91d 21g 14m 4s

@Dziura aka Sto Procent

Oj chłopie dorośnij. I mam taką dobrą radę, żebyś edytował tą wiadomość, bo reakcja Oxygena może być ciekawa :D 

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2685
  • Czas Online: 388d 19g 58m 21s

psiarnia je**na będzie

Napisał "chłop", który robi dzióbek do sweetfoci w koszulce za "Mamine" pieniądze:

25201986050761327150.jpg

Powiem Ci, że mnóstwo psiarni musiałeś "uje*ać" tym monstrualnym bicepsem.

76561197969362344.png

'~.Triste. ✝

'~.Triste. ✝

Pomocna

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
59
  • Czas Online: 5d 9g 26m 38s
Jejku jejku jaka spina xd
Dziurkacz, Ty sie tak nie sap bo Cie na duscie zniszcze i bedziesz plakac xd
ps. zanim jeszcze przeczytalam diss Michala (bo jak on to lubi pocisnac komus :D) juz sie smialam xd i nie na darmo, hahahaha :DD
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Greko

Greko
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
194
  • Czas Online: 12d 15g 44m 37s

Gimnazjum 3 Klasa, Zoo, klatka małpa. Zawód: Bezrobocie :c

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 245 użytkowników

ViscO, Karakan., K3IMaN aKa ShootinG, DRANZIRO77, Joanna, DamianDAFXF, Feljinio, Zjarany ;3, LuQ21, Trepik, karolek5, Jesz., Wujek., Krejzollek95, Papiesz, .:HardStyle:., 'KubuuuuuuuuS, d3iman97, `BeBe ♥, niemota, Death*, powyłamywane nogi, TrezePL, Panci_ xO, *Naja_Smc*, Donald Cerrone, MalawA ツ, Milobob123, hasho, Lazarus!, Kazio, ^Alfa # Vego^, Xysijo, ticoo, tomaszeq, Misiu. ♥, AnonimowyGrafik, xdbx, panicznyPatryk, K0L0S, Piotrz, FanatykCS, SparkY, Cropek., Emaus aka Pierniczek, Vampereczek, Scyzoryk ☠, TUS13K, Gacek1312, Kokainowy^^, Zaaq, ApeX., Neksio., s0ld1er, Bielik, W!nn3Web!, AroundTheWorld, Veen, Słodziak :), DawidzioR, NajemnikTHC, , nomus, leoniq, Pikus123, siwy dobra morda, MarkeloN, F3n0men, Madzia., zDublowany, gta., Barwinek, .::deathless::., pr0 0wn3d.cfg, Mategros, __#Kasia#__, Ludwik Złotówa, Wiki, STAFORD, pan vip eszu, Paramedic!, Haksiu., Kas!@, VakoSss, vird1ng, NiceK , Rize, Bombelek <3, n3m3zis, luucidreeam, arenik, DeeJayRudy, NUBEN, SoBeK, BAPH., Kotek ♥, pawloo, Karol1994, Agnieszka., xnx, Uncle Same evil <, Łili, adzio12341, 10zł, HaX1oR, Olciak, mks, Spocona Bozena, ` NieoR^, Podolski, Haziuu, **Czarny**, Blondyneczka ツ, Elizka, STRIX, ematerion, Dareczek, ****JERRO, sn1p3r, haczor, An0g, Pati:*, Blondi., 4Funny #Smile, Whisper, lol123, JohnD~, KenShi.., Mazur!, songovsky, Robb Stark o7, BaWaR, Malibu, LemonHaze, Kamaa, Styks., Arek, Jagoda, KAKAOWY JANUSZ, OrangeHaZe, Nie ma takiego bicia, Mandarynka, Asia., VensDesign., eS._Co, OffTheHelp, Wild marten, Bot Allu, Allor, Kreatywny, Hej, Mały Zbój, [email protected] <3, NeQessT, `SpiriT^, [email protected], NowyKiller, FRaguś, PoDbot, YellowAfgan, Crystalins, no1zee, Chapaj :D, a3s4s, Ulquiorra, Cynamon, Mouringo, ZielonaFala, OxyGeN, , iWantToPlay, Browar(L), DINOSOWER! GromB, kolaokl, RaVi, Diabel^6, Luk Skajłoker, Kachulka7, Chilloout, sJh, sNp, TytanowyJesz, EcK0!, HiPnOtYzEr, DarkMessiah, , KendziQ, JarekPMI, KoksuSensej;D, Ka(M)il, matmatyk2203, FACIU -->, Devias, DOPALACZ, A!kUmAm:*, ★Mark★, iNu3LeAr, Azir Only Hs, Er!uS, `Tendo Pain., 'Crunch., TresH, Kurushimi, MAOKAI, esej, sQbany;*, ragnarooooo, Takos, ! BlaszanY !, Pako, Alt., Niczym BoT, , Rubisia, Skillerek, Lukovsky (URLOP), Virael, Bleteczka, , misterix, NoN, Deoos, Ramzes, Miętowa., Per3rek, adalik, FremesiO, Kovval., xXxDawciuXxX, okey, Grzegorz, sharaz, ♥ † HOLLY ♥ †, WeeDMan, klappouszeK, dragon, PaTrYcJaa. ! : *, Vakos, KnopperSs, Limonka123, Mouse, {Bakuś}{Ćpunek}, OMFG!, XeNO, BysTakPedziol