Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzymaj się Wąski

• Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2809
  • Czas Online: 399d 4g 42m 26s
Z przykrością lub też nie, zawiadamiam, że Pan Wąski TDW od dzisiaj nie będzie posiadał na PR żadnej rangi. Debata na jego temat toczyła się od paru dobrych dni. Decyzją Administracji PR zostaje zdegradowany do użytkownika na zawsze.

Powody? Jest ich wiele. Zaczynając od początku.
Wąski zrezygnował z H@ jak wiadomo, zaczął pracować jako zasłużony, następnie nadany mu został Multi Admin, stety na dniach zaczęły wychodzić jego machlojki na serwerze CS:GO 1.6 gdy jeszcze był H@.

1. Dodał sobie 4000$ na CS:GO 1.6
2. Mało tego, co udało nam się znaleźć w logach to fakt dawania / sprzedawania? kluczy innym graczom, co oczywiście jest działaniem na szkodę sieci, za co grozi dożywotnie usunięcie z rang.
3. Dodawał sobie na różne nicki również usługi.
4. Jakby tego było mało, Wąski, rozpoznawalny z siecią Pijemy-Rozrabiamy.pl wszedł parę dni temu na profil FB projektspark.pl i wypisywał tam teksty w stylu:  "JEBAĆ SPARKA"

Dzięki Przemek za współpracę, ale nie chcemy takich ludzi w wyższych stanowiskach, którzy działają na szkodę sieci.

76561197969362344.png

ѕкσя∂αℓ

ѕкσя∂αℓ

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
18

Nie wiem po co oszukiwał, jak był na najlepszej sieci w POLSCE!

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0
Miło było służyć :)

HaX1oR

HaX1oR
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
746
  • Czas Online: 10d 23g 17m 17s

Nigdy bym nie sądził że do tego dojdzie...

Złodziej spoczywaj w pokoju  o7.

r7stvp.png

Black Raven

Black Raven
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
121
  • Czas Online: 6d 1g 50m 41s

Trzymaj się :D

Dołączona grafika

JohnD~

JohnD~

Super Gostek

Grupa:
Banned
Reputacja:
203

Trzymaj się :kot2:  Złodziej TDW

:kot2:  :rozpacz:

Dołączona grafika

An0g

An0g

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
508

:(

3maj się Złodziej TDW

"Moje życie co imadło, ja przed ściekami się wzbraniam,
nieustannie przygniatany przez cudze oczekiwania.

Brak miejsca na złe dni, słabości czy kompleksy,
tutaj gdy wchodzisz na scenę to zawsze masz być najlepszy"

nomus

nomus

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
145

czegoś tu nie rozumiem, gość zwyczajnie ojebał serwer z kasy a ludzie tu wysyłają tu jakieś smutne minki i piszą "trzymaj się" jak do jakiegoś bohatera niesłusznie oskarżonego XDD

Kotek ♥

Kotek ♥

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
0
:surprise:

Takie buty...

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4981
  • Czas Online: 177d 13g 7m 59s

Nie ma to jak walić swoich na siano  :wink:

$.$ 

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

GustaWSpartA

GustaWSpartA

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
32

RIP Złodziej . Oficjalnie nie pochwalam, kiedyś przez właśnie takie coś ukochany ZM+EXP "umar śmiercią tragiczną". <z drugiej strony, tak 3/10, skrzynki i klucze do cs:go 1.6? Już chyba lepiej by było nie wiem, dodać lvl na codzie czy czymś innym xD>. Z trzeciej - wychodzi na to że fajnie w logi patrzycie. "Nic się nie ukryje, widzimy jak każdy adminuje" - a tu się okazuje że taki proceder trwał od dobrych 2 miesięcy :D <więc wychodzi na to, że musiałby permować cały serwer, żeby ktoś cokolwiek zauważył xD>. Sory, ale tylko czysta prawda :3

ragnarooooo

ragnarooooo
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
176
  • Czas Online: 37d 15g 37m 17s

ha, dobre jajca. hejka Złodziej

10rlah4.jpg

Donald Cerrone

Donald Cerrone
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2132
  • Czas Online: 97d 19g 25m 47s

czegoś tu nie rozumiem, gość zwyczajnie ojebał serwer z kasy a ludzie tu wysyłają tu jakieś smutne minki i piszą "trzymaj się" jak do jakiegoś bohatera niesłusznie oskarżonego XDD

John płacze, bo nikt mu już skrzynek nie doda XD

A co do całej akcji.. Wstyd no, ręce się powinno upierdalać za kradzieże. Niezależnie od wartości danej rzeczy. Tak dla zasady. 

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
884
  • Czas Online: 86d 15g 19m 53s
Złodziej przesadziłeś... Ale coż, zrobił co zrobił, konsekwencje poniósł ( jak dla mnie za małe ). Ale wciąż nie rozumiem tych co płaczą z tego powodu. Przecież to normalnie zbrodnia :) I te wasze teksty w stylu trzymaj się... A co napisał pożegnanie, dostał bana, że go żegnacie? Właśnie więc po co? xD

76561197995484303.png

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2809
RIP Wąski . Oficjalnie nie pochwalam, kiedyś przez właśnie takie coś ukochany ZM+EXP "umar śmiercią tragiczną". . Z trzeciej - wychodzi na to że fajnie w logi patrzycie. "Nic się nie ukryje, widzimy jak każdy adminuje" - a tu się okazuje że taki proceder trwał od dobrych 2 miesięcy . Sory, ale tylko czysta prawda :3

ZM+EXP podniesie się jak feniks z popiołów. Potrzeba czasu

"Nic się nie ukryje, widzimy jak każdy adminuje" - a tu się okazuje że taki proceder trwał od dobrych 2 miesięcy"

Ubierz moje buty i wtedy pogadamy. Proszę założyć sieć, rozkręcić ją i przeglądać logi 20 serwerów codziennie, do tego chodzić do pracy, zajmować się domem i dziećmi.

Takie pretensje to proszę schować w piaskownicę, bo są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

76561197969362344.png

rascal

rascal

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
63
  • Czas Online: 11d 29m 37s
Stało się to co powinno się stać ! Pozdrawiam
  • OxyGeN i BaWaR postawili piwo.

GustaWSpartA

GustaWSpartA

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
32

ZM+EXP podniesie się jak feniks z popiołów. Potrzeba czasu

Nie miałem akurat tutaj na myśli "aktualnego" serwera ZM+EXP, więc akurat pominę tą kwestię, jedynie powiem, że ciekawi mnie co z tego finalnie wyjdzie.

Ubierz moje buty i wtedy pogadamy. Proszę założyć sieć, rozkręcić ją i przeglądać logi 20 serwerów codziennie

Jedna osoba to za mało na takie przedsięwzięcie. Mówisz o "codziennym przeglądaniu logów", ale jednocześnie wyjaśnij mi jak to możliwe, że robił takie coś od co najmniej DWÓCH MIESIĘCY. Fakt, do "codziennego" to nie wiem kto by się zobligował - chyba tylko ktoś kto "nie posiada życia". Ty wspomniałeś o życiu prywatnym, okej, szanuję to, kiedyś też wolałem np. wyjść gdzieś z dziewczyną, zamiast gnić cały dzień przed kompem. Ale nawet gdyby - wziąć, nie wiem załóżmy, raz na tydzień, czy też dwa, chociaż na odwal przewinąć z góry na dół - na pewno, gdyby było coś podejrzanego raczej by nie umknęło. Gorzej gdy się tego w ogóle nie pilnuje - potem się okazuje że ktoś sobie dodaje np. klucze i skrzynki przez dwa miesiące.

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2809

Nie jesteś osobą której trzeba się tłumaczyć. Jeśli moja wiadomość nie była na tyle zrozumiała to niestety nie potrafię tego inaczej zobrazować niż wyzwać do założenia własnej sieci i to nie z paczkami serwerów z amxx.pl bo to nawet potrafi moja Żona, więc jeśli mówimy tutaj o dopracowanym tworzeniu serwerów to na podstawie tego co napisałeś twierdzę, że nie masz zielonego pojęcia o specyfice pracy przy serwerach i dalsza dyskusja z Tobą na ten temat jest zbędna i marnuje mój czas.

Istnieje również takie pojęcie jak zaufanie, które pokłada się w ludzi jakich się posiada w czerwonych. Jak widać nawet osoba, której ufasz wbija Ci kosę w plecy.

nazwa.pl

Let the game begin, pokaż na co Cię stać :)

• Robb Stark o7 i kolaokl postawili piwo.

76561197969362344.png

HeadShotter :*

HeadShotter :*

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
262

ezgif-2702635546.jpg

Od użytkownika do H@ - od H@ do użytkownika jakie to imponujące  :pies:  :japierdole:

6544133ba9fd0d793d90377439612eb0_origina

Użytkownik HeadShotter :* edytował ten post 11 lipiec 2016 - 23:30

GustaWSpartA

GustaWSpartA

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
32

Nie jesteś osobą której trzeba się tłumaczyć. Jeśli moja wiadomość nie była na tyle zrozumiała to niestety nie potrafię tego inaczej zobrazować niż wyzwać do założenia własnej sieci i to nie z paczkami serwerów z amxx.pl bo to nawet potrafi moja Żona, więc jeśli mówimy tutaj o dopracowanym tworzeniu serwerów to na podstawie tego co napisałeś twierdzę, że nie masz zielonego pojęcia o specyfice pracy przy serwerach i dalsza dyskusja z Tobą na ten temat jest zbędna i marnuje mój czas.

Istnieje również takie pojęcie jak zaufanie, które pokłada się w ludzi jakich się posiada w czerwonych. Jak widać nawet osoba, której ufasz wbija Ci kosę w plecy.

nazwa.pl

Let the game begin, pokaż na co Cię stać :)

No tak, jestem "bandytą z 4 warnami na koncie" i te sprawy, mi się wyjaśnienia nie należą. Ale może resztę by interesowało, dlaczego przez około 2 miesiące, można powiedzieć że bezkarnie dodawał sobie na serwerze co chciał, ile chciał i jak chciał i dlaczego to zostało pominięte? Przyjmijmy, że w tej kwestii tylko to mnie interesuje.

Masz rację, gówno o wiem o prowadzeniu serwerów, cóż, zawsze wolałem sobie po prostu pograć. Stąd też nigdy nie pchałem się wyżej niż UBTeam, bo zwyczajnie po co. Może kiedyś.

Zaufanie. Ciekawa kwestia. Tyle że ja nie ufam na dłuższą metę nikomu. Nawet sobie. I jak na razie się sprawdza.

Niestety, jestem zmuszony odrzucić twoje wyzwanie, mimo że mnie to zaintrygowało, a wiedz że mało komu ostatnio to się udaje. Może jak wygram w totka. Nie chodzi o ludzi czy też moją aktualnie gównianą wiedzę o serwerach, te 2 rzeczy zapewne dałoby się ogarnąć.

Ale tzw. przeze mnie, złote monety są głównym ogranicznikiem w tej sytuacji, skąd w ogóle pewność, że udałoby mi się rozkręcić maszynę. Ile serwerowni pada "bo brak hajsów", nawet sam byłem świadkiem takiej sytuacji jakiś czas temu. To jest pewne ryzyko, które na moje myślenie bym aktualnie nie podjął.

I sory, ale obligatoryjnie muszę się do czegoś rzecz jasna przyczepić, inaczej ten post by nie miał sensu.

Jakbyś mógł to wymyśl następnym razem coś lepszego niż "dyskusja z Tobą na ten temat jest zbędna i marnuje mój czas". Bez urazy, już nawet nie chodzi o "klasyczną wymówkę", ale zwyczajnie za dużo się tego typu rzeczy nasłuchałem w życiu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 178 użytkowników

Dzik Morski, TPS, cooKie., Xylometazolina, BIALY CYGAN, DG123, NiceK , Wujek., Krejzollek95, Straszek, Lazarus!, pintal, xArgonaRx, Biegam w Dresie po BS-ie, Bienio (L), Death*, MarkeloN, Olka., ZWIADOWIEC, Whisper, OxyGeN, K3IMaN aKa ShootinG, ^Alfa # Vego^, Scyzoryk ☠, BaWaR, Bialy ;), haczor, 'KubuuuuuuuuS, SHOOX, Xysijo, ♔ Najarany ♔, Milobob123, AsD ^^, RaDziu ♥, BuNv, Panci_ xO, Łili, __#Kasia#__, siwy dobra morda, leoniq, *VeGa*, Iza, DawidzioR, Donald Cerrone, Dejman., Szpero, Haksiu., Feljinio, ŦคŦค, Barwinek, @Drago@, BlackSensey, Rajczu., VakoSss, arenik, xnx, ZIMNY ANDRZEJ, Kas!@, Usia, STAFORD, potwierdzone, Ciamajda, Ponczuś_19, Aen Saevherne, WODA UTLENIONA, Gumiś95, OwneD`, Agencior P, GustaWSpartA, sNk, kosnax, `smile., Ciasteq CWHC, Asia., Miętowa., rascal, Misiu. ♥, Blondyneczka ツ, Vakos, Eliminator Odpalonych, Artur93, Podolski, DiabloS, Neksio., eXe, SoBeK, NUBEN, Arek, Jointer aKa Supra, Ilonka;*, Derpik, FanatykCS, ☾♥♫☽ GrzesieK ☾♥♫☽, esjot90, kolaokl, JohnD~, [email protected], Bosik, An0g, ****JERRO, Piotrz, , Pichuuu, Ulquiorra, Hitachi, -.-, HeadShotter :*, DarkMessiah, Malibu, noys, GaraGT6, Skillerek, KAKAOWY JANUSZ, Uncle Same evil <, GetRajt, Kotek ♥, Haziuu, PoDbot, Nobody, VolleyBall My Life ;D, Kurushimi, OrangeHaZe, Mukin, Eve3ment, SkajU, HaX1oR, Basia, Devias, Dejzo, Nie ma takiego bicia, PROBL3M, ` NieoR^, dimmu, FafeQ, Hej, Pako, ktosprzedajetenkabel, Nejten, Robb Stark o7, GroobY, ptyhlzr, Agaxd, Domcia ;*, nomus, Takos, Jesz., EmSi, [email protected] <3, pawloo, NoSkill0240, Spocona Bozena, Maniek Mankowski`, GreeKx ;d ^^, Pulsefire, Alelluja, HHH, Mykmyk, Dareczek, ѕкσя∂αℓ, *Misiek*, Invincible, KoKo80q, uLow, Altair Ibn-La'Ahad, marass, PackO, xdbx, Black Raven, Matrix, asadas, Pacislavek, Quenn_Night, Elizka, erQ~, Czarnulka., Krakers, ragnarooooo, Trzytonowy