Skocz do zawartości

Zdjęcie

opiekun serwera ZM+EXP

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Black Raven

Black Raven
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
121
  • Czas Online: 6d 1g 50m 41s

-Imię: Szymon
-Nick :D3MoN
-SID: STEAM_0:1:173544539
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Dobre posiadałem już własny serwer
-Znajomość AMXX* (0-5): 3,5
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: teraz są wakacje więc tak 8-9h czasami więcej
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Szymon mam 17 lat mieszkam w niewielkiej miejscowości Grabów nad Prosną. Interesuję się piłką nożną , muzyką ,  chodzę na siłownie a w wolnej chwili lubię się pobawić w programowanie lub wgrywanie pluginów , map , modeli , muzyki i tak dalej  na serwer mojego kolegi gdyż poprosił mnie o pomoc.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym wgrać jakieś nowości na serwer żeby go troszkę rozruszać i żeby trochę ożył i nie był taki hmmmm "stary" ponieważ od 2-3 lat na tym serwerze są cały czas te same rzeczy. Bardzo bym chciał zostać opiekunem gdyż wiem nie posiadam odpowiedniego pagonu lecz gdy już tak potwornie się nudzę a często tak mam to właśnie w takich chwilach mogę poświecić sewerowi bardzo dużo wolnego czasu a gdy nie mam co robić lub gdy na dworze jest taka brzydka pogoda :D to lubię posiedzieć w domu na komputerze i właśnie w tedy mam czas wgrywać rzeczy na serwery lub tworzyć własne serwery.

Pozdrawiam D3MoN :)

Użytkownik 💗 VisTeR 💗 edytował ten post 11 lipiec 2016 - 00:40

Dołączona grafika

Kotek ♥

Kotek ♥

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
0
Nie:
-brak pagonu.
-aktywnos na forum slaba.
-byłeś juz opiekunem i amx 3,5?

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 47m 25s

odrzucone.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 94 użytkowników

SwiRusek.!, K.M.S, Swietoszek, Czarnulka, Quinn, Krejzollek95, Lazarus!, Polako, OpanowanY, xArgonaRx, kolaokl, AsD ^^, Luteeek, Kubiax, EnDi, Modeerr, Artree3, zDublowany, Barwinek, `DeKa, maoo, reco., Vaniliovsky, 10zł, PoProstuPro100WRyj, Maikon, Apple_15, VakoSss, Blondynka., NerektoN, deontay, PredatorxDD, loszka07, Ciasteq CWHC, EmSi, Malibu, WhoNeXt, **Czarny**, Pati:*, BeMoreHappy!, Neksio., mks, Invincible, Robb Stark o7, HeadShotter :*, An0g, PoDbot, Olka., OwneD`, JohnD~, Pulsefire, Wujek., OrangeHaZe, GustaWSpartA, Matrix, SoBeK, Agaxd, MarkeloN, HaX1oR, Łili, Mefjuuu., Krakers, Piotrz, Hej, Nobody, Blondi., W!nn3Web!, Jesz., MrDragal, *VeGa*, Black Raven, DawidzioR, Lukovsky, RaDziu ♥, Chilloout, PiotruS, rascal, (Zwolnienie) Vakos, Mykmyk, haczor, ѕкσя∂αℓ, Gumiś95, Donald Cerrone, BaWaR, Nie ma takiego bicia, marass, Kotek ♥, Haziuu, Dedzik, , Dareczek, Misiu. ♥, [email protected] <3, asadas