Skocz do zawartości

Zdjęcie

[AntyCheat] kolaokl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
4938
  • Czas Online: 139d 14g 29m 29s
Nick:kolaokl
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:3-8 h
Coś o sobie:Mam na imię Kamil. Część z Was zdążyła mnie już trochę poznać . Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Koszalina. Studiuje w Szczecinie na kierunku ICHiP. W wolnych chwilach lubię grać w nogę no i oczywiście w cs.
Doświadczenie:Jestem już długi czas adminem na P-R. Potrafię odróżnić czita od czystego gracza.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chciałbym pomóc grupie AC i ich trochę odciążyć, a także pomóc graczom którzy czekają na unbana w szybkim rozpatrzeniu ich zgłoszenia. 

• Robb Stark o7 i Pulsefire postawili piwo.

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.

Donald Cerrone

Donald Cerrone
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2112
  • Czas Online: 97d 10g 48m 46s

Same pozytywy:

Wiek +

Doświadczenie +

Aktywność +

Miło się z nim współpracuje +

Pomocny +

Dodatkowo nie jest to osoba z łapanki, tylko związana z PR bardzo długi czas. Jestem na TAK.

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145
  • Czas Online: 91d 19g 36m 55s

5nvfMRu.png

• kolaokl stawia piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 120 użytkowników

kolaokl, HiDCm, Polako, d3iman97, Bienio (L), adales1123, @Drago@, AroundTheWorld, 'KubuuuuuuuuS, panicznyPatryk, Sighar, Kaka, kamiKadze147, danielo2k, DawidzioR, [email protected], [email protected]!D, Zaaq, WojaK, FanatykCS, Death*, Synter /n/ Stoned ^, DG123, SHOOX, K0L0S, Kill3r_PL, Promienny.!, KRUL aimFROM PÑ, *RespecT.*NoSkill*, Karol1994, Pr0sto , Krejzollek95, Panem., MajoR313, leoniq, Drinkwater, Matis Stalowe Pluco, xnx, Olciak, Halvie, Ciasteq CWHC, Efilipe, hideous, KeriGo., asadas, BaWaR, RaDziu ♥, Zawooodowiec, Hacket, GustaWSpartA, genius xD, MarkeloN, Pati:*, alosza, Arek11, Kszaczek, HeadShotter :*, xdbx, esjot90, ZmkCygan, иєνєя ѕαу иєνєя, NUBEN, Biceps (PrO), Agaxd, Derpik, Misiu. ♥, Lukovsky, ****JERRO, KamiluS, Pacislavek, HaX1oR, Agencior P, FafeQ, Cays, Orbi262, Devias, 4Funny #Smile, OrangeHaZe, Dareczek, PoDbot, Malibu, Takos, Robb Stark o7, Hej, Kotek ♥, [email protected] <3, Nie ma takiego bicia, AsD ^^, JohnD~, *Misiek*, Łili, haczor, Milobob123, Olka., Donald Cerrone, Whisper, Vakos, Jesz., Mykmyk, , Piotrz, Wujek., Lazarus!, ★Mark★, An0g, ematerion, Vampereczek, Mag!c Sn!peR, Dekarsky, Kuba#Vp, noys, Pako, Pulsefire, `SpiriT^, Haziuu, Czarnulka, VakoSss, kiopa1948, RING3R, Miętowa.