Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modek :D

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

HaCkEr^^

HaCkEr^^

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 5m 35s

Imię: Damian
Coś o sobie: jestem miłą oraz kulturalną osobą lecz nie lubię chamstwa.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Dopiero zacznę wchodzić ale gdzieś tak 2-3 3-4h
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Ogólnie miałem już 2 modki na innych sieciach, lecz znudziły mi się już tamte sieci i postanowiłem że zajrzę tutaj :) 
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Doświadczenie :) 
Dlaczego Ty?: Ponieważ ogarniam mniej więcej forum oraz znam prawie wszystko na forum :D 

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2757
  • Czas Online: 130d 1g 29m 23s

1pkEgGx.png

• HaX1oR stawia piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 100 użytkowników

DG123, SN!P3REK, AsD ^^, K.M.S, `RabbiT, hasho, ŦคŦค, FanatykCS, EnV, panicznyPatryk, Olciooo, Mategros, Pati:*, Podolski, Cux, Lazarus!, MarkeloN, GustaWSpartA, ematerion, ALPHA PRAWDZIWY, HaX1oR, OrangeHaZe, BumBastek, GroobY, Haksiu., As^^, Sofcik <3, Lukovsky, KamiluS, Pulsefire, Derpik, Iza, rascal, DawidzioR, *RespecT.*NoSkill*, Pako, Kszaczek, Witamy w Piekle synu, HeadShotter :*, An0g, Assasin **BlackTeam**, W!nn3Web!, EcK0!, MrDragal, KenShi.., Rajczu., sn1p3r, Green Life, Edzio, NUBEN, iJpp1337 ^^, Pacislavek, PoDbot, JohnD~, Elizka, Łili, VakoSss, Robb Stark o7, Kotek ♥, haczor, esjot90, Milobob123, Hej, Enigmatyczny, Agencior P, Skillerek, [email protected], Lord, `SpiriT^, NoHackThisisSkill, ★Mark★, Takos, K0tLecik, songovsky, [email protected] <3, Mykmyk, Agaxd, Piotrz, Haziuu, Dareczek, Zawooodowiec, SoBeK, Wujek., Jesz., Nie ma takiego bicia, Devias, Misiu. ♥, FafeQ, kolaokl, Vampereczek, Vakos, Kolorovy ✔, Donald Cerrone, Death*, nomus, Dejzo, HaCkEr^^, Pr0sto , , OxyGeN