Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Grafik] Sofcik

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 42m 12s
-------------------------------------------------------------------------------
Wymagania:

* Minimum 15 lat. + Mam 19 lat.
* Spędzić na forum minimum 1 dzień. + Mam ponad 20 dni online.
* Posiadać 30 sensownych postów. + Mam ponad 800 postów,
* Realizowanie zleceń graficznych. + Udzielam się w praktycznie każdym zleceniu na forum od razu.
* Wykazywać się aktywnością. + Siedzę całymi dniami na forum.
* Sporo wolnego czasu. + Mam taką pracę, że siedzę po 12 godzin przed laptopem i siedzę na forum lub serwerach.
* Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność. + Jestem komunikatywny i szybko nawiązuję kontakty z ludźmi. Potrafię pracować w zespole.

Podanie:

Jakiego używasz programu graficznego: Używam GIMP'a.
Jak długo zajmujesz się grafiką: Grafiką zajmuję się około 2-3 lata.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Będę nadal realizował zlecenia użytkowników najszybciej jak mogę, pomagał Administracji w wykonaniu elementów forum gdy będzie trzeba oraz Facebook Adminom, gdy będzie trzeba stworzyć coś na naszego FB. Moje prace myślę są na średnim poziomie ale zależy też od weny. Bardzo lubię animacje. 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nie siedzę ciągle na forum ale pracuje po 12 godzin i jestem ciągle na lapku, więc zaglądam często. Mam aktualnie taką pracę, że siedzę i gram w CS także z czasem jest bardzo dobrze. :)
Coś o sobie: Dla tych co mnie nie znają. Jestem Łukasz. Mam prawie 20 lat. Na PR miałem długą przerwę ale wróciłem już na stałe. Składam podanie na grafika, bo lubię tworzyć i pomagać innym. Podanie składam, bo sądzę, że nadrobiłem swoją aktywność, szczególnie w dziale graficznym.
Doświadczenie: Byłem kiedyś tu grafikiem i na kilku innych forach też. Miałem swoje forum webmastersko-graficzne.
Przykładowe prace (przynajmniej 5):

891alle.png

ah.gif

tapeta.png

1.gif

2462.png

Użytkownik Sofcik <3 edytował ten post 30 maj 2016 - 07:35

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 14g 48m 42s

Prace słabe, za słabe.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 14g 48m 42s

1pkEgGx.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 64 użytkowników

Rozrabiaka, Koloroy, Mute, AsD ^^, NerektoN, HBA, Olciak, Bezimienny., HaX1oR, Lukovsky, JohnD~, GustaWSpartA, KenShi.., *Naja_Smc*, GroobY, OXeN., *RespecT.*NoSkill*, tato, Pacislavek, Nie ma takiego bicia, Wolverine, Sofcik <3, Misiu. ♥, Malgosia., Miętowa., Budyn_Malinowy, Łili, esjot90, RaDziu ♥, DawidzioR, Franuś, Milobob123, ★Mark★, Donald Cerrone, An0g, kovval, OxyGeN, Death*, Agencior P, VakoSss, Robb Stark o7, PanKopytko kappa, Elizka, Pr0sto , Devias, Secretive, Olka., Wujek., izcoN, FafeQ, [email protected] <3, Mykmyk, OrangeHaZe, ` NieoR^, Hej, Vakos, Kotek ♥, Eve3ment, Navik, Jesz., , Dareczek, Pako, kolaokl