Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Grafik] Sofcik

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 42m 12s
-------------------------------------------------------------------------------
Wymagania:

* Minimum 15 lat. +
* Spędzić na forum minimum 1 dzień. +
* Posiadać 30 sensownych postów. +
* Realizowanie zleceń graficznych. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Sporo wolnego czasu. +
* Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność. +

Podanie:

Jakiego używasz programu graficznego: GIMP
Jak długo zajmujesz się grafiką: Około 2-3 lata
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Będę realizował zlecenia użytkowników najszybciej jak mogę, pomagał Administracji w wykonaniu elementów forum gdy będzie trzeba oraz Facebook Adminom, gdy będzie trzeba stworzyć coś na naszego FB. Moje prace myślę są na średnim poziomie ale zależy też od weny. Bardzo lubię animacje. W dniu 18.05 składałem podanie na moderatora i zostało ono odrzucone. Od tego podania minęły 3 dni. Wiem, że podanie się pisze raz na tydzień ale dotyczy to podań na jedną funkcję czy ogólnie na wszystkie nie zostało sprecyzowane w tym punkcie:

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone bądź zamknięte z powodu braku wzoru, następne możesz napisać dopiero po tygodniu (wcześniejsze podanie będzie skutkowało warnem).

a jeśli się mylę i za wcześniej składam podanie na grafika to z góry przepraszam. Interesuje mnie moderowanie, grafika oraz redakcja. Nie  chodzi o rangę, tylko o chęć pomocy, bo na przykład na antycheat'a bym podania nie składał.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nie siedzę ciągle na forum ale pracuje po 12 godzin i jestem ciągle na lapku, więc zaglądam często. Mam aktualnie taką pracę, że siedzę i gram w CS także z czasem jest bardzo dobrze. :) 
Coś o sobie: Dla tych co mnie nie znają. Jestem Łukasz. Mam prawie 20 lat. Na PR miałem długą przerwę ale wróciłem już na stałe. Składam podanie na grafika, bo lubię tworzyć.
Doświadczenie: Byłem kiedyś tu grafikiem i na kilku innych forach też. Miałem swoje forum webmastersko-graficzne.
Przykładowe prace (przynajmniej 5):

1.
1.gif

2.
2462.png

3.
2063.png

4.
9074.png

5.
5.png

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2669
  • Czas Online: 125d 11g 5m 19s

* Wykazywać się aktywnością. +

;D

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2669
  • Czas Online: 125d 11g 5m 19s

1pkEgGx.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 70 użytkowników

Do_Mycia_Gnoju :), EnV, AsD ^^, NerektoN, KiNiA :*, Bezimienny., d1scocat, KenShi.., GroobY, tato, Nie ma takiego bicia, Elizka, Sofcik <3, Wolverine, Agaxd, GroupoN, √ Pandowaty, xCHRUPEKK, ~CaBaN~, PanKopytko kappa, BaWaR, Franuś, FafeQ, Meow, Dareczek, Pulsefire, Haksiu., BloodyS, Misiu. ♥, NeQessT, Agencior P, HeadShotter :*, Lukovsky (URLOP), Takos, Alelluja, JohnD~, Nobody, Death*, OxyGeN, Pr0sto , Arek, Robb Stark o7, Skillerek, węgorz_obrotowy, Olka., [email protected] <3, haczor, [email protected], Kotek ♥, Hej, Mykmyk, Pako, Milobob123, Pacislavek, DawidzioR, K0tLecik, VakoSss, Budyn_Malinowy, Jesz., OrangeHaZe, Donald Cerrone, ` NieoR^, , Trykuuś, Vampereczek, kolaokl, Wujek., Kamaa, `SpiriT^, Vakos