Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Moderator] Sofcik

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 42m 12s

-------------------------------------------------------------------------------

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 10 dni. +
Posiadać 100 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +/-
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png -

Podanie:

Imię: Łukasz 

Coś o sobie: W CS gram już dobre 10-11 latek. Miałem wiele przygód na sieciach serwerów. Na PR było mi najlepiej. Straciłem rangę Head Admina, bo byłem na nią najwyraźniej jeszcze nie gotowy. Na początku się bardzo starałem, potem zaniedbałem swoje obowiązki czego żałuję. Pomimo kilku szans zmarnowałem je, wpłynęło na to również to jaką miałem sytuacje w domu ale to nie ważne, zawaliłem i tyle.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Tyle ile w danym dniu mam. Jestem stale podłączony do internetu, więc czas jest... 

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Na początek chcę napisać, że nie liczę na gruszki na wierzbie, czyli na to że ktokolwiek mnie przyjmie. Podanie piszę w celu temu by pokazać, że tu jestem, że mi zależy, że gram na serwerach, że czytam forum, że chciałbym pomóc... Sieć Pijemy-Rozrabiamy niegdyś byłą dla mnie jak taka "internetowa rodzina". Chcę odbudować tę więź i pokazać, że mimo wcześniejszego zaniedbania obowiązków, to teraz jestem i dam z siebie wszystko. Chciałbym wnieść od siebie wiele świeżych myśli, wiele aktywności i wszystkiego co mogę. Na chęć przystąpienia do teamu wpłynęło, że błąkając się po innych sieciach, robiąc coś nowego, czy z kimś nowym, to nieważne jak było dobrze, nigdy nie było tak jak na PR. To dla mnie nie zwykła sieć, zwykłe forum. To coś więcej. 

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Wnieść chce przede wszystkim to co napisałem w punkcie wyżej i prócz tego oczywiście pomóc obecnym moderatorom w wykonywaniu ich obowiązków oraz w utrzymywaniu porządku na forum. Kocham to, czytać tematy i posty ludzi, pomagać i zajmować się sprawami związanymi z forum. Czuję się w tym świetnie, zarówno jak w sprawach technicznych. 

Dlaczego Ty?: Zmieniłem się, chcę Wam to pokazać. Wam, czyli użytkownikom, którzy mnie znają z mojej przeszłości tej lepszej, czy też gorszej oraz użytkownikom, którzy nawet nie kojarzą mojego nicku po to by dać im się poznać z najlepszej strony. Pamiętam początki nowego PR, razem to tworzyliśmy, zawaliłem i chcę odkupić winy. Zachowałem się jak to Oxygen kiedyś określił jak biblijny "syn marnotrawny"... Wróciłem i zostaje. Tak jak pisałem wcześniej, nie liczę na przyjęcie mnie, nie obchodzi mnie kolorek, a chce Wam pokazać szczere intencje. :) 

Pozdrawiam 

• PanKopytko kappa stawia piwo.

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takos

Takos
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1943
  • Czas Online: 75d 15g 25m 25s

1pkEgGx.png

• OxyGeN i PanKopytko kappa postawili piwo.

76561198280069381.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 85 użytkowników

SN!P3REK, skunkqss, AsD ^^, Death*, hasho, ŦคŦค, EnV, Promienny.!, Mategros, Jak to?, Halvie, Chilloout, [email protected] <3, Haksiu., GroobY, JohnD~, An0g, kocur, PoDbot, DeeJayRudy, HaX1oR, TwojaBylaZona, 《★ aXen ★》, Luko, Tym!@N, Nie ma takiego bicia, See you again.*, Łili, PanKopytko kappa, Ulquiorra, Pr0sto , √ Pandowaty, Pacislavek, Sofcik <3, Lukovsky (URLOP), NoHackThisisSkill, Pulsefire, EcK0!, Franuś, Budyn_Malinowy, Kszaczek, Mykmyk, BaWaR, Troll, Meow, OrangeHaZe, Arek, Robb Stark o7, Takos, VakoSss, Elizka, Alelluja, Pako, Olka., TytanowyJesz, Vampereczek, haczor, Kotek ♥, Eve3ment, Lazarus!, Spocona Bozena, ZmkCygan, `SpiriT^, Dareczek, Agencior P, *Naja_Smc*, PROnd, OxyGeN, Achtvng, ★Mark★, Vakos, ragnarooooo, Wujek., kolaokl, DawidzioR, Milobob123, Misiu. ♥, Jesz., HeadShotter :*, Hej, Kamaa, Piotrz, [email protected], Donald Cerrone, K0tLecik