Skocz do zawartości

Zdjęcie

FresH na admina?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

.FresH.

.FresH.

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
0

Imię:Kamil
Coś o sobie:Mam na imię Kamil, mam  19 lat. Moje zainteresowania to Box, WWE, Karate itp.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Jestem tu nowy, jednakże zapoznałem się z regulaminem. A na forum poświęcę min. 4h dziennie.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Wyobrażam sobię dobrze przyszłą pracę jako Moderator, miałem Moderatora na 3 innych sieciach i 1 Właściciela, jednakże sieć mi upadła i musiałem się przenieść na inną.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Mogę Wnieść wiele różnych pomysłów, oczywiście za zgodą Właściciela/Administratora
Dlaczego Ty?:Jestem osobą myślę, że doświadczoną. Wiem, że na mnie się nie zawiedziecie.

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

1pkEgGx.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 112 użytkowników

Quinn, Sighar, Koloroy, Faxonowiec, NiceK , xArgonaRx, `RabbiT, K.M.S, hasho, ŦคŦค, DG123, FanatykCS, EnV, leoniq, Mategros, Pati:*, Xp0k, HaX1oR, Hej, Łili, Nie ma takiego bicia, Inmortal, Sofcik <3, DawidzioR, Eve3ment, ChoRzowski1920, Piksel, Nobody, Pr0sto , NeQessT, RONALDINHO, Derpik, BLACKSUN!!!, KoksuSensej;D, PoDbot, Pulsefire, Spocona Bozena, erQ~, Elizka, Styks., T0n!cK, esjot90, WhiteAngel, An0g, As^^, TytanowyJesz, kovval, Robb Stark o7, ZmkCygan, lolowy, Wujek., BaWaR, `SpiriT^, alosza, Naxxiarz, Lukovsky, jestes dogiem, Franuś, Kszaczek, Saint, Misiu. ♥, kadziu1337, xGonzOx, Krakers, Agencior P, See you again.*, Fafarafa, Budyn_Malinowy, Czarnulka, eS._Co, GieRoy, NajemnikTHC, PanKopytko kappa, Devias, Olka., ★Mark★, visterin, Trykuuś, Lebensraum, Jesz., Donald Cerrone, Vakos, OrangeHaZe, [email protected], Piotrz, haczor, Pako, KuTaTuS, Kotek ♥, Lazarus!, [email protected] <3, VakoSss, kolaokl, NUBEN, Death*, Cynamon, Vampereczek, Takos, Dareczek, HeadShotter :*, Milobob123, nomus, FafeQ, sNk, Nemobiceps, Mykmyk, Deffisuu, Daffy!, Kamaa, , .FresH., OxyGeN