Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fb admin - Nie ma takiego bicia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Nie ma takiego bicia

Nie ma takiego bicia
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
552
  • Czas Online: 39d 3g 57m 22s

Imię: Jakub

Doświadczenie:
 Posiadam fan page który liczy 14 tysięcy lajków na fb, jeśli będzie trzeba wrzucę link.
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Systematyczne wrzucanie nowinek z forum, wrzucanie tzw. memów związanych z cs`em :)
Dlaczego Ty?: Mam sporo wolnego czasu i chciałbym żeby fanpage zyskał większą popularność :)]

Wymagania:

Minimum 16lat.  +
Spędzić na forum minimum 7 dni. +
Posiadać 50 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Sporo wolnego czasu. +
Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy15.png - :(

Jeśli chodzi o warna zrobiłem temat i wrzuciłem tam 20 reklam :)

Użytkownik Nie ma takiego bicia edytował ten post 06 maj 2016 - 21:36

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1210
  • Czas Online: 96d 4g 10s

1pkEgGx.png

• PanKopytko kappa stawia piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 83 użytkowników

hasho, 'KubuuuuuuuuS, Tiger.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ, FanatykCS, Mategros, AsD ^^, JohnD~, Efilipe, *RespecT.*NoSkill*, Olka., STAFORD, Kraczol^, Nie ma takiego bicia, Malgosia., brek, PanKopytko kappa, Achtvng, Lazarus!, Oyku`, Mały Zbój, pjoter223, Deffisuu, RasMartyska, Lukovsky, kovval, BaWaR, jestes dogiem, Maxior, sNk, Neksio., Devias, Bujak, Ulquiorra, Pichuuu, kadziu1337, Wujek., `SpiriT^, Derpik, ZmkCygan, *Naja_Smc*, Alelluja, Slay3r, HeadShotter :*, MATEUSH, DawidzioR, Dareczek, Łili, PoDbot, FafeQ, JPR, Agencior P, Usia, Kszaczek, VakoSss, Budyn_Malinowy, OrangeHaZe, Piotrz, TytanowyJesz, Kotek ♥, [email protected], VensDesign., *VeGa*, Pr0sto , , Uszy :), jd god, Hej, Donald Cerrone, HaX1oR, Spocona Bozena, V!PeR Przemek, Artur93, An0g, PROnd, (Zwolnienie) Vakos, Milobob123, Say, Jesz., kolaokl, Chapaj :D, Fafarafa, xdbx, [email protected] <3