Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Podanie na stanowisko Redaktor] Adrianegg

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Robb Stark o7

Robb Stark o7

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
378

Imię: Adrian
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 1-2 godziny (to zależy od wolnego czasu).
Coś o sobie: Mam na imię Adrian, 15 wiosen na karku. Mieszkam w Wielkopolsce. Interesuję się sportem (głównie piłką nożną), muzyką (głównie rap, trap), zwierzętami (psy, koty) i informatyką. Lubię grać ze znajomymi w piłkę nożną i gry komputerowe, słuchać muzyki, udzielać w życiu P-R i czasem ponarzekać na siebie.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Kiedyś pełniłem taką funkcję na tym forum, ale zawaliłem sprawę swoim dziecinnym zachowaniem.

Co do doświadczenia w pisaniu, to uważam, że je posiadam.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Przede wszystkim pomoc trzem użytkownikom, którzy obecnie pełnią tą funkcję. Chciałbym "zabrać im trochę pracy" (Takos ma obowiązki Globalnego Moderatora, a Pr0sto pełni jeszcze funkcję AntyCheata oraz Opiekuna Serwera AWP).
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Konkretnych tematów nie jestem w stanie podać, zobaczymy, co mi przyjdzie do głowy oraz co przekażą mi pozostali Redaktorzy.

Artykuły (trochę stare):

http://pijemy-rozrab...ive-w-10-minut/

http://pijemy-rozrab...iem-na-świecie/

http://pijemy-rozrab...atformie-steam/

Wymagania:

• Posiadać 30 sensownych postów. +
  • Minimum 16 lat. -
  • Spędzić na forum minimum 2 dni. +
  • Posiadanie dużego wolnego czasu. +/-
  • Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
  • Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +
  • Mieć tzw. lekkie pióro. +
  • Umieć pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie. +

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Użytkownik ♪ Adrianegg ♪ edytował ten post 05 maj 2016 - 19:40

ragnarooooo

ragnarooooo
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
176
  • Czas Online: 37d 15g 37m 17s

"ale zawaliłem sprawę swoim dziecinnym zachowaniem"

Poprzednie prace sa jakies magiczne i odrazu sprawiaja, ze nie chce mi sie ich nawet czytac.

Na nie.

10rlah4.jpg

(Zwolnienie) Vakos

(Zwolnienie) Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2884
  • Czas Online: 133d 9g 53m 20s

Chłopie na forum w ogóle cię nie widać. Wchodzisz raz na kilka tygodni napiszesz coś na SB, poprzeglądasz tematy i wychodzisz.

Jeżeli chce się zdobyć rangę to trzeba sobie zapracować :)

• Wujek., Lazarus! i PanKopytko kappa postawili piwo.

(Zwolnienie) Vakos

(Zwolnienie) Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2884
  • Czas Online: 133d 9g 53m 20s

1pkEgGx.png

• Lazarus! stawia piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 59 użytkowników

FanatykCS, hasho, HaX1oR, Mategros, Malibu, An0g, Oyku`, JohnD~, Robb Stark o7, Kraczol^, Matisiak, RomanHardcor, Pr0sto , Jagoda, Meow, [email protected], HeadShotter :*, Piotrz, Franuś, OrangeHaZe, Lazarus!, Jesz., VakoSss, `SpiriT^, KendziQ, Elizka, Budyn_Malinowy, Chapaj :D, Niebiossa, Derpik, haczor, *VeGa*, Spocona Bozena, Mefjuuu., Olka., ragnarooooo, Wujek., Mandarynka, Takos, Misiu. ♥, Kotek ♥, Łili, Say, Hej, kolaokl, PanKopytko kappa, , Nie ma takiego bicia, Milobob123, PROnd, (Zwolnienie) Vakos, VensDesign., FafeQ, DawidzioR, Mykmyk, Dedzik, Kamaa, Donald Cerrone, BaWaR