Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Redaktor , nadchodzi pomoc? ;p

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Daffy!

Daffy!

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
6
  • Czas Online: 14g 18m 38s

Imię: Dominik
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h.
Coś o sobie: Mam na imię Dominik mam 14 lat i pochodzę z Krakowa. Interesuję się Piłką Nożną oraz Muzyką.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Mam duże doświadczenie miałem nie raz tą rangę.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Myślę , że bardzo dobrze. Do pomocy będę miał Lazarus'a i myślę , że damy sobie rade.
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Mogę pisać na wszystkie tematy.

PRZYKŁAD :

3lmjpebsz6gqep1oxgpc.jpg
Polska gościnność widać przypadała do gustu organizatorom Intel Extreme Masters, którzy zdecydowali że finał 2016 odbędzie się w katowickim Spodku. Będą to już trzecie zawody tej rangi nad Wisłą.

Intel Extreme Masters chyba nikomu kto choć trochę interesuje się e-sportemprzedstawiać szczególnie nie trzeba. A przyszłoroczny finał będzie wyjątkowy z kilku względów.

Po pierwsze atmosfera. Chyba nikt z organizatorów nie ma wątpliwości, że to właśnie w Polsce publiczność stawia się najliczniej i najlepiej dopinguje e-sportowców. Liczba 100 tysięcy fanów, którzy przewinęli się podczas tegorocznej edycji mówi sama za siebie.

Marcowy finał IEM w Katowicach zgromadził także rekordową liczbę widzów na serwisie Twitch. Zdaniem organizatorów IEM 2015 był najchętniej oglądanym wydarzeniem e-sportowym na tej platformie w całej jej historii.

Po drugie w przyszłym roku obędzie się dziesiąty, jubileuszowy, finał ligi. Jestem przekonany, że w związku z tym organizatorzy przygotują dla nas coś naprawdę ekstra. Z całą pewnością będzie to największy finał w historii i bardzo dobrze, że to Katowice znowu będą jego organizatorem.

Po trzecie do oficjalnej listy zawodów (obok LoLa i SC II) wraca cieszący się ogromną popularnością w Polsce Counter-Strike: Global Offensive. CS stracił miejsce w turnieju po szóstym sezonie, ale patrząc na tłumy jakie przybyły oglądać drużyny w tym roku nie dziwota, że organizatorzy ponowie wciągają go na listę.

16626959670-4d2ed9c611-k-1024x683.jpg
pre-1456306479-v7tra3.jpg
wide4.jpg

Informacja napisana przez Przemek., treść z różnych źródeł informacji min. jarock.pl

Na szybko... -.-

Użytkownik Daffy! edytował ten post 02 maj 2016 - 09:00

71997f3ac8c08.jpg

Death*

Death*
Grupa:
Moderator
Reputacja:
1654
  • Czas Online: 70d 17g 17m 24s

Czy ty widziałeś jak wygląda twoje podanie?? 
Ja jestem neutralny 
- mała aktywność na forum

+ praca

• Miętowa., *Naja_Smc* i PanKopytko kappa postawili piwo.

marihuana-gif13.gif

Miętowa.

Miętowa.
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2927
  • Czas Online: 97d 8g 24m 43s

Na razie jestem na NIE.

Dlaczego?

U redaktora dużą rolę gra estetyka, której brak mnie poraził od razu jak tu weszłam :) Nie masz tego wyczucia w kolorach, czcionkach.. Faktem jest, że potrzebny nam redaktor, ale.. ale. ;P

Użytkownik Wąski TDW edytował ten post 02 maj 2016 - 09:07
Czerwony kolor jest zarezerwowany dla administracji forum. :(

• Wujek., PanKopytko kappa i Daffy! postawili piwo.

tumblr_njpoidpPHc1qhqctko1_500.gif

sygnamil.jpg

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743
  • Czas Online: 129d 8g 1m 24s

1pkEgGx.png

• PanKopytko kappa stawia piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 77 użytkowników

Heathcliff, Do_Mycia_Gnoju :), AsD ^^, hasho, Lazarus!, HaX1oR, Jesz., FanatykCS, Mategros, K0L0S, ѕкσя∂αℓ, Oyku`, JohnD~, Kolorovy ✔, Kolorovy ✔, Takos, Kraczol^, Daffy!, Pr0sto , ragnarooooo, kadziu1337, Derpik, Iza, `SpiriT^, VakoSss, Łili, Alelluja, Ezevix, Wujek., Nobody, Dareczek, Chilloout, Mały Zbój, GroobY, Milobob123, Mykmyk, As^^, BaWaR, Franuś, haczor, Maxior, Vampereczek, mkj, Misiu. ♥, FafeQ, JaramBaty, OrangeHaZe, Devias, Matrix, DawidzioR, Piotrz, Mandarynka, An0g, Ciamajda, Death*, Robb Stark o7, Spocona Bozena, Olka., Pako, Vakos, Bot Allu, Kszaczek, PanKopytko kappa, Miętowa., Lukovsky, Donald Cerrone, Kotek ♥, Hej, Dawca., Nie ma takiego bicia, Budyn_Malinowy, HeadShotter :*, Kamaa, VensDesign., , kolaokl, Elizka