Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Moderator] JaramBaty sporobowac mozna

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

JaramBaty

JaramBaty

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
69
  • Czas Online: 2d 20g 51m 23s

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 10 dni. - Nadrobie
Posiadać 100 sensownych postów. - prawie jest
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.+
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png  -

Imię:Maciej

Coś o sobie: Jestem Maciek, mam lat 18 i mieszkam w warszawie. Mam wlasny serwer PB i interesuje sie Ts3. 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Dziennie po 3h ale jak bedzie trzeba moge wiecej. 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Patrzac na forum moderatorzy sobie troszke nie radza bo forum jednak jest bardzo duze do tego (odszedl/zostal zdegradowany) 1 z moderatorow i na pewno Takos i Kolaokl beda potrzebowali pomocy, chcial bym im pomoc w ogarnieciu forum. Sklonilo mnie do zlozenia podania to, ze przydala by sie jakas pomoc na forum.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Na forum moge wniesc lad porzadek a przedewszystkim kulture zeby panowala ona w pisanych tematach i postach jak i na SB a takze bede wykonywal wszystkie polecenia, ktore zostana mi zlecone przez uzytkownikow jak i administracje forum. 
Dlaczego Ty?:Dlatego, ze brakuje moderatorow, zna sie dobrze na BBCode oraz na MCP Takze przeczytalem wszystkie regulaminy i sie z nimi zapoznalem wiec wiem, jakie panuja zasady na forum. 

Tak wiem, ze nie spelniam wszystkich wymagan z naramiennikiem moze byc ciezko bo to wiele pracy przede mna lecz posty i czas online na forum nadrobie 

• UltrasCzoko213 stawia piwo.
Dołączona grafika

Milobob123

Milobob123
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
342
  • Czas Online: 142d 6g 25m 52s

Jestem na nie - brak wymaganego naramiennika, brak wymaganych godzin, brak wymaganych postów + niedawno było odrzucone podanie na admina 

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0
Bechu v2
<p>

Dołączona grafika

</p>

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 14g 48m 42s

Coś o sobie: Jestem Maciek, mam lat 18 i mieszkam w warszawie.

edit.

Coś o sobie: Jestem Maciek, mam lat 18 i chce mieć wszystkie rangi na forum.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 84 użytkowników

AsD ^^, hasho, EnV, Pulsefire, Gigoss, asadas, [email protected] <3, JohnD~, An0g, DawidzioR, Allor, JaramBaty, BaWaR, Pr0sto , [email protected], jd god, Humek ♥, Browar(L), Milobob123, Dawca., Robb Stark o7, Cynamon, Nobody, Meow, WhY?!, Skillerek, Chapaj :D, RasMartyska, Kamaa, Chilloout, Pako, Elizka, Alelluja, HeadShotter :*, Devias, Kszaczek, OxyGeN, Piotrz, Spocona Bozena, Łili, ChokoSpoko, VakoSss, Bot Allu, Ops, T0n!cK, Asia., Wujek., Czarnulka, Iza, OrangeHaZe, Franuś, Death*, Hej, Budyn_Malinowy, Miętowa., Pacislavek, Misiu. ♥, Mykmyk, no1zee, Takos, RaDziu ♥, Mefjuuu., PoDbot, kolaokl, Lazarus!, ragnarooooo, Kotek ♥, Olka., Nie ma takiego bicia, `SpiriT^, Lukovsky, xdbx, FafeQ, Mały Zbój, Vakos, Neksio., , Artur93, Donald Cerrone, Niebiossa, UltrasCzoko213, Dareczek, Jesz., nomus