Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kszaczek Anty Cheat :)

Anty Bany Screeny Forum Kszaczek czas nuda :D

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Kszaczek

Kszaczek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
200
  • Czas Online: 27d 13g 17m 27s

Nick: Kszaczek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ostatnimi czasy coraz więcej :)
Coś o sobie: Jestem osobą pochodzącą z dolnego śląska, mam jak w/w 23 lata i gram na Waszej sieci już jakiś czas. ( oczywiście z przerwami ). Jestem osobą, która raczej woli przesiadywać na forum, niżeli grać, aczkolwiek popykać w CS'a także lubię :)

Może nie udzielam się za dużo na forum, ale wolę nie pisać nic, niż spamować bezsensownymi postami. Staram się pomagać w każdej wolnej chwili, ale nie zawsze wychodzi to na dobre :D
Doświadczenie: Posiadałem już w/w rangę na tym forum, pełniłem także dużo wyższe funkcje na innych forach.

Potrafię rozpisać demko oraz sprawdzić poprawnie SS'y.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:

Zauważyłem, że w ostatnim czasie dużo osób musi czekać na rozpatrzenie wrzucanych przez nich SS'ów.

Spowodowane jest to tym, że każda osoba ma Swoje życie prywatne i nie zawsze ma czas, aby przesiadywać na forum.

Sam osobiście nie zamierzam spędzać 24h na forum, bo także mam Swoje życie prywatne, ale myślę, że pewną jego część mogę poświęcać na forum.

PS. Proszę o nie usuwanie podania :D

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Kszaku...

Po pierwsze: * Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png
Po drugie: Nie możesz nawet admina zdobyć a na AC znów się pchasz.

1pkEgGx.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, Anty, Bany, Screeny, Forum, Kszaczek, czas, nuda, :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 48 użytkowników

Olka., AsD ^^, asadas, ★Mark★, Pr0sto , sNk, JaramBaty, [email protected] <3, Kotek ♥, Agencior P, Ops, a3s4s, kolaokl, Łili, ` NieoR^, DawidzioR, xdbx, `SpiriT^, Saint, Milobob123, Piotrz, Vakos, NoHackThisisSkill, haczor, Dawca., BaWaR, PoDbot, YellowAfgan, Misiu. ♥, Spocona Bozena, Cynamon, Jesz., koRi, Robb Stark o7, Chapaj :D, nomus, Takos, Vampereczek, Wujek., , kovval, Hej, Pako, Kszaczek, See you again.*, OxyGeN, Budyn_Malinowy, OrangeHaZe