Skocz do zawartości

Zdjęcie

historia twojego nicku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

luucidreeam

luucidreeam
Grupa:
Kobieta
Reputacja:
27
  • Czas Online: 1d 18g 35m 32s

Mój nick luciddream_ powstał od kawałka [ 

a KELLY BUNDY od kawałka [ ]

• n3m3zis i Bombelek <3 postawili piwo.

People wait all week for friday,

All year for summer,

And all life for happiness..

Dołączona grafika

Rize

Rize

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
17
  • Czas Online: 1d 4g 58m 5s

Mój nick wziął się od tego że kiedyś grałem w Lol'a i miałem tam ok.8 lvl.
Mój starszy brat również kiedyś grający w tę grę oddał mi konto z 17 lvl.
Taka o to historia xD 

STAFORD

STAFORD
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
203
  • Czas Online: 17d 5g 2m 25s

Mój nick w grze (Koper) wziął się od mojej kreatywności i głównie nazwiska  Kappa 
A nick na forum (STAFORD) z nim to historia sięga czasów gdy NFS Most Wanted był tak jak teraz CS:GO czy inne popularne gry. Zaczęło się tak, że nie chciało mi się przejść całej gry bo była za trudna (na poziomie easy xD) no to pobrałem sobie save'a z internetu gdzie jest 100% ukończonej gry i tam był nick STAFORD, który mi się spodobał i tak o to on jest teraz mój :D 

Cropek.

Cropek.
Grupa:
VIP
Reputacja:
167
  • Czas Online: 7d 2g 58m 10s
Cropek

Podobal mi sie nick "Kropka" ale wg mnie byl taki troche 'babski' wiec go troche przerobilem i wyszlo Kropek ale jakos dziwnie to wygladalo i zrobilem Cropek :D
Dołączona grafika

Barwinek

Barwinek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
262
  • Czas Online: 24d 4g 46m 34s

Mój nick Barwinek powstał, jak w innej grze, znalazłem roślinkę, "Barwinek", no i pomyślałem, że fajny nick będzie :D

Dołączona grafika

VanAdi

VanAdi

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
10
  • Czas Online: 1g 56m 9s

VanAdi - mialem kiedys nick w metinie VanSpirit, mam na imie Adrian to pomyslalem , ze VanAdi bedzie zabijal w cs i tak sie stało :D

• FanatykCS stawia piwo.
Kontakt :
GG - 34028113
Facebook - https://www.facebook...100003614225699

gta.

gta.

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
5
  • Czas Online: 5d 18g 22m 21s
Mój nick powstał tak że nieenawidzę swojego imienia i kumple zaczeli na mnie wołać "gieta" nie wiem czemu xD i zaczynając swoją przygodę z Counter-Strike skróciłem tą że ksywke wycinając z niej "ie" i tak powstało GTA :D <-- a tą minke dodałem dla głupoty xd Chociaż i tak większości mój nick się kojarzy z serią Grand Theft Auto .

Użytkownik gta. edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 01:40

Veen

Veen
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
16
  • Czas Online: 1d 21g 43m 32s

Zobaczyłem na internecie avatar z V spodobał mi się, to myślę wymyślę nick na V i powstał Veen, ale teraz mam inny avatar XDD

21.gif

Trepik

Trepik
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
66
  • Czas Online: 10d 2g 37m 41s

Początkowo, miłem nick Baran - nazwisko, Trepik od zawodu jaki wykonywałem.

Pozdrawiam :)

<p style="text-align:center;">Dołączona grafika

Krystian Kruczek

Krystian Kruczek

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
22
  • Czas Online: 1d 2g 40m 42s

Mój nick NocnyDrongal wziął się stąd że z nudów oglądałem filmiki na YT. Po czasie zgubiłem się w internecie i trafiłem na filmik pt

"Poranny Drąg" czy jakoś tak z racji że filmiki oglądałem w nocy Poranny zmieniłem na Nocny :P 

:japierdole:   :japierdole:

Użytkownik Krystian Kruczek edytował ten post 06 listopad 2016 - 18:01

Bienio (L)

Bienio (L)
Grupa:
Admin [DD2] #1
Reputacja:
498
  • Czas Online: 34d 11g 21m 7s
Nick to moje przezwisko a pochodzi od skrótu mojego nazwiska. Mówili mi zawsze w szkole " Bienia świat zmienia" nie wiem czy koniecznie na dobre ale coś w tym było. Na początku nawet i miałem nick Bienia ale zmieniłem go na Bienio z tego względu że często myśleli że jesteś kobietą. (L) w nicku to oczywiście Legia ale także wwojewództwo w którym mieszkam czyli Lubelskie.
Dołączona grafika

diego123

diego123
Grupa:
Admin [ZM EXP]
Reputacja:
2
  • Czas Online: 1d 17g 6m 27s
Mój nick powstał z tej bajki:D Epoka lodowcowa ten tygrys diego

Zeus Pierwszy Milion

Zeus Pierwszy Milion
Grupa:
Admin [COD 501]
Reputacja:
93
  • Czas Online: 4d 6g 47m 21s

Moj nick zainspirował mnie nową płytą Zeusa - Jest super! :)

3a19ef17a090b.jpg

POSTAW PIWO JEŻELI:

• Pomogłem  :sex: 
  • Byłem miły  :hurra: 
  • Chcesz się ze mną napić  :pacman: 

Boe Syn Admina

Boe Syn Admina

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 3g 52s

Musiałem coś wymyślić na szybko i przypomniałem sobie o takich fajnych wężach z mapy ze_potc_fabi. W dodatku słuchałem wtedy  [Arka Noego - Święty uśmiechnięty] i postanowiłem złączyć ze sobą BOA z NOE i powstał Boe.

Użytkownik Boe Syn Admina edytował ten post 15 styczeń 2017 - 11:31

tumblr_ltn48fQZK51qlktl7o1_500.gif

xPitbull

xPitbull
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
8
  • Czas Online: 2d 14m 52s
Mój nick " Security." Powstał z tego, że brat jest ochroniarzem w klubach no i jak na młodszego brata przystało wzorowac się na starszym chce iść w jego ślady, a że właśnie odpaliłem cs'a po przerwie to taki nick powstał. :)
Dołączona grafika

Powracam :D

Powracam :D
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
99
  • Czas Online: 4d 9g 2m 31s

Niesamowity!!! :D nick z serwera codmod 501 :D  Historia tego nicku jest taka że kiedyś grałem na DD2 na innej serwerowni  i zostałem sam w drużynie i zostało mi ostatnie 10 hp :( przeciwko 5 graczom. Jestem bardzo dobry z bronią SCOUT. Sam zniszczyłem tych graczy i od tamtej pory na serwerze zaczeli mówić na mnie Niesamowity :D  Postanowiłem więc grać  pod takim nickiem :D 

• d4nny stawia piwo.

Kupiłem sobie ten garniak na takie chwile jak ta. Zapłaciłem 1500 baksów, za to, żeby koleś, którego mam rozwalić, zapamiętał sobie dobrze, jak wyglądam. Żeby opowiedział kolegom aniołkom w niebie, że kulkę posłał mu facet z klasą. Kapujesz?! A ty w swoim sweterku wyglądasz jak kmiot. Nie różnisz się od Rumuna, który pucuje mi lampy, kiedy stoję na światłach. Jak facet opowie w niebie, jak wyglądał ten, co go załatwił, to aniołom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz.

Oko

Oko

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
6
  • Czas Online: 1d 26m 2s

Mój nick powstał na podstawie gry w Cs. Grałem przeważnie na serwerze Only dd2 i zawsze starałem się być w ct i wyczekiwać na tt w bobsaidzie "B". Ludzie wbijali na "B" a ja z Awp z podestu rozwalałem ich i oni wtedy za czeli mówić na mnie Przyczajony a "OKO" sam dodałem.

s0ld1er

s0ld1er
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
28
  • Czas Online: 17d 22g 29m 47s

s0ld1er - soldier (ang.żołnierz)  :)

3467f0d96d.jpg

d4nny

d4nny

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
22
  • Czas Online: 2d 18m 49s

Grałem na wielu. Dan Don Dann i jakoś wyszło D4nny ;D

Dołączona grafika

Quinn

Quinn
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
50
  • Czas Online: 4d 23g 35m 2s

Mój wziął się od Harley Quinn :)

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 297 użytkowników

Zjarany ;3, smerfik, Karol Pęczek, zuchwaly, CzArNy1945, Kropka18, PYSKu , hasho, HumaN, Lazarus!, Secia, Gustlik, Dzik, Powracam :D, Bienio (L), Kokainowy^^, Mikołaj, babushka, Skillerek, Cays, Jesz., NajemnikTHC, Kuch, s0ld1er, K.M.S, FireeK, Rozrabiaka, ViscO, Aresik, Feljinio, BuNv, Ponczuś_19, xArgonaRx, Sighar, Quinn, Bezimienny., d4nny, Just1k, Oko, Zeus Pierwszy Milion, d3iman97, xPitbull, TPS, Boe Syn Admina, Nemesis, Joanna, Bocik Pany!, Vakos, AngryNightmare, K3IMaN aKa ShootinG, SDCSebeK, Anonymous., BooSS, .:HardStyle:., IMHATE, powyłamywane nogi, Krystian Kruczek, Roman69, Trepik, Lebels, K0L0S, Olka., Wujek., W!nn3Web!, Łili, panicznyPatryk, Veen, DG123, F3n0men, AroundTheWorld, Rudzia :), gta., P3PSI pkR., haczor, FanatykCS, VanAdi, Hacket, Haksiu., Oyku`, ZIMNY ANDRZEJ, Barwinek, Krejzollek95, Natka, Piotrz, ****JERRO, Donald Cerrone, STAFORD, vird1ng, hirolka, Rize, Bombelek <3, luucidreeam, n3m3zis, Elizka, Kotek ♥, xnx, ^^TIGER^^, Dark Vader, Immortal'na, Czarnulka, Agnieszka., hOw!?, 4Funny #Smile, Rajczu., *RespecT.*NoSkill*, ptyhlzr, Whisper, adzio12341, Jestem Dzikiem Raczej, Olciak, .RhaeR`, mks, *ExpreSsion CreW*, rascal, Ciasteq CWHC, GustaWSpartA, Podolski, STRIX, Michaszeks, DexterGK, GreeKx ;d ^^, OxyGeN, ѕкσя∂αℓ, DawidzioR, , Sylwek3M, SoBeK, Slamps, Vampereczek, MarkeloN, DarkMessiah, SjQ, JohnD~, Lukovsky, Dareczek, ematerion, Pisu12, Malibu, Hustler, 0dbyt, Secretive ♥, Pr0sto , NoHackThisisSkill, VakoSss, erQ~, Arek, nomus, Pako, Milobob123, Miętowa., Jagoda, GieRoy, HaX1oR, Say, Dominika :), Nie ma takiego bicia, [email protected], Kamaa, Domcia ;*, OffTheHelp, RasMartyska, kovval, Matrix, Hej, VickyXB00MX, [email protected] <3, Pichuuu, Bot Allu, Deffisuu, jd god, Kreatywny, Takos, FRaguś, Trykuuś, TWIX *.*, YellowAfgan, ZomboidArea, Crystalins, TabaLugejszyn, @^.Szoper, NeQessT, K0val, Robb Stark o7, Chilloout, MichaSiu, Mykmyk, no1zee, Quart, Death*, Ulquiorra, Tomek058, ZielonaFala, `SpiriT^, HiPnOtYzEr, Lawrence Nachos, Smoke Stroy Groupa, Grinczu, Pyśka, , PoDbot, HeadShotter :*, Nobody, Pyskataaax333, iWantToPlay, Browar(L), SprzedomToczki, saad, Ka(M)il, M!sia, HeadShot, crash, TakBardzoMoja<3, Zik0, RabbitTS, xdbx, Etniczny, Blondyneczka ツ, Neksio., kolaokl, eSco, Stif, Diabel^6, SixowY, dragon, JarekPMI, Luk Skajłoker, Kachulka7, activ., KendziQ, Anabol, stefan, Devias, 7`Lipeq`7, DOPALACZ, A!kUmAm:*, TheOne, Janix, BaT, , Rubisia, TraC3R, Deoos, Xenion, Gothei, NoN, Per3rek, ScaV, ktoson, ragnarooooo, , Kurushimi, sharaz, sNp, Kureda, L7m#, adalik, leoniq, `Toby, RONALDINHO, misterix, Ramzes, Alt., FremesiO, EcK0!, Bielik, CiasteczkovyPotwor, KRÓLOWA PRAWICZKÓW, Info od Boga, ___LANS__!!, Dziadek ziemniaka, TheAngelFX, Kasiaaa, facet306, LysSy, Straszek, XxSPIDxX, G.R.R, SkajU, Typowy, BarTix, YoMeaNN, OxyR, MudzineK, MAcio, `smile., Kamylovsky, paszaBiceps23, Black, Wiaderko12, XeNO, E-P_Frapp, , Avenx, M4CI3K, przytulisz?, Mouse, Kierol