Skocz do zawartości

Zdjęcie

historia twojego nicku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

luucidreeam

luucidreeam
Grupa:
Kobieta
Reputacja:
27
  • Czas Online: 1d 18g 35m 32s

Mój nick luciddream_ powstał od kawałka [ 

a KELLY BUNDY od kawałka [ ]

• n3m3zis i Bombelek <3 postawili piwo.

People wait all week for friday,

All year for summer,

And all life for happiness..

Dołączona grafika

Rize

Rize

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
17
  • Czas Online: 1d 4g 58m 5s

Mój nick wziął się od tego że kiedyś grałem w Lol'a i miałem tam ok.8 lvl.
Mój starszy brat również kiedyś grający w tę grę oddał mi konto z 17 lvl.
Taka o to historia xD 

STAFORD

STAFORD
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
199
  • Czas Online: 16d 20g 36m 55s

Mój nick w grze (Koper) wziął się od mojej kreatywności i głównie nazwiska  Kappa 
A nick na forum (STAFORD) z nim to historia sięga czasów gdy NFS Most Wanted był tak jak teraz CS:GO czy inne popularne gry. Zaczęło się tak, że nie chciało mi się przejść całej gry bo była za trudna (na poziomie easy xD) no to pobrałem sobie save'a z internetu gdzie jest 100% ukończonej gry i tam był nick STAFORD, który mi się spodobał i tak o to on jest teraz mój :D 

zvJmFBj.jpg

Cropek.

Cropek.
Grupa:
Admin [JB]
Reputacja:
136
  • Czas Online: 5d 20g 46m 7s
Cropek

Podobal mi sie nick "Kropka" ale wg mnie byl taki troche 'babski' wiec go troche przerobilem i wyszlo Kropek ale jakos dziwnie to wygladalo i zrobilem Cropek :D

Sygnatura_Cropek_klub_disco.jpg

Barwinek

Barwinek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
262
  • Czas Online: 24d 4g 29m 51s

Mój nick Barwinek powstał, jak w innej grze, znalazłem roślinkę, "Barwinek", no i pomyślałem, że fajny nick będzie :D

Dołączona grafika

VanAdi

VanAdi

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
10
  • Czas Online: 1g 56m 9s

VanAdi - mialem kiedys nick w metinie VanSpirit, mam na imie Adrian to pomyslalem , ze VanAdi bedzie zabijal w cs i tak sie stało :D

• FanatykCS stawia piwo.
Kontakt :
GG - 34028113
Facebook - https://www.facebook...100003614225699

gta.

gta.

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
5
  • Czas Online: 5d 14g 21m 22s
Mój nick powstał tak że nieenawidzę swojego imienia i kumple zaczeli na mnie wołać "gieta" nie wiem czemu xD i zaczynając swoją przygodę z Counter-Strike skróciłem tą że ksywke wycinając z niej "ie" i tak powstało GTA :D <-- a tą minke dodałem dla głupoty xd Chociaż i tak większości mój nick się kojarzy z serią Grand Theft Auto .

Użytkownik gta. edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 01:40

Veen

Veen
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
16
  • Czas Online: 1d 21g 43m 32s

Zobaczyłem na internecie avatar z V spodobał mi się, to myślę wymyślę nick na V i powstał Veen, ale teraz mam inny avatar XDD

21.gif

Trepik

Trepik
Grupa:
Grafik
Reputacja:
66
  • Czas Online: 9d 23g 30m 55s

Początkowo, miłem nick Baran - nazwisko, Trepik od zawodu jaki wykonywałem.

Pozdrawiam :)

f8d05ec7cc.png

Krystian Kruczek

Krystian Kruczek

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
22
  • Czas Online: 1d 2g 40m 42s

Mój nick NocnyDrongal wziął się stąd że z nudów oglądałem filmiki na YT. Po czasie zgubiłem się w internecie i trafiłem na filmik pt

"Poranny Drąg" czy jakoś tak z racji że filmiki oglądałem w nocy Poranny zmieniłem na Nocny :P 

:japierdole:   :japierdole:

Użytkownik Krystian Kruczek edytował ten post 06 listopad 2016 - 18:01

Bienio (L)

Bienio (L)
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
362
  • Czas Online: 25d 20g 49m 11s
Nick to moje przezwisko a pochodzi od skrótu mojego nazwiska. Mówili mi zawsze w szkole " Bienia świat zmienia" nie wiem czy koniecznie na dobre ale coś w tym było. Na początku nawet i miałem nick Bienia ale zmieniłem go na Bienio z tego względu że często myśleli że jesteś kobietą. (L) w nicku to oczywiście Legia ale także wwojewództwo w którym mieszkam czyli Lubelskie.
Dołączona grafika

diego123

diego123

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 17g 57m 34s
Mój nick powstał z tej bajki:D Epoka lodowcowa ten tygrys diego

Zeus Pierwszy Milion

Zeus Pierwszy Milion
Grupa:
Admin [COD 501]
Reputacja:
78
  • Czas Online: 3d 20g 59m 14s

Moj nick zainspirował mnie nową płytą Zeusa - Jest super! :)

3a19ef17a090b.jpg

POSTAW PIWO JEŻELI:

• Pomogłem  :sex: 
  • Byłem miły  :hurra: 
  • Chcesz się ze mną napić  :pacman: 

Boe Syn Admina

Boe Syn Admina

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 2g 38m 25s

Musiałem coś wymyślić na szybko i przypomniałem sobie o takich fajnych wężach z mapy ze_potc_fabi. W dodatku słuchałem wtedy  [Arka Noego - Święty uśmiechnięty] i postanowiłem złączyć ze sobą BOA z NOE i powstał Boe.

Użytkownik Boe Syn Admina edytował ten post 15 styczeń 2017 - 11:31

xPitbull

xPitbull
Grupa:
Admin [ProCOD]
Reputacja:
8
  • Czas Online: 1d 23g 45m 48s
Mój nick " Security." Powstał z tego, że brat jest ochroniarzem w klubach no i jak na młodszego brata przystało wzorowac się na starszym chce iść w jego ślady, a że właśnie odpaliłem cs'a po przerwie to taki nick powstał. :)

61893db339.png

Powracam :D

Powracam :D
Grupa:
Admin [COD 501]
Reputacja:
65
  • Czas Online: 3d 13g 54m 47s

Niesamowity!!! :D nick z serwera codmod 501 :D  Historia tego nicku jest taka że kiedyś grałem na DD2 na innej serwerowni  i zostałem sam w drużynie i zostało mi ostatnie 10 hp :( przeciwko 5 graczom. Jestem bardzo dobry z bronią SCOUT. Sam zniszczyłem tych graczy i od tamtej pory na serwerze zaczeli mówić na mnie Niesamowity :D  Postanowiłem więc grać  pod takim nickiem :D 

• d4nny stawia piwo.

Oko

Oko

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 8g 32m 6s

Mój nick powstał na podstawie gry w Cs. Grałem przeważnie na serwerze Only dd2 i zawsze starałem się być w ct i wyczekiwać na tt w bobsaidzie "B". Ludzie wbijali na "B" a ja z Awp z podestu rozwalałem ich i oni wtedy za czeli mówić na mnie Przyczajony a "OKO" sam dodałem.

s0ld1er

s0ld1er
Grupa:
Admin [ESL MAPS]
Reputacja:
18
  • Czas Online: 11d 15g 48m 37s

s0ld1er - soldier (ang.żołnierz)  :)

202ed0cc44.png

d4nny

d4nny

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
8
  • Czas Online: 23g 17m 55s

Grałem na wielu. Dan Don Dann i jakoś wyszło D4nny ;D

15xoolh.jpg

Quinn

Quinn
Grupa:
Admin [ZM EXP]
Reputacja:
13
  • Czas Online: 1d 14g 40m 17s

Mój wziął się od Harley Quinn :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 275 użytkowników

Aresik, Feljinio, Powracam :D, BuNv, Ponczuś_19, xArgonaRx, Jesz., Sighar, Quinn, Bezimienny., s0ld1er, d4nny, Kuch, Just1k, Oko, Zeus Pierwszy Milion, d3iman97, xPitbull, TPS, Boe Syn Admina, ProZakowa, Joanna, Bocik Pany!, Vakos, AngryNightmare, K3IMaN aKa ShootinG, SDCSebeK, Anonymous., Zjarany ;3, BooSS, .:HardStyle:., IMHATE, powyłamywane nogi, Krystian Kruczek, Lazarus!, Roman69, Trepik, Lebels, K0L0S, Olka., Wujek., W!nn3Web!, Łili, panicznyPatryk, Veen, DG123, F3n0men, AroundTheWorld, Rudzia :), gta., P3PSI pkR., haczor, FanatykCS, VanAdi, Hacket, Haksiu., Oyku`, ZIMNY ANDRZEJ, Barwinek, Krejzollek95, Natka, Piotrz, ****JERRO, Donald Cerrone, STAFORD, vird1ng, hirolka, Rize, Bombelek <3, luucidreeam, n3m3zis, Elizka, Kotek ♥, xnx, ^^TIGER^^, Dark Vader, Immortal'na, Czarnulka, Agnieszka., hOw!?, 4Funny #Smile, Rajczu., *RespecT.*NoSkill*, ptyhlzr, Whisper, adzio12341, Jestem Dzikiem Raczej, Olciak, .RhaeR`, mks, *ExpreSsion CreW*, rascal, DeeJayRudy, GustaWSpartA, Podolski, STRIX, Michaszeks, DexterGK, GreeKx ;d ^^, OxyGeN, ѕкσя∂αℓ, DawidzioR, , Sylwek3M, SoBeK, Slamps, Vampereczek, MarkeloN, DarkMessiah, SjQ, JohnD~, Lukovsky, Dareczek, ematerion, Pisu12, Malibu, Hustler, 0dbyt, Secretive ♥, Pr0sto , NoHackThisisSkill, VakoSss, erQ~, Arek, nomus, Pako, Milobob123, Miętowa., Jagoda, GieRoy, HaX1oR, Say, Dominika :), Nie ma takiego bicia, [email protected], Kamaa, Domcia ;*, OffTheHelp, RasMartyska, kovval, Matrix, Hej, VickyXB00MX, [email protected] <3, Pichuuu, Bot Allu, Deffisuu, jd god, Kreatywny, Takos, FRaguś, Trykuuś, TWIX *.*, YellowAfgan, ZomboidArea, Crystalins, TabaLugejszyn, @^.Szoper, NeQessT, K0val, Robb Stark o7, Chilloout, MichaSiu, Mykmyk, no1zee, Quart, Death*, Ulquiorra, Tomek058, ZielonaFala, `SpiriT^, HiPnOtYzEr, Lawrence Nachos, Smoke Stroy Groupa, Grinczu, Pyśka, , PoDbot, HeadShotter :*, Nobody, Pyskataaax333, iWantToPlay, Browar(L), SprzedomToczki, saad, Ka(M)il, M!sia, HeadShot, crash, TakBardzoMoja<3, Zik0, RabbitTS, xdbx, Etniczny, Blondyneczka ツ, Neksio., kolaokl, eSco, Stif, Diabel^6, SixowY, dragon, JarekPMI, Luk Skajłoker, Kachulka7, activ., KendziQ, Anabol, stefan, Devias, 7`Lipeq`7, DOPALACZ, A!kUmAm:*, TheOne, Janix, BaT, , Rubisia, TraC3R, Deoos, Xenion, Gothei, NoN, Per3rek, ScaV, ktoson, ragnarooooo, , Kurushimi, sharaz, sNp, Kureda, L7m#, adalik, leoniq, `Toby, RONALDINHO, misterix, Ramzes, Alt., FremesiO, EcK0!, Bielik, CiasteczkovyPotwor, KRÓLOWA PRAWICZKÓW, Info od Boga, ___LANS__!!, Dziadek ziemniaka, TheAngelFX, Kasiaaa, facet306, LysSy, Straszek, XxSPIDxX, G.R.R, SkajU, Typowy, BarTix, YoMeaNN, OxyR, MudzineK, MAcio, `smile., Kamylovsky, paszaBiceps23, Black, Wiaderko12, XeNO, E-P_Frapp, , Avenx, M4CI3K, przytulisz?, Mouse, Kierol