Skocz do zawartości

Zdjęcie

historia twojego nicku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

Black

Black

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 1d 9g 32m 13s

Było to tak. Stworzyłem serwerownie z kolesiem o nazwie White. To sobie pomyślałem super by było jak byśmy mieli nazwę Black&White i od tego się zaczeło

paszaBiceps23

paszaBiceps23

Nowicjusz

Grupa:
Cheater
Reputacja:
0

Oglądałem mecz jak gra Virtus,Pro i pomyślałem, że dam sobie nick paszaBiceps ponieważ lubię grać awp :D

Posted Image

`smile.

`smile.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
219
  • Czas Online: 36d 9g 27m 20s

Zaczeło się od nicku SmiLeY, aż doszło do przemiany w `smile. często również Smileovsky. Skąd się wziął? Tego nie wiem, spodobał mi się i tyle.

76561198032371524.png

BarTix

BarTix

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
5
  • Czas Online: 23g 57m 42s

Hmm. Ikoreczek wziął się z przypadku ponieważ wszyscy do mnie mówili Ikor. Potem domnie mówili Korek Więc jakoś powstało ikoreczek i mówią tak wszyscy do mnie w szkole Albo kotku (w przypadku gimnazjalistek) Albo Afro xDD

L6mrpwQ.gif

b_560x95.png

"Jeżeli ktoś cię ocenia to znaczy, że ci zazdrości"

Mam taki charakter, który czasem łatwo skrzywdzić i choć nie widać ran, na pewno pozostaną blizny.

YoMeaNN

YoMeaNN

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1
  • Czas Online: 7g 11m 48s

YoMeaNN wzial sie z niczego kilka lat temu gralem i gość ciagle do mnie mowił YoM YoM YoM wiec troche pogłówkowałem i wzioł się YoMeaNN

Sygnatura naruszała regulamin forum i została usunięta przez Administratora: OxyGeN

W razie pytań proszę pofatygować się i rzucić okiem na regulamin forum :)

Pisząc do mnie na GG/Steam, pamiętaj!

Dołączona grafika * Przedstaw się, czyli podaj nick z forum. Dołączona grafika

Dołączona grafika * W jednej wiadomości przedstaw swój problem bądź napisz dokładnie o co chodzi. Dołączona grafika

Dołączona grafika * Wszystkie wiadomości typu "jesteś?", "siema", "elo" będą ignorowane. Dołączona grafika

Dołączona grafika * Zachowaj poprawną pisownię (ortografia, stylistyka, interpunkcja) oraz nie klnij. Dołączona grafika

Dołączona grafika * NR GG:53785896 Dołączona grafika

Dołączona grafika * Steam ID: 0:1:116566055 Dołączona grafika

Straszek

Straszek
Grupa:
Zasłużony
Reputacja:
307
  • Czas Online: 71d 16g 22m 47s

Mój nick ewoluował w formę jaką jest teraz z mojego nazwiska. Potocznie był Postraszek i ewolucja zakończyła się na Straszek :-) (Nawet pamiętam jak nauczyciele mnie po nick;u wołali :-))

1.gif

SkajU

SkajU
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
158
  • Czas Online: 14d 23g 55m 11s
Moj nick został wzięty z gwiezdnych wojen , ponieważ na mojego brata mówili Walker.
Dołączona grafikaDołączona grafika

LysSy

LysSy

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
4
  • Czas Online: 5g 17m 49s

Obciełem się na zero (0) i ziomale zaczeli na mnie mówic Łysy...

Co prawda teraz mam grzywke :)

facet306

facet306

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1d 6g 6m 35s

Mój nick facet306 pochodzi z nazwy mojego E-maila  byłem bardzo małym chłopcem jak zakładałem pocztę ;) . I tak zostało do tej pory :) 

___LANS__!!

___LANS__!!

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
18
  • Czas Online: 5d 8g 54m 57s

Mój nick prosty ale fajny do myślenia 3 podłogi od dawania baników przez konsole :)

grałem troszke w pokera i dlatego triker ;D czemu trojeczka  bo w 3 klasie pobiłem sie z kolega z klasy i wygrałem ;D 

wykrzykniczki bo kiedy jestem bardzo zły a ktos mnie wkurza okazuje mu na co mnie stać :)

Dołączona grafika

Masz jakiś Problem? Potrzebujesz pomocy?

Pisz PW/GG/Steam chętnie Ci pomogę!

Pozdrawiam ___Trik3r__!!

Steam: ___LANS__!!

GG: 50229036 :)

Dołączona grafika

KRÓLOWA PRAWICZKÓW

KRÓLOWA PRAWICZKÓW

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
8

na mixie mieliśmy głupawkę więc i propozycja wymyślenia nietypowych nicków, także pomyślałam i ustawiłam sobie KRÓLOWA PRAWICZKÓW zaczęła się beka i tak zostało do tej pory. :P

Whisper

Whisper
Grupa:
Admin [DD2] #2
Reputacja:
126
  • Czas Online: 16d 1g 42m 58s

Let the bodies hit the floor znudził mi się stary nick więc wyciągnąłem coś z dzieciństwa jeśli ktoś kojarzy zespół Drowning Pool to powinien wiedzieć. :)

• Miętowa. stawia piwo.

fA5paWq.jpg

Alt.

Alt.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
294
  • Czas Online: 20d 12g 45m 56s

Ja sb któregoś razu przeglądałem internet tak z nudów :D i wpadłem na Albinos dodałem kropke na końcu i oto tak powstał mój nick :D

SiPTEG1.png?1

Whisper

Whisper
Grupa:
Admin [DD2] #2
Reputacja:
126
  • Czas Online: 16d 1g 42m 58s

No to skoro zmieniłem nick warto by coś napisać. Oglądałem sobie Kill Bill'a i tam była tak scena animowana no i dziewczynka ogólnie widziała jak zabijają jej rodzine czy tam matke no i ona tak po co cichu wypowiedziała coś i tak z buzi jej takie literki wyleciały Whiiiiiiiisper no i troche to skróciłem no i jest Whisper. :)

fA5paWq.jpg

RONALDINHO

RONALDINHO
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
308
  • Czas Online: 11d 17g 28m 47s

Mój nick się wziął od zawodnika o imieniu Ronaldo de Assis Moreira Junior "Ronaldinho Gaucho" człowieka który z piłką robił rzeczy , które nawet fiziologom się nie śniły tak jak ja  :papryka:  haha

leoniq

leoniq
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
68
  • Czas Online: 12d 9g 27m 51s

Moj nick wziął się od mojego pseudonimu jakim jest Leon dodalem do tego koncówkę iq i tak jakos wyszlo. Podoba mi się moje pseudo i nie zamierzam zmieniac nicku :)

L7m#

L7m#

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
31
  • Czas Online: 5d 7g 46m 7s

Hmm, iż Moją Pasją jest Graffiti, i nie tylko się interesuję prostymi literami (które są oczywiście na kocie) ale również Wildstyle, Hractery.. itp, ogólnie Graffiti..

I któregoś dnia, Mój koleżka ze Stanów, polubił na Facebook'u Writera o Name " L7m " oczywiście odrazu wbiłem w typa, i okazały się moim oczom piękne prace, które bardzo Mnie zafascynowały i powiedziałem sobie że też tak kiedyś będę Malował. ;P

Bardzo spodobał Mi sie jego Name, i stwierdziłem że podczas Gry w Cs'a, będę używał sobie tego jego Name, jako Mój Nick. Oczywiście tylko w Cs'ie, nie w życiu jeżeli chodzi o Graffiti, bo to było by " Xero " a czegoś takiego porządni Wraiterzy nie robią.. a więc to chyba na tyle, i tak powstał Mój Nick w Cs'ie. ;))

Ps: Jeżeli ktoś chce, niech wbije sobie na FB, i zobaczy tego Artyste. ;P Pozdrawiam. ;))

Miętowa.

Miętowa.
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
3203
  • Czas Online: 101d 19g 59m 45s
Moj nick wziął się od miętowej czekolady, którą jadłam kiedyś siedząc na ts z ziomeczkami :D pytali jak mogę to jeść co mnie trochę zdziwiło i wtedy akurat pisałam pierwszy raz nick na cs i tak jakoś wyszło. W innych grach od lat jestem Myle lub Mylene. :3
  • ScaV i Pijemy Rozrabiamy postawili piwo.

3d725e6f946bd.jpg

ż          e          l          k          i

ScaV

ScaV

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 5g 12m 11s

Dlaczego ScaV?  Jak dobrze pamietam ... bylo to jakies 10 lat temu gdy gralem sobie w jakas gre na internecie z kolegami z osiedla i nie wiedzialem co tam wpisac bo "Piotrek" bylo zajete przez kogos tam ... Spojrzalem na klawiature i jakos tak samo wyszlo xD haha :D 

NoN

NoN

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
40

Dlaczego "NextS".Dla tego ze szukałem jakieś  fajnej piosenki i wpadłem na tą piosenkę .://www.youtube.com/watch?v=VD9zmaX4ez8.Piosenka nazywa się Next to me.Wtedy potrzebowałem nicku do cs 1.6 jak jeszcze grałem.I pomyślałem przy tej piosence ze może "Next" i po 3 godzinach  dodałem na końcu "S".I jakoś tak wyszedł mój nick.Myślę ze podobała wam się historia mojego nicku :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 312 użytkowników

Kasiula2540, Menix, Aiden, (Zwolnienie) Vakos, Lazarus!, Green?, MateuszPro123PL, Dejman., cooKie., CzikaPuka, HARMONIARZ, Mute, WejścieSmokA :D!, Wizard, krystianhrb, sfsfa, Nayerbany, Ciasteq CWHC, JarajTo, Eryczek1910, Zjarany ;3, smerfik, Karol Pęczek, zuchwaly, CzArNy1945, Kropek, PYSKu , hasho, Secia, Gustlik, Dzik, Powracam :D, Bienio (L), Kokainowy^^, Mikołaj, babushka, Skillerek, Cays, Jesz., NajemnikTHC, Kuch, s0ld1er, K.M.S, FireeK, Rozrabiaka, ViscO, Aresik, Feljinio, BuNv, Ponczuś_19, xArgonaRx, Sighar, Quinn, Bezimienny., d4nny, Just1k, Oko, Zeus Pierwszy Milion, xPitbull, TPS, Boe Syn Admina, Nemesis, Joanna, Bocik Pany!, AngryNightmare, K3IMaN aKa ShootinG, SDCSebeK, Anonymous., BooSS, .:HardStyle:., IMHATE, powyłamywane nogi, Krystian Kruczek, Roman69, Trepik, Lebels, K0L0S, Olka., Wujek., W!nn3Web!, Łili, panicznyPatryk, Veen, DG123, F3n0men, AroundTheWorld, Rudzia :), gta., P3PSI pkR., haczor, FanatykCS, VanAdi, Hacket, Haksiu., Oyku`, ZIMNY ANDRZEJ, Barwinek, Krejzollek95, Natka, Piotrz, ****JERRO, Donald Cerrone, STAFORD, vird1ng, hirolka, Rize, Bombelek <3, luucidreeam, n3m3zis, Elizka, Kotek ♥, xnx, ^^TIGER^^, Dark Vader, Immortal'na, Czarnulka., Agnieszka., hOw!?, 4Funny #Smile, Rajczu., *RespecT.*NoSkill*, ptyhlzr, Whisper, adzio12341, Jestem Dzikiem Raczej, Olciak, .RhaeR`, mks, *ExpreSsion CreW*, rascal, GustaWSpartA, Podolski, STRIX, Michaszeks, DexterGK, GreeKx ;d ^^, OxyGeN, ѕкσя∂αℓ, DawidzioR, , Sylwek3M, SoBeK, Slamps, *VeGa*, MarkeloN, DarkMessiah, SjQ, JohnD~, Lukovsky, Dareczek, ematerion, Pisu12, Malibu, Hustler, 0dbyt, Secretive ♥, Pr0sto , NoHackThisisSkill, VakoSss, erQ~, Arek, nomus, Pako, Milobob123, Miętowa., Jagoda, GieRoy, HaX1oR, Say, Dominika :), Nie ma takiego bicia, [email protected], Kamaa, Domcia ;*, OffTheHelp, RasMartyska, kovval, Matrix, Hej, VickyXB00MX, [email protected] <3, Pichuuu, Bot Allu, Deffisuu, jd god, Kreatywny, Takos, FRaguś, Trykuuś, TWIX *.*, YellowAfgan, ZomboidArea, Crystalins, TabaLugejszyn, @^.Szoper, NeQessT, K0val, Robb Stark o7, Chilloout, MichaSiu, Mykmyk, no1zee, Quart, Dedzik, Ulquiorra, Tomek058, ZielonaFala, `SpiriT^, HiPnOtYzEr, Lawrence Nachos, Smoke Stroy Groupa, Grinczu, Pyśka, , PoDbot, HeadShotter :*, Nobody, Pyskataaax333, iWantToPlay, Browar(L), SprzedomToczki, saad, Ka(M)il, M!sia, HeadShot, crash, TakBardzoMoja<3, Zik0, RabbitTS, xdbx, Etniczny, Blondyneczka ツ, Neksio., kolaokl, eSco, Stif, Diabel^6, SixowY, dragon, JarekPMI, Luk Skajłoker, Kachulka7, activ., KendziQ, Anabol, stefan, Devias, 7`Lipeq`7, DOPALACZ, A!kUmAm:*, TheOne, Janix, BaT, , Rubisia, TraC3R, Deoos, Xenion, Gothei, NoN, Per3rek, ScaV, ktoson, ragnarooooo, , Kurushimi, sharaz, sNp, Kureda, L7m#, adalik, leoniq, `Toby, RONALDINHO, misterix, Ramzes, Alt., FremesiO, EcK0!, Bielik, CiasteczkovyPotwor, KRÓLOWA PRAWICZKÓW, Info od Boga, ___LANS__!!, Dziadek ziemniaka, TheAngelFX, Kasiaaa, facet306, LysSy, Straszek, XxSPIDxX, G.R.R, SkajU, Typowy, BarTix, YoMeaNN, OxyR, MudzineK, MAcio, `smile., Kamylovsky, paszaBiceps23, Black, Wiaderko12, XeNO, E-P_Frapp, , Avenx, M4CI3K, przytulisz?, Mouse, Kierol