Skocz do zawartości

Zdjęcie

historia twojego nicku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

Dziura aka StoProcent

Dziura aka StoProcent

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
48
I ta skromność ^^ :P a propo powstania nicku to Radziu mówione ciągle będzie słyszane jako Dziura StoProcent żeby żyć na 100% a żeby to jakoś wyglądało to dodałem aka xD
Dołączona grafika

'Psylocibe

'Psylocibe

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
71
  • Czas Online: 12d 13g 34m 57s
Zjadłem grzybki, usiadłem do csa, wszystko się wyginało, było kolorowe ustawilem nick Psylocibe, który po lekkich edycjach został do dziś :D
Magic_Mushroom-icon.png

T I N A.

T I N A.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
54
  • Czas Online: 7d 3g 15m 33s

od imienia Justyna - Tina.

Przekraczając granicę moralności pamiętaj, że godność, to nie bumerang - nie wróci.

Ironia to subtelna odmiana złośliwości.

----------
Dołączona grafika

SCREW YOU GUYS, I'M GOING TO TOMORROWLAND!

►NemeK◄

►NemeK◄

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
28
  • Czas Online: 7d 9g 27m 5s

Mój nick pochodzi z tego, że nie miałem pomysłu na nick tak sobie patrzałem na napis ,,NAME" i tak jakoś poszła kmina i tak wyszło :D

<p class='bbc_center'><span style='color: #4b0082'>Kontakt :<br /><strong class='bbc'>GG </strong></span><span style='color: #ff8c00'>: 25118101</span><br /><strong class='bbc'><span style='color: #8b4513'>Steam</span></strong><span style='color: #ff8c00'> : nemek232</span><br /><strong class='bbc'><span style='color: #00ffff'>Skype</span></strong><span style='color: #ff8c00'> : nemek.1999</span><br /><span style='font-size: 18px;'>! Jeśli masz jakąś sprawę do mnie napisz na jeden z tych kontaktów lub na forum. !</span><br /><span style='font-size: 18px;'>Niepowtarzalny 4FUN : <strong class='bbc'>31.186.84.74:27730</strong></span><br />Dołączona grafika</p>

Chesterfield.

Chesterfield.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Cheater
Reputacja:
7
No mój nick to chyba wie skąd się wziął :D

A dla tych mniej kumatych powiem , że wziął się on od nazwy papierosów ;D

Ania

Ania

Nowicjusz

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
16
  • Czas Online: 1d 1g 15m 45s
Mój nick wziął się z mojego imienia (jakby ktoś nie wiedział). :P

Heh każdy wie co to jest Brazzers ^^ tak jakoś nie wiem xd nie nie mam tam premium no chyba ze ktoś mi zakupi heh xd może przez to ze u mnie w klasie gadają ze jestem niezła dupa w sensie przystojniak xdd to chyba tyle jeśli ktoś chce mi kupić premium na brazzersach to pw ^^

Sofcik chyba ma tam premium... :D

Dołączona grafika

GM4L! ♥♥

nie

nie

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
4

Mój nick wziął się z mojego imienia (jakby ktoś nie wiedział). :P
Sofcik chyba ma tam premium... :D

heh to ja już nie wiem jak ty mu nie starczasz :/ nie bd się wtrącal :D oczywiście nie potrzebuje tego premium wystarcza mi moja ukochana dziewczyna :)

Hexiuuu

Hexiuuu

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
11
  • Czas Online: 2d 20g 26m 10s

Ta na avatarze? ^^ XDD

nie

nie

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
4

Ta na avatarze? ^^ XDD

Moze jeszcze adres hm?

SPIkA

SPIkA

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 23g 55m 58s
Wczesniej brat dal nick cikiciki ale jakis lipny to wymyslilem swoj i tetaz moi bracia na nim graja

♥ † HOLLY ♥ †

♥ † HOLLY ♥ †

Przyjaciel

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
671
  • Czas Online: 13d 18g 45m 37s

Mój nick wziął się od Holly Hagan z ekipy z Newscastle,uwielbiam ją i jej cycki :D

• Pako i Domcia ;* postawili piwo.
Dołączona grafika

Diabel4ski

Diabel4ski

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
143

Na mnie mówili w 6 kl podst Diabeł a dlaczego ? 
otóż zawsze sie bilismy z kolegami / zawsze coś psulismy aż wkońcu spaliłem zupę pomidorową i byłq taka ciemna jak podeszfa buta i wszyscy sie smiali ze ja Diabeł smołe gotowałem :D taka to historia :)

Robb Stark o7

Robb Stark o7

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
378

No mój to chyba wiadomo o czego :P Jakby ktoś nie wiedział to jest on od imienia. Po prostu zdrobniłem moje imię i jest :P

PiotreGPaluch

PiotreGPaluch

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
37

Mój nick to połączenie imienia Piotrek Pisanego przez G PiotreG i mojego nazwiska Paluszkiewicz ^^

Dołączona grafika

WeeDMan

WeeDMan

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
40
  • Czas Online: 13d 2g 50m 3s

Hmm ja za dużo tłumaczyć nie będę :D Nick wziął się od zamiłowania do muzyki i kultury rasta a że lubię czasem pomedytować stąd się wziął WeeDMan :D
Kiedys miałem nick Rasta998 xD

Dołączona grafika

Mouse

Mouse

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
5
  • Czas Online: 4d 1g 12m 53s

Szybka,zwina mała myszka :D

Witaj graczu pomogłem Ci ??? Daj +

M4CI3K

M4CI3K

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 23g 1m 52s

no mój nick wzioł się od imienia, huehue no to taka historia :P 

tumblr_n289n0FiCO1rhncyso1_500.gif

24myk94.gif

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0
Złodziej - Moja ksywka z osiedla wzięła się od historii na pewnym melanżu,gdy nachlany jak świnia przeszedłem przez okienko od piwnicy ( takie w bloku ) i krzyknąłem bełkotliwie ,,Złodziej jestem!", i tak zostało. Skrót TDW oznacza Tylko Dla Wtajemniczonych - posłuchacie LSO to skumacie ;)

E-P_Frapp

E-P_Frapp

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
17
  • Czas Online: 2d 25m 10s
Mój nick-Wchodzę do sklepu po papierosy a babka do mnie ze zamknięte.Wiec wychodzę a ona wywiesza na drzwiach katreczke z napisem Close ;)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
847
  • Czas Online: 84d 15g 22m 19s
Mój pochodzi od mojej ulubionej firmy koszulki PLNY TEXTYLIA :)

76561197995484303.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 275 użytkowników

Aresik, Feljinio, Powracam :D, BuNv, Ponczuś_19, xArgonaRx, Jesz., Sighar, Quinn, Bezimienny., s0ld1er, d4nny, Kuch, Just1k, Oko, Zeus Pierwszy Milion, d3iman97, xPitbull, TPS, Boe Syn Admina, ProZakowa, Joanna, Bocik Pany!, Vakos, AngryNightmare, K3IMaN aKa ShootinG, SDCSebeK, Anonymous., Zjarany ;3, BooSS, .:HardStyle:., IMHATE, powyłamywane nogi, Krystian Kruczek, Lazarus!, Roman69, Trepik, Lebels, K0L0S, Olka., Wujek., W!nn3Web!, Łili, panicznyPatryk, Veen, DG123, F3n0men, AroundTheWorld, Rudzia :), gta., P3PSI pkR., haczor, FanatykCS, VanAdi, Hacket, Haksiu., Oyku`, ZIMNY ANDRZEJ, Barwinek, Krejzollek95, Natka, Piotrz, ****JERRO, Donald Cerrone, STAFORD, vird1ng, hirolka, Rize, Bombelek <3, luucidreeam, n3m3zis, Elizka, Kotek ♥, xnx, ^^TIGER^^, Dark Vader, Immortal'na, Czarnulka, Agnieszka., hOw!?, 4Funny #Smile, Rajczu., *RespecT.*NoSkill*, ptyhlzr, Whisper, adzio12341, Jestem Dzikiem Raczej, Olciak, .RhaeR`, mks, *ExpreSsion CreW*, rascal, DeeJayRudy, GustaWSpartA, Podolski, STRIX, Michaszeks, DexterGK, GreeKx ;d ^^, OxyGeN, ѕкσя∂αℓ, DawidzioR, , Sylwek3M, SoBeK, Slamps, Vampereczek, MarkeloN, DarkMessiah, SjQ, JohnD~, Lukovsky, Dareczek, ematerion, Pisu12, Malibu, Hustler, 0dbyt, Secretive ♥, Pr0sto , NoHackThisisSkill, VakoSss, erQ~, Arek, nomus, Pako, Milobob123, Miętowa., Jagoda, GieRoy, HaX1oR, Say, Dominika :), Nie ma takiego bicia, [email protected], Kamaa, Domcia ;*, OffTheHelp, RasMartyska, kovval, Matrix, Hej, VickyXB00MX, [email protected] <3, Pichuuu, Bot Allu, Deffisuu, jd god, Kreatywny, Takos, FRaguś, Trykuuś, TWIX *.*, YellowAfgan, ZomboidArea, Crystalins, TabaLugejszyn, @^.Szoper, NeQessT, K0val, Robb Stark o7, Chilloout, MichaSiu, Mykmyk, no1zee, Quart, Death*, Ulquiorra, Tomek058, ZielonaFala, `SpiriT^, HiPnOtYzEr, Lawrence Nachos, Smoke Stroy Groupa, Grinczu, Pyśka, , PoDbot, HeadShotter :*, Nobody, Pyskataaax333, iWantToPlay, Browar(L), SprzedomToczki, saad, Ka(M)il, M!sia, HeadShot, crash, TakBardzoMoja<3, Zik0, RabbitTS, xdbx, Etniczny, Blondyneczka ツ, Neksio., kolaokl, eSco, Stif, Diabel^6, SixowY, dragon, JarekPMI, Luk Skajłoker, Kachulka7, activ., KendziQ, Anabol, stefan, Devias, 7`Lipeq`7, DOPALACZ, A!kUmAm:*, TheOne, Janix, BaT, , Rubisia, TraC3R, Deoos, Xenion, Gothei, NoN, Per3rek, ScaV, ktoson, ragnarooooo, , Kurushimi, sharaz, sNp, Kureda, L7m#, adalik, leoniq, `Toby, RONALDINHO, misterix, Ramzes, Alt., FremesiO, EcK0!, Bielik, CiasteczkovyPotwor, KRÓLOWA PRAWICZKÓW, Info od Boga, ___LANS__!!, Dziadek ziemniaka, TheAngelFX, Kasiaaa, facet306, LysSy, Straszek, XxSPIDxX, G.R.R, SkajU, Typowy, BarTix, YoMeaNN, OxyR, MudzineK, MAcio, `smile., Kamylovsky, paszaBiceps23, Black, Wiaderko12, XeNO, E-P_Frapp, , Avenx, M4CI3K, przytulisz?, Mouse, Kierol