Skocz do zawartości

Zdjęcie

historia twojego nicku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

adalik

adalik

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
50
  • Czas Online: 13d 8g 3m 46s
Siemka,wymyśliłem taką zabawę aby każdy pisał jak powstał wasz nick na forum czy w cs,więc dobra ja zaczynam: mój nick adalik powstał od 3 pierwszych liter mojego imienia ADAm ,ksywkę tą wymyślili moi bracia i już tak zostało.
  • kiopa1948 stawia piwo.

WITAM,MAM NA IMIĘ ADAM

MASZ JAKIŚ PROBLEM/PYTANIE ?

PISZ,CHĘTNIE POMOGĘ

:ryj: :ryj: :ryj: :ryj: :ryj: :ryj: :ryj:

GroupoN

GroupoN

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
49
  • Czas Online: 3d 21g 2m 58s

Mój nick wziął się z przypadku, czyli. Gdy wchodziłem w przeglądarkę to wyskoczyło mi coś takiego jak Group. Dodałem do tego oN i wyszło "GroupoN :)

Greko

Greko
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
194
  • Czas Online: 12d 15g 44m 37s

Mój nick pochodzi z gry Medal of Honor: Warfighter. W misji "Starzy Znajomi". Spotyka się dowódcę drużyny G.R.O.M, jego Pseudonim brzmiało "Greko". Pseudonim, mi się spodobał i zacząłem go używać. Dzięki tej grze jeszcze bardziej miałem bzika, na punkcie jednostki "G.R.O.M". I to jest cała Historia. :D

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 42m 12s
Hmm... To było z 6 lat temu, gdy jako małolat zacząłem interesować się programowaniem, komputerem od strony teoretycznej itp (Czyli Software). Stwierdziłem wtedy, że fajnie to brzmi i stworzyłem swoją sieć serwerów, na której obrałem nick "Sof.t". Później zacząłem grać z taką Natalią (fajna dupcia tak na marginesie xD), która zaleciła mi zmienić swój nick na "Sofcik" i tak się jskoś stało, że to w miarę unikalny nick i nie widziałem jeszcze takiego samego no i spodobał mi się i tak zostało. :P

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gothei

Gothei

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
84
  • Czas Online: 16d 16g 6m 57s
Mój nick pochodzi z gry "Margonem" pewnego dnia szukałem dla siebie nick i w przykładowych nickach był mój nick, spodobał mi się i od tamtego czasu jestem Gothei.

2OPotuw.png

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Mój nick wział się od tego ze lubie wyzwania oraz sporty ekstremalne nie boje sie robic trudnych rzeczy wiec znajomi stwierdzili ze beda mnie tak nazywac czyli Shizowaty od shiz poniewaz umiem rowniez wkrecac ludzi :)

Aleksandra

Aleksandra

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
235
  • Czas Online: 18d 16g 19m 32s

Mój nick wziął się od mojego imienia (Aleksandra). Z początku była Ola, ale kiedyś gdy grałam na serwerze chłopaki zaczęli do mnie mówić Olunia i tak zostało :)

Jestem ciekawa co powie Voxx'u :D

Hexiuuu

Hexiuuu

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
11
  • Czas Online: 2d 20g 26m 10s

Moj nick wzial sie z nikąd xD Po prostu wymyslilem go jakis rok temu, cos mi sie kojarzy tak z dziecinstwa, mialem takie karty do gry Ben 10 i tak wlasnie mi sie kojarzy, ze jedna z kart miala postac o nazwie Hex(nie jestem pewien, ale tak kojarze). Pomyslalem, ze to moze byc zdrobnienie(pare lat pozniej:D) od dluzszego nicku, i pomyslalem, czego by nie zrobic dalszego ciagu "adox" i tak powstal Hexadox, a [PL] no to wiadomo xD bo z Polski ;D

'~.Triste. ✝

'~.Triste. ✝

Pomocna

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
59
  • Czas Online: 5d 9g 26m 38s

Mój nick? Hmm.. Wystarczy na mnie spojrzeć i już wszystko jasne xd ;ppp

Dołączona grafika

Dołączona grafika

GuTeK

GuTeK

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
13
  • Czas Online: 5d 4g 40m 31s

Mój nick wziął się z tego że nauczyciele nazywają mnie Gutek (od imienia)  :PP (kumple też, ale tylko wtedy gdy ich wkur...) XD

Dołączona grafikaDołączona grafika

ProGram

ProGram

Grzesznik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
7
  • Czas Online: 3d 10g 4m 30s
koledzy i koleżanki mój nick to program wzięło sie to od tego ze ja rzeczywiście pro gram ^_^
Dołączona grafika

Traff ak.GaminG

Traff ak.GaminG

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
18
  • Czas Online: 6d 10g 11m 34s

Gdy zagrałem w grę Multi Grand Theft Auto wyskoczyły mi różne nicki i tak patrze i patrzę i widzę TrafficMustache42 spodobał mi się i grałem na nim później został tylko Traffic potem Traff i w końcu nasunął mi się pomysł Gaming ak.Traff ale ludzie nazywali mnie gaming co mi się nie podobało i zmieniłem nazwę na Traff ak.GaminG

Dołączona grafika[/IMG]

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Grzegorz>Grzechu>Bechu

Kamil?

Kamil?

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
46
  • Czas Online: 7d 4g 51m 46s
Raczej wiadomo od czego mój nick powstał, od imienia ze znakiem zapytania i tyle. :D
  • Kaaarincioook!;* stawia piwo.
Never Back Down!
Remember, Only hard training give You efects!

------------------------------------------------------------

Nigdy się nie poddawaj!
Pamiętaj, tylko ciężki trening da Ci efekty!

Dołączona grafika

SPIkA

SPIkA

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 23g 55m 58s
Moj nick wymyslilem sam wczesniej mialem cikiciki ale to byla jakas lipa wiec wymyslilem $P!k@

LGik

LGik

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 19g 10m 11s

Mój nick wziął się od moich inicjałów a potem ktoś podchwycił firmę LG (eldżi) :D i tak zostało... a co jest śmieszne, to nick ten powstał nie przy niczym innym jak przy CS'ie kilkanaście dobrych lat temu. Latało się wtedy po szkole do cafe'jek internetowych żeby pograć właśnie w CS'a jeszcze w wersji 1.0 ... aż się łezka kręci w oku. ;)

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2648
  • Czas Online: 387d 16g 58m 31s

OxyGeN = moja pierwsza deskorolka 13 lat temu :)

• Devias stawia piwo.

76561197969362344.png

Machui

Machui

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1d 23g 54m 49s
Mój MAchui, wzięło sie od mojego imienia( pierwsze dwie litery)
A chui, to sam nie wiem xd

Mateusz xd

Hexiuuu

Hexiuuu

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
11
  • Czas Online: 2d 20g 26m 10s

"Chui" to wie każdy xDDD

nie

nie

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
4
Heh każdy wie co to jest Brazzers ^^ tak jakoś nie wiem xd nie nie mam tam premium no chyba ze ktoś mi zakupi heh xd może przez to ze u mnie w klasie gadają ze jestem niezła dupa w sensie przystojniak xdd to chyba tyle jeśli ktoś chce mi kupić premium na brazzersach to pw ^^

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 275 użytkowników

Aresik, Feljinio, Powracam :D, BuNv, Ponczuś_19, xArgonaRx, Jesz., Sighar, Quinn, Bezimienny., s0ld1er, d4nny, Kuch, Just1k, Oko, Zeus Pierwszy Milion, d3iman97, xPitbull, TPS, Boe Syn Admina, ProZakowa, Joanna, Bocik Pany!, Vakos, AngryNightmare, K3IMaN aKa ShootinG, SDCSebeK, Anonymous., Zjarany ;3, BooSS, .:HardStyle:., IMHATE, powyłamywane nogi, Krystian Kruczek, Lazarus!, Roman69, Trepik, Lebels, K0L0S, Olka., Wujek., W!nn3Web!, Łili, panicznyPatryk, Veen, DG123, F3n0men, AroundTheWorld, Rudzia :), gta., P3PSI pkR., haczor, FanatykCS, VanAdi, Hacket, Haksiu., Oyku`, ZIMNY ANDRZEJ, Barwinek, Krejzollek95, Natka, Piotrz, ****JERRO, Donald Cerrone, STAFORD, vird1ng, hirolka, Rize, Bombelek <3, luucidreeam, n3m3zis, Elizka, Kotek ♥, xnx, ^^TIGER^^, Dark Vader, Immortal'na, Czarnulka, Agnieszka., hOw!?, 4Funny #Smile, Rajczu., *RespecT.*NoSkill*, ptyhlzr, Whisper, adzio12341, Jestem Dzikiem Raczej, Olciak, .RhaeR`, mks, *ExpreSsion CreW*, rascal, DeeJayRudy, GustaWSpartA, Podolski, STRIX, Michaszeks, DexterGK, GreeKx ;d ^^, OxyGeN, ѕкσя∂αℓ, DawidzioR, , Sylwek3M, SoBeK, Slamps, Vampereczek, MarkeloN, DarkMessiah, SjQ, JohnD~, Lukovsky, Dareczek, ematerion, Pisu12, Malibu, Hustler, 0dbyt, Secretive ♥, Pr0sto , NoHackThisisSkill, VakoSss, erQ~, Arek, nomus, Pako, Milobob123, Miętowa., Jagoda, GieRoy, HaX1oR, Say, Dominika :), Nie ma takiego bicia, [email protected], Kamaa, Domcia ;*, OffTheHelp, RasMartyska, kovval, Matrix, Hej, VickyXB00MX, [email protected] <3, Pichuuu, Bot Allu, Deffisuu, jd god, Kreatywny, Takos, FRaguś, Trykuuś, TWIX *.*, YellowAfgan, ZomboidArea, Crystalins, TabaLugejszyn, @^.Szoper, NeQessT, K0val, Robb Stark o7, Chilloout, MichaSiu, Mykmyk, no1zee, Quart, Death*, Ulquiorra, Tomek058, ZielonaFala, `SpiriT^, HiPnOtYzEr, Lawrence Nachos, Smoke Stroy Groupa, Grinczu, Pyśka, , PoDbot, HeadShotter :*, Nobody, Pyskataaax333, iWantToPlay, Browar(L), SprzedomToczki, saad, Ka(M)il, M!sia, HeadShot, crash, TakBardzoMoja<3, Zik0, RabbitTS, xdbx, Etniczny, Blondyneczka ツ, Neksio., kolaokl, eSco, Stif, Diabel^6, SixowY, dragon, JarekPMI, Luk Skajłoker, Kachulka7, activ., KendziQ, Anabol, stefan, Devias, 7`Lipeq`7, DOPALACZ, A!kUmAm:*, TheOne, Janix, BaT, , Rubisia, TraC3R, Deoos, Xenion, Gothei, NoN, Per3rek, ScaV, ktoson, ragnarooooo, , Kurushimi, sharaz, sNp, Kureda, L7m#, adalik, leoniq, `Toby, RONALDINHO, misterix, Ramzes, Alt., FremesiO, EcK0!, Bielik, CiasteczkovyPotwor, KRÓLOWA PRAWICZKÓW, Info od Boga, ___LANS__!!, Dziadek ziemniaka, TheAngelFX, Kasiaaa, facet306, LysSy, Straszek, XxSPIDxX, G.R.R, SkajU, Typowy, BarTix, YoMeaNN, OxyR, MudzineK, MAcio, `smile., Kamylovsky, paszaBiceps23, Black, Wiaderko12, XeNO, E-P_Frapp, , Avenx, M4CI3K, przytulisz?, Mouse, Kierol