Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na Redaktora ^^.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Reder9120

Reder9120

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 9g 10m 49s

Imię: Radosław
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: To zależy w dni wolne do 2-3h w dni szkolne do 2h
Coś o sobie: Jestem Radek,od nie dawna przyszedłem na wasze Forum,całkiem mi się ono spodobało. Pracuję a dokładnie pracowałem na Stylu MyBB oraz na IPB. Lubię grać w piłkę,oraz grać w cs'a. Mam dwoję rodzeństwa oczywiście starszego ^^ brata oraz siostrę.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Pełniłem Funkcję Redaktora nie raz :).
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie dosyć normalnie,podejdę do tego na luzie. Wywiady/Gazetki będą się pojawiały raz/dwa na tydzień może trochę rzadziej no szkoła jest to troszkę peszek ^^.
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Mam tutaj taki wywiad z moim kuzynem :).

Dziękuje za Poświęcony mi czas

Hitaru (mojemu kuzynowi)
Zapraszam do przeczytania całego wywiadu smile.gif.

Redaktor(Jisah)-Witam,Nazywam się Radek,jestem Redaktorem sieci 4skille.pl. Czy chciał byś udzielić mi wywiadu?

Radek (Mój Kuzyn,Hitaru)-Cześć Radek. Z chęcią udzielę Ci wywiadu.
Redaktor-Tak więc na początek,przedstaw się nam powiedz,jak masz na imię,gdzie mieszkasz i co robisz w wolnych chwilach .
Radek-Na imie mi również Radek, mieszkam w Olsztynie a w wolne chwile uprzyjemniam sobie różnymi grami.
Redaktor-A więc Radosławie,powiedz mi ile lat mieszkasz w Olsztynie. Oraz powiedz też ile masz lat .
Radek-Mam 18 lat i tyle samo mieszkam w Olsztynie. Tu się urodziłem.
Redaktor-Radosławie,powiedz mi, w jakie gry teraz obecnie grasz/grałeś.
Radek-Głównie gram na pewnym OTS o tematyce Dragon Ball, jednak ostatnio zacząłem również ponownie grać w Skyrim, TBOI: Afterbirth oraz osu!
Redaktor-Te gry są dla mnie obce nie znam ich oprócz Skyrim oraz Dragon Ball. Powiedz co ty w tych grasz takiego ciekawego widzisz?
Radek-Skyrim to przede wszystkim dobry RPG z wieloma zadaniami oraz ścieżkami które można obrać. TBOI(The Binding of Isaac) jest zręcznościową grą wciągającą co w połączeniu z dopracowaną grafiką oraz generatorem rzeczy losowych mnie strasznie urzekło. Natomiast na OTS znam wielu ludzi z którymi się przyjaźnię i do tego pomagam w rozwoju tego serwera.
Redaktor-Dobra Isaac to dobra gra Kiedyś w nią grałem. Tobie te gry się bardzo podobają czyli bardzo dobrze... To teraz mi powiedz ile grasz w te Gry.
Radek-Masz na myśli ile dziennie w nie gram czy może od jak dawna?
Redaktor-To i to .
Radek-Więc tak, OTS mam odpalony praktycznie tyle ile sam komputer - muszę się tam poruszyć raz na 15 minut żeby mnie nie wyrzuciło z gry co nie jest wielkim problemem. Na tym OTSie gram już 2-3 lata. Natomiast w resztę gram sporadycznie, jak mam ochotę. W Skyrim gram może od 2 tygodni, do osu! również powróciłem niedawno(zakładam że mniej niż tydzień) natomiast w TBOI gram od dobrego roku.
Redaktor-Czyli Twoim,powołaniem jest komputer . Powiedz mi teraz czy studiujesz? Czy może chodzisz już do prace bo w końcu 18 lat :D.
Radek-Na studia jestem jeszcze za młody. Aktualnie nie pracuje, uczę się w liceum. Wcześniej chodziłem rok do technikum jednak później zmieniłem szkołę przez co jestem teraz w 2 a nie w 3 klasie.
Redaktor-Aha,czyli jeszcze się uczysz to bardzo dobrze . Powiedz mi teraz co myślisz na temat gier typu Mmo czy Strzelanek typu CS:GO/CS 1.6.
Radek-Przyznam szczerze że MMO nigdy mnie szczególnie nie kręciły, jednak nie mogę zaprzeczyć że zjadłem zęby na CS 1.6. Mam 1.6 jak i GO na steamie, jednak nie gram już za bardzo w strzelanki.
Redaktor-Okej,to powiedz mi teraz co sądzisz o różnych forach z grami cs:go/cs 1.6 i takimi innymi.
Radek-Uważam że to świetna inicjatywa sama w sobie. Myślę że to dobrze jak fani jednej gry gromadzą się razem. Można wtedy poznać naprawdę ciekawe osoby, no i zawsze lepiej jest spędzać czas z ludźmi którzy lubią to co my.
Redaktor-A powiedz czy kiedy kolwiek byś doszedł do takiego forum.
Radek-Jeśli grałbym w CSa to pewnie tak. Gdy jeszcze dużo grałem w 1.6 to należałem do kilku takich forów(oczywiście nie w tym samym czasie).
Redaktor-Okej,to teraz powiedz ile tak na oko grałeś w cs'a. 
Radek-Ciężko mi to dokładnie określić, sporo grałem na NS oraz miałem też długą przerwę. Myślę że 4-6 lat.
Redaktor-To nawet sporo czasu. A powiedz mi czy w tym czasie uczyłeś kogoś grać w tą grę.
Radek-Tak, uczyłem kilka osób. Jednych uczyłem tylko podstaw zaś innym pokazywałem również nieco bardziej skomplikowane sprawy.
Redaktor-Okej,czyli uczyłeś tak praktycznie swoich kolegów czy też kogoś z rodziny?
Radek-I tych i tych.
Redaktor-Okej,a te osoby z rodziny to tylko jedna czy więcej?
Radek-Dokładnie 2 osoby z rodziny. Dlaczego o to pytasz?
Redaktor-Pytam o to ponieważ jestem ciekawy . W końcu jestem Redaktorem,Powiedz mi teraz czy byłeś dobrym graczem cs'a czy Profesionalnym.
Radek-Myślę że byłem całkiem dobry. Wprawdzie byli dużo lepsi ode mnie, jednak mogę się pochwalić że u "szczytu" swojej formy miałem okazję zawalczyć jedną rundę 1vs1 z LuQ'iem i udało mi się go pokonać.
Redaktor-Grałeś z LuQ'iem,Wow. Stresowałeś się? A gdy już wygrałeś z nim co się wtedy stało. Bo z tego co wiem to LuQ był kiedyś Najlepszym graczem cs 1.6 ale odszedł.
Radek-Był najlepszy z AWP. Bardzo się stresowałem ale i również bardzo się starałem żeby być jak najlepszym. Gdy go zabiłem napisał mi coś w stylu "dobra akcja". Pamiętam że wtedy czułem się jakbym wygrał życie :D.
Redaktor-To bardzo,bardzo dobrze. A powiedz jak się z nim grało? 
Radek-LuQ okazał się całkiem przyjaznym graczem, jednak nie da się ukryć że 'kosił' nas z AWP.
Redaktor-"Nas" Z kim jeszcze grałeś,i powiedz mi z kim on grał?
Radek-Nas czyli po prostu drużynę w której byłem. Nie rozpoznałem nikogo więcej na serwerze.
Redaktor-Okej,to powiedz mi teraz. Czy tego kogo uczyłeś grać w cs'a z np Rodziny. Gra on jeszcze w cs'a? I czy jest dobrym graczem?Oraz powiedz mi z kim grał LuQ.
Radek-Słyszałem że kuzyn gra w CS'a ale nie wiem czy jest dobry czy nie. LuQ grał z normalnymi, nie znanymi graczami - tak jak ja. Można powiedzieć że dla niego każdy tam był tzw. randomem.
Redaktor-Czyli LuQ grał bez drużyny okej,a czy jak byś miał zagrać z tym "Kuzynem" to byś zagrał?
Radek-Pewnie nie, głównie dlatego że nie gram już w CS'a.
Redaktor-Aha,okej. A powiedz mi czy jeżdzisz do tego Kuzyna. Czy go już dawno nie widziałeś czy coś w tym stylu .
Radek-Nie utrzymujemy ze sobą stałego kontaktu. Czasem coś napiszemy do siebie na facebooku i tylko tyle.
Redaktor-Czyli można rzec że siebie nie lubicie. Zgadza się?
Radek-Nie specjalnie. Po prostu nie utrzymujemy ze sobą kontaktu.
Redaktor-Okej,to teraz opowiedz nam coś o sobie. Oraz o tym "Kuzynie" jeżeli coś wiesz .
Radek-Nigdy nie byłem dobry w opowiadaniu o sobie. Ot chłopak z kilkoma pasjami.
Redaktor-Twoja pasja to Komputer czy coś jeszcze?
Radek-Seriale, filmy, książki - z tym że to ostatnie jest trochę zaniedbane.
Redaktor-Rozumiem,to teraz jak byś mógł to odpowiedz mi na serię krótkich pytań.
Radek-Pewnie.
Redaktor-Cola czy Pepsi?
Radek-Pepsi,Chociaż od tygodnia piję tylko wodę
Redaktor-Okej,PC czy Laptop?
Radek-PC
Redaktor-Okej,PC czy Laptop?
Radek-Ogólnie PC, jeśli jednak miałbym możliwość kupna/dostania laptopa tak samo wydajnego jak PC za tę samą cenę to laptop
Redaktor-Okej,XBOX czy PS?
Radek-PS
Redaktor-Telewizor czy Tablet?
Radek-Telewizor
Redaktor-GTA SA czy GTA 5?
Radek-GTA 5
Redaktor-Skyrim czy Wiedźmin 3 Dziki Gon?
Radek-Wiedźmin 3
Redaktor-Szkoła czy Praca?
Radek-Ciężko odpowiedzieć, ale praca pod warunkiem że jest to taka praca którą się lubi.
Redaktor-Okej,GG czy Skype?
Radek-Skype
Redaktor-Telefon czy Smartfon?
Radek-Smartfon
Redaktor-Chomik czy Królik?
Radek-Królik
Redaktor-Pies czy Kot?
Radek-Pies
Redaktor-Metin czy Margonem?
Radek-Margonem
Redaktor-Okej,to by było na tyle krótkich pytań. Oraz nasz wywiad po woli dobiega końca. Odpowiedz mi jeszcze tylko na 2 pytania.
Radek-Śmiało pytaj.
Redaktor-Jak byś dostał od Boga 3 życzenia. Co byś sobię wybrał.
Radek-Mam jakieś ograniczenia co do życzeń?
Redaktor-Nie.
Radek-1. Życzenia przeze mnie wypowiedziane nie mogą być interpretowane inaczej niż ja je interpretuje oraz Bóg nie może nałożyć na mnie dodatkowych rzeczy związanych z danym życzeniem.
2. Możliwość łatwego, nie wymagającego poświęcenia spełniania swoich oraz innych życzeń.
3. Uczynić ze mnie tak potężnego wojownika jakim jest Son Goku z anime Dragon ball.
Redaktor-Okej,nawet ciekawe te życzenia . To teraz powiedz mi czy chciał byś kogoś pozdrowić?
Radek-Nie, nie chciałbym nikogo pozdrowić.
Redaktor-Okej,ja ci bardzo dziękuje za poświęcony mi czas. Zapraszam cię tak że na Forum 4skille.pl. Do usłyszenia lub do następnego razu .
Radek-Nie ma problemu, również dziękuję za wywiad. Do następnego razu.

Luk Skajłoker

Luk Skajłoker

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
541

Na nie.

Wymagania niespełnione

Dołączona grafika

TresH

TresH

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
316

Jestem na nie. Brak wymagań.

Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

1pkEgGx.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 48 użytkowników

AsD ^^, Pr0sto , FafeQ, `RabbiT, dfdsgsdfgsdfg, An0g, Agencior P, Dawca., DawidzioR, Mouringo, Veeeeon, kosnax, Browar(L), VeriX, Nobody, Wujek., Reder9120, Olka., (Zwolnienie) Vakos, KendziQ, Dedzik, Adam ♪ ▏Ola ♥, Hej, JarekPMI, xdbx, Lukovsky, jestes dogiem, Misiu. ♥, PoDbot, KoksuSensej;D, Freebird.♥, TresH, Piotrz, Milobob123, Laki, Kurushimi, SixowY, [email protected] <3, kolaokl, Easy#GrzesiekxD, ProximaZTS, ` NieoR^, Takos, ♥ † HOLLY ♥ †, , :.Nova.:, Luk Skajłoker, Jesz.