Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybka rekrutacja na Redaktora

• Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743
  • Czas Online: 129d 6g 37m 29s
Wymagania:

* Posiadać 20 sensownych postów.
* Minimum 16 lat.
* Spędzić na forum minimum 2 dni.
* Posiadać dużo wolnego czasu.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego.
* Mieć tzw. lekkie pióro.
* Umieć pracować zarówno w grupie , jak i samodzielnie.

Zadania stawiane przed Redaktorem:

* Tworzenie newsów, zapowiedzi oraz recenzji na naszym portalu.
* Dodanie 3 treści minimum, a zarazem maksymalnie w tygodniu !

Jeżeli kandydat wykazuje się szczególną aktywnością w stosunku do stanowiska jak i na forum/serwerach Administrator może przystać na tymczasowe nadrobienie zaległości.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!:

Imię:
Coś o sobie:
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):

• Kurushimi i Takos postawili piwo.

Kurushimi

Kurushimi

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
466
  • Czas Online: 68d 18g 35m 17s

Imię: Aleksandra.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 1-10h. (Zależy od dnia)

Coś o sobie: Cóż, jest to chyba najtrudniejszy punkt we wszystkich podaniach na forum. Każdemu z nas z trudnością przychodzi opowiadanie o swojej skromnej osobie.

Jestem na Forum już ponad pół roku, myślę, że stali bywalce znają mnie wystarczająco by pominąć ową "rubryczkę". Uważam się za osobę pogodną i życzliwą. Niestety w niektórych sytuacjach nie potrafię się ugryźć w język i mówię dosadnie co myślę. Nie potrafię również wyzbyć się lenistwa, jest to chyba moja największa wada. Mimo wszystko mam nadzieję, że ludzi tutaj postrzegają mnie częściej jako pozytywną postać aniżeli negatywną. 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Posiadałam tutaj już ową rangę, jednak zaprzepaściłam daną mi szansę.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Moja praca będzie zależna od podziału obowiązków. Nie zaprzeczam iż lepiej czułabym się na stanowisku z Gazetkami niż Wywiadami, jednak tak jak wspomniałam na początku, wszystko zależy od podziału ról. 

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Artykuły, artykuły. Ciężki chleb do zgryzienia, nie zaprzeczam. 

Ciężko jest mi podać konkretne tematy. 

Zdecydowanie wolałabym się skupić na Gazetce, którą zawsze można urozmaicić o dodatkowe rubryki. 

Moje prace:

Wywiady

Gazetki

<p class='bbc_center'>Dołączona grafika</p>

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Imię: Aleksandra.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 1-10h. (Zależy od dnia)

Coś o sobie: Cóż, jest to chyba najtrudniejszy punkt we wszystkich podaniach na forum. Każdemu z nas z trudnością przychodzi opowiadanie o swojej skromnej osobie.
Jestem na Forum już ponad pół roku, myślę, że stali bywalce znają mnie wystarczająco by pominąć ową "rubryczkę". Uważam się za osobę pogodną i życzliwą. Niestety w niektórych sytuacjach nie potrafię się ugryźć w język i mówię dosadnie co myślę. Nie potrafię również wyzbyć się lenistwa, jest to chyba moja największa wada. Mimo wszystko mam nadzieję, że ludzi tutaj postrzegają mnie częściej jako pozytywną postać aniżeli negatywną. 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Posiadałam tutaj już ową rangę, jednak zaprzepaściłam daną mi szansę.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Moja praca będzie zależna od podziału obowiązków. Nie zaprzeczam iż lepiej czułabym się na stanowisku z Gazetkami niż Wywiadami, jednak tak jak wspomniałam na początku, wszystko zależy od podziału ról. 

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Artykuły, artykuły. Ciężki chleb do zgryzienia, nie zaprzeczam. 
Ciężko jest mi podać konkretne tematy. 
Zdecydowanie wolałabym się skupić na Gazetce, którą zawsze można urozmaicić o dodatkowe rubryki. 

Moje prace:

Wywiady

Gazetki

5nvfMRu.png
  • Takos stawia piwo.

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

&nbsp;

Powód: Szybka rekrutacja zamknięta

&nbsp;

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

&nbsp;

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Szybka Rekrutacja ON

• kolaokl i Takos postawili piwo.

Secretive ♥

Secretive ♥

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
15

Imię: Dominik

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h Dziennie.

Coś o sobie: Mam na imię Dominik , mam 14 lat. Mieszkam w Krakowie. Uczęszczam do 2 Gimnazjum. Kibicuję Wiśle Kraków , ponieważ jest to drużyna która z pod dużej presji Sztabu , uniosła się i dalej ciśnie. PS : Oczywiście w tamtym roku :D . Trenuję Piłkę Nożną w Klubie : Wisła Kraków. Mam Guza Kratnii , lecz tego nie ukrywam. Czemu? A to co to jakaś poważna choroba? Interesuję się Piłką Nożną , Muzyką , Sportem. Umiem być kulturalnym i pomocnym Człowiekiem. Chyba nie ma u mnie problemów z Pisownią.

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :

Piszę gazetki szkolne . doświadczenie mam bardzo duże. I miałem nie raz rangę Redaktora i Redaktora Naczelnego FanPage na Facebooku. ;)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):

Przepraszam nie udało mi się zrobić , lecz już jutro pojawią się Artykuły / Wywiad.

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 01 marzec 2016 - 18:33

Robb Stark o7

Robb Stark o7

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
378

Imię: Adrian

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależnie od wolnego czasu, gdy mam go mniej to staram się tą godzinę posiedzieć, a jeśli mam go więcej, to 2-3 godzinki

Coś o sobie: Nie zaprzeczę, że to najgorszy punkt. Ciężko jest mi opowiedzieć o sobie, ale cóż, trudno się mówi.

Mam na imię Adrian, 15 wiosen na karku. Mieszkam w Wielkopolsce. Interesuję się sportem (głównie piłka nożna, trochę piłka ręczna), muzyką (rap, electro, trap) i zwierzętami (psy i koty :)). Lubię grać ze znajomymi w piłkę nożną, słuchać muzyki i udzielać w życiu P-R (warn za spam potwierdza to :D).

Co tu dużo gadać, trochę się zmieniłem (mam wrażenie, że na lepsze, choć nie jestem do końca pewien). Od poprzedniego podania minął rok i myślę, że przez ten okres nauczyłem się czegoś i zmieniłem swoje podejście do różnych spraw (w tym do posiadania rangi Redaktora.

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Pełniłem funkcję Redaktora na tym forum, ale zaprzepaściłem swoją szansę i straciłem rangę poprzez swoje zachowanie.

Co do doświadczenia w pisaniu, to zapytałem moją nauczycielkę od j. polskiego, czy widziałaby mnie w roli redaktora w jakiejkolwiek gazetce (np. szkolnej), odpowiedziała mi, że mam do tego predyspozycję i składam ładne zdania (pod względem stylistycznym). Nauczyciel nigdy się nie myli :D

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:   Pomoc @Takos'owi w tworzeniu gazetek, pisanie artykułów (tutaj proponuję założyć temat w dziale Offtopic i poproszenie użytkowników o podanie propozycji artykułów, jakie chcieliby przeczytać) i nawiązywanie kontaktów z Ekipą Forum (w sprawie wywiadów)

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):

Artykuły:

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 02 marzec 2016 - 18:27

Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1130
  • Czas Online: 48d 16g 54m 5s
* Posiadać 20 sensownych postów. +
* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 2 dni. +
* Posiadać dużo wolnego czasu. -/+ (zależy od dnia)
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +
* Mieć tzw. lekkie pióro. +
* Umieć pracować zarówno w grupie , jak i samodzielnie. +

Imię: Rafał
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od dnia ,raz to może być 1/2 godziny albo nawet czasami 5/6 godzin.
Coś o sobie: Mam na imię Rafał .Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim,interesuje się sportem i motoryzacją, w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Nie jeszcze nie pełniłem tej funkcji ,lecz chciałbym spróbować i wczuć się w role redaktora na naszej sieci .Doświadczenie w pisaniu mam całkiem dobre lecz nie jestem w tym perfekcyjny :)
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Na pewno chciałbym zaoferować Takos pomoc .Wyobrażam sobie robienie gazetek i wywiadów itp. Obecnie nie mam artykułu ,lecz jeden mam już napisany i powinien pojawić się on jutro lub w sobotę.Ponieważ czekam na wyniki typowania ,(Napisany przez mnie jest Tygodnik Pijaków #87 )

5nvfMRu.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 04 marzec 2016 - 22:54
Skontaktuj się ze mną

Dołączona grafika

HeadShotter :*

HeadShotter :*

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
268

Imię: Kacper

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: pół dnia , zależy czy mam coś do roboty w domu czy nie :P

Coś o sobie: Mam na imie Kacper , pochodze z Małopolski , interesuję się sportem , grami , tirami itd. . Wolny czas spędzam przed komputerem albo z rodziną :P , ale przewaźnie jestem przy komputerze 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Dawno temu się robiło/pisało takie rzeczy no ale stare fora sie posypały i wszystko poszło na dno :P Myśle że sobie poradze 

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety nieposiadam nic szczególnego a zarazem nic . Ale chciałbym napisać te i owe rzeczy o sportach czy choćby o grach . Myśle że dam rade ztym 

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 20 marzec 2016 - 09:08

RomanHardcor

RomanHardcor

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
31
  • Czas Online: 2d 19g 17m 7s

Imię:Bartek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Zależy od czasu może tak 4-5 godzin dziennie.
Coś o sobie:Co tu opowiadać nazywam się Barek Wasilewski mam 14 lat chodzę do 1 gimnazjum mieszkam w Zamościu gram w lola.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :Tak pełniłem

http://pijemy-rozrab...ów-oscara-2016/

http://pijemy-rozrab...-1/#entry146439

http://pijemy-rozrab...ówka-mężczyźni/

http://pijemy-rozrab...ki-dzieciństwa/

http://pijemy-rozrab...w-piłce-nożnej/

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 20 marzec 2016 - 09:05

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 42m 12s
* Minimum 16 lat. +
* Posiadać dużo wolnego czasu. -/+ (w tygodniu różnie bywa ale w weekendy jak najbardziej)
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +

Imię: Łukasz
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od dnia, bo aktualnie jestem w wojsku czwarty miesiąc. W tygodniu mam czas wolny zazwyczaj od godziny 19, a weekendy zazwyczaj całe są wolne. Myślę, że teraz spokojnie 2 godzinki, a od maja tak 4-5. ;)
Coś o sobie: Na PR zarejestrowałem się nie spełna 2 lata temu. Moja historia na tym forum jest pokręcona, bo liczyła ona kilka odejść i powrotów, awansów i degradacji, utraty H@ i odzyskiwania tej funkcji. Było to spowodowane brakiem czasu ale często też lenistwem. Jakiś czas temu napisałem przywitanie z wiadomością, że wracam. Myślę, że tym razem dam z siebie wszystko i powoli odbuduję to co zepsułem, bo wszędzie dobrze ale na PR najlepiej. ;)
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak, pełniłem tą funkcję nawet tu na PR.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Aktualnie nie mam napisanych żadnych artykułów, może są tam jakieś starocie w archiwum. Chciałbym trochę odciążyć naszych redaktorów. Na pewno będę pisał artykuły w działach: "sport" oraz "gry" jak i robił z chęcią wywiady oraz tygodniki, ale co do tygodników to od maja, gdy będę miał możliwość napisania ich po prostu ładniej. Będę również spełniał powierzone mi zadania.

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 10 kwiecień 2016 - 15:19

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

&nbsp;

Powód: Szybka rekrutacja zamknięta

&nbsp;

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

&nbsp;

Z pozdrowieniami

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Szybka Rekrutacja ON

FanatykCS

FanatykCS
Grupa:
Admin [GOMOD #2]
Reputacja:
342
  • Czas Online: 35d 21g 32m 25s
* Minimum 16 lat. +
* Posiadać dużo wolnego czasu. +

Imię:Dominik
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: W zależności. Od 2 do 4
Coś o sobie: Mam na imię Dominik. Mam 16 lat. Część osób mnie chyba kojarzy. Jestem adminem na CS:GO Mod i na FB. Chodzę do pierwszej klasy technikum informatycznego w Nowym Sączu. Lubię pograć sobie w CS'a i czasem wyjść z kolegami gdzieś (na fajkę) xD
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Jeszcze takowej funkcji nie pełniłem, ale mam admina na FB awięc trochę ogarniam
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Chciałbym pomóc Prosto przy pracy. Został sam a dużo ma na głowie. Myślałem nad tym, że ja mógłbym robić Artykuły, Wywiady i Zapowiedzi a Prosto resztę.
Vakos (16 wrzesień 2016 - 17:40):
Przyjęty

8de4e6be9be4c.jpg

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Powód: Szybka Rekrutacja OFF

Z pozdrowieniami

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Szybka rekrutacja ON

• AsD ^^ stawia piwo.

Lazarus!

Lazarus!
Grupa:
Global Moderator
Reputacja:
1423
  • Czas Online: 89d 15g 51m 3s

Imię: Michał
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: ~3h
Coś o sobie: Studiuję budownictwo. Interesuję się ASG, militariami, survivalem. Lubię miesięczniki o nauce i technice itp.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak, pełniłem. Można zobaczyć moją wcześniejszą pracę w konkretnych działach.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Tak jak poprzednio. Gazetki, Q&A, zapowiedzi, artykuły. Chcę to ponownie ruszyć, bo widzę, że jest trochę do roboty :)

Vakos (14 styczeń 2017 - 00:52):
Przyjęty

UO8FRdC.jpg

Kokainowy^^

Kokainowy^^
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
64
  • Czas Online: 6d 4g 1m 43s

Imię: Karol 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: ok 4h  :)
Coś o sobie: Jestem praktykantem w zakładzie "Fiat", uczę się jako mechanik samochodowy. Lubię robić wywiady, iż jestem osobą towarzyską oraz chcę poznać wiele o ludziach :)
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Oczywiści na poprzedniej sieci byłem od wywiadów, Q&A,  artykuły :)
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułó(konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Chciałbym napisać kilka faktów czego nie podarka, newsy ze świata. :)P

Vakos (16 styczeń 2017 - 12:52):
Przyjęty

Użytkownik Kokainowy^^ edytował ten post 15 styczeń 2017 - 21:44

• AsD ^^ stawia piwo.

21190535875503913776.jpg

Ona ♡ On

Ona ♡ On

Nowicjusz

Grupa:
Banned
Reputacja:
6

Imię: Patrycja
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Na forum mało, ale się to poprawi. : )
Coś o sobie: Mam na imię Patrycja, mam 20 wiosenek i pochodzę ze Śląska. Moje hobby to muzyka, wprost uwielbiam śpiewać. Na co dzień pracuje oraz uczę się w technikum.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Owszem, przez 7 miesięcy byłam redaktorem na innej sieci, prowadziłam tam swoje 3 serie, nie licząc wywiadów. Czy mam doświadczenie? Tak. A tak w ogóle, to przed znakami interpunkcyjnymi nie ma spacji. ; )
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:
Mam mnóstwo swoich pomysłów, które mogę wnieść do redakcji.

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety przykłady są na innym forum, a nie chce go reklamować.

Vakos (17 styczeń 2017 - 13:16):
Odrzucone

Użytkownik Ona ♡ On edytował ten post 17 styczeń 2017 - 00:15

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743

Powód: Szybka Rekrutacja OFF

Z pozdrowieniami

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 246 użytkowników

Dayloos, WojaK, AsD ^^, Heathcliff, Takos, K0L0S, Crunchips, Feljinio, Y0H0 ^^, Cannabis , Papiesz, Lazarus!, Just1k, @Drago@, Quinn, `Bartek ツ, 3oda K.R.U., ElemenT, Krejzollek95, Kokainowy^^, powyłamywane nogi, MajoR313, kamiKadze147, Cropek., TPS, Mykmyk, Szymus <3, Death*, Black Raven, Bienio (L), Wujek Mijagi, Aweszko, Powracam :D, Mruk, Natalia <3, Xysijo, SHOOX, Elizka, ZWIADOWIEC, Kropka18, FiftH, Donald Cerrone, Olka., xArgonaRx, xdbx, kolaokl, Kuch, Wujek., Zaaq, Jesz., PYSKu , DG123, s0ld1er, Vakos, K.M.S, Wizard, Misiu. ♥, Ona ♡ On, TrackeR, Rajczu., Emaus aka Pierniczek, MixMen, MarkeloN, Green?, Wiki, Novy, arenik, Bezimienny., FanatykCS, Łili, Zeus Pierwszy Milion, Vampereczek, Cays, KrZySiO, W!nn3Web!, Whisper, ^Alfa # Vego^, XDDD, DiabloPro, skunkqss, Sighar, Polako, PoDbot, Synter /n/ Stoned ^, Ciasteq CWHC, Miętowa., cooKie., Dany., Zwinny, Pro Wymiatacz jajek, potęga12, illegal., FarFejs, Rudzia :), Joker FT Psycho, Dejzo, Krystian Kruczek, ApeX., Xans, Lebels, Rafonix, Veen, hasho, ALPHA PRAWDZIWY, leoniq, Mategros, Maggio, Ciamajda, ****JERRO, Neksio., ŦคŦค, Pati:*, HaX1oR, Barwinek, DawidzioR, VakoSss, Pr0sto , Szpero, Ejdrien., SoBeK, Natka, Lukovsky, NoMercy, *RespecT.*NoSkill*, al_va_ro, Dark Vader, Podolski, STAFORD, Aserty, Lol92, haczor, ka12, Haksiu., pawloo, panicznyPatryk, F3n0men, Pan Mkooox, loszka07, KiNiA :*, KaczmarKo, Olciak, Misku, Moli47_pro, **Czarny**, spr0sniaczek, Gigoss, Malibu, ptyhlzr, RomanHardcor, ѕкσя∂αℓ, Zawooodowiec, rascal, Michaszeks, .RhaeR`, Edzio, JohnD~, ematerion, Kuba#Vp, Ponczuś_19, essbee mafijaaaa, Malgosia., Kraczol^, Sofcik <3, EsLw123, Nie ma takiego bicia, Agaxd, Hej, Robb Stark o7, jd god, Dawca., Daffy!, Matrix, Budyn_Malinowy, Tropek #Nolifebiceps1, OrangeHaZe, An0g, , Devias, K0val, Michass, Czesio, Darke, [email protected] <3, PanKopytko kappa, Meow, MordercA, HeadShotter :*, `SpiriT^, `RabbiT, JarekPMI, Kaaarincioook!;*, Kill4Fr3sh, Please Don't Shoot, dfdsgsdfgsdfg, Scream, Eve3ment, , TresH, Tomahowk, Eksuu, Luk Skajłoker, SkwarekKozak, Spocona Bozena, NoHackThisisSkill, KendziQ, Laki, Maksiuu, Secretive ♥, ChoRzowski1920, Freebird.♥, Piotrz, TheYodro, NiekrytyKrytyk, PROnd, The SkyFaLL, nie trab ?!, OxyGeN, Dareczek, Mistrzunio <3, SMOKE_HAZE, Raptor, Possiblee, Kotek ♥, sn1p3r, Lacha, FafeQ, TheZiom613, JesteSwSHOKUU, a3s4s, Kitsu. ^, I_KilL_You, Mouringo, Veeeeon, BaWaR, Adam ♪ ▏Ola ♥, Browar(L), Hajtowy Wiesiek, Kurushimi, ` NieoR^, Tevez1, Milobob123, Reder9120, Kas!@, Gothei, Zielak, ProximaZTS