Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybka Rekrutacja na AntyCheat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1196
  • Czas Online: 95d 18g 35m 10s
Wymagania:

* Minimum 16 lat.
* Spędzić na forum minimum 5 dni.
* Posiadać 20 sensownych postów.
* Wykazywać się aktywnością.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans.
* Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6
* Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

Nick:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:

• Hej stawia piwo.

TresH

TresH

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
316

Nick:TresH

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:W dni robocze 3-4h w weekendy więcej zależy do czasu.

Coś o sobie:Mam na imię Szymon, mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją.

Doświadczenie: Doświadczenie mam spore, chociaż nigdy tej rangi nie miałem lecz myślę, że sobie poradzę bo przecież to nic trudnego. Umiem wyróżnić czystego gracza od czitera. A po za tym nie jestem sam myślę, że zawsze będę mógł się coś zapytać gdy czegoś nie będę wiedział. A jest szybka rekrutacja myślę , że mogę pomóc, bardzo lubię tą sieć i chce żeby się rozwijała. Zależy mi na tym żebyście dali mi szansę. Bardzo lubię pomagać innym, jestem uważny w tym co robię nikt by mnie nie oszukał bo jestem spostrzegawczy. Chcę pomagać przy forum, żeby inni AntyCheaci mieli mniej pracy. Po prostu zależy mi na tym i bardzo się staram aby otrzymać tą rangę.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat : Chcę pomagać użytkownikom, być sprawiedliwym, można powiedzieć, że kocham tą sieć i bardzo mi na niej zależy. Doświadczenie mam spore więc myślę, że sobie poradzę. :) Każdemu należy się szansa.

1pkEgGx.png

// Wymagania nie spełnione

Dołączona grafika

PoDbot

PoDbot
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1989
  • Czas Online: 112d 10g 1m 44s

Nick: PoDbot

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Około 5 godzin.

Coś o sobie: Mam na imię Szymon i gram w csa już ponad 10 lat. Z powodu problemów zdrowotnych od jakieś czasu spędzam bardzo dużo czasu na serwerze jak i forum. Aktualnie jestem Opiekunem serwera DD2#2. 

Doświadczenie: Jestem adminem na P-R prawie od początku mojej gry tutaj, a także pełniłem tą funkcję na innej serwerowni na jakiej grałem wcześniej. Wiem bardzo dużo o rodzajach czitów i wspomagaczy jakie są używane przez niektórych graczy. Posiadam doświadczenie w obsłudze AMXBANS. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Z racji tego, że spędzam dużo czasu na forum myślę, że mogę trochę odciążyć innych AC w obowiązkach rozpatrywania próśb o UB. Jestem często dostępny w późnych godzinach nocnych, kiedy już czasami nie ma nikogo kto może dać UB.

1pkEgGx.png

• ragnarooooo stawia piwo.

Adam ♪ ▏Ola ♥

Adam ♪ ▏Ola ♥

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
348
  • Czas Online: 28d 19g 54m 10s
Nick: Adam ♪ Ola ♥
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 5-10h
Coś o sobie: Chętny do działania, pomocny, kontaktowy.
Doświadczenie: Znam bardzo dobrze plugin od strony www amxbans, nie mam problemów z obsługa, jeżeli chodzi o sprawdzenie graczy demek/screenów, mam dostateczną wiedzę na ten temat i sprawowałem się jak należy do tej pory w tej kwestii.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chętnie pomogę w utrzymaniu porządku na sieci, z problemami graczy oraz szybką reakcją działania, jestem często na forum i na serwerach, więc raczej z dostępnością nie było by problemu. 

1pkEgGx.png

• Misiu. ♥ stawia piwo.

Freebird.♥

Freebird.♥

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
215
Nick: PunkNieUmarł
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-6h
Coś o sobie: Cześć! Jestem Kacper. W cs'a gram około 4-5 lat z drobnymi przerwami. Trzy miesiące temu wróciłem do cs'a po przerwie około półtorarocznej. Staram się być bezkonfliktowy i bezstronny we wszelkich sporach. 
Doświadczenie: Nigdy nie pełniłem funkcji AC/UBT. Umiejętność rozpisywania demek na poziomie ponad przeciętnym. Nie mam problemu z odróżnieniem cheatera od Prond'a czy innego Nuben'a :v
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Przesiaduję w nocy na forum. Często gracze w późnych godzinach wieczornych odwołują się od banów, wrzucają ss'y. I kto im pomoże jak praktycznie nigdy w godzinach druga,trzecia nikogo z uprawnieniami nie ma na forum? 

1pkEgGx.png
// Dopiero co zostałeś O@ serwera, zaczekaj trochę

Dołączona grafika

Takos

Takos
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1977
  • Czas Online: 76d 9g 32m 11s
Nick: Takos

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od 2 do 4 godzin

Coś o sobie: Mam na imię Szymon, pochodzę z niewielkiego miasteczka na południu - Tarnów. Interesuję się elektroniką, sportem i ostatnio AMXX.

Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie, to byłem jedynie adminem serwera DD2#1. AC nie byłem.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ufff tutaj się rozpiszę. Oczywiście główny powód jest wiadomy - szybsze UB, pomoc innym AC. Im szybsze UB, tym mniej zamieszania na forum, spamu etc. Mam dużo wolnego czasu, często widzę prośby o UB bez odpowiedzi, a ja przyspieszyłbym ten proces. Tak, jak pisałem AC jeszcze nie miałem, ponieważ po prostu nie miałem okazji [PR, to jedyna taka serwerownia, w którą się tak mocno angażuje]. Miałem już tu dużo rang i ktoś może pomyśleć, że robię to dla kolorku, a zrezygnuję po miesiącu. Otóż tak nie jest i proszę tak nie myśleć [jeśli są takie osoby]. Chcę po protu wspomóc sieć.

Z góry dziękuję za przeczytanie podania :)

1pkEgGx.png
// NonSteam

• Olka., Hej i Aweszko postawili piwo.

Dołączona grafika

PROnd

PROnd

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
265

Nick: PROnd
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: minimum 5h
Coś o sobie: W cs gram ok. 10 lat (bodajże), nienawidzę oszustów, nie przeklinam i chcę już Listopad.
Doświadczenie: Na kilku sieciach sprawowałem tą rangę (nigdy nie zostałem wyrzucony), oceniałem dema na bl (skutecznie).
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Dużo czasu spędzam na forum (w nocy także) kiedy nie ma nikogo z AntyCheat, a gracze czekają na sprawdzenie ich odwołań/zgłoszeń. Niektórym zależy na czasie i chcą wrócić jak najszybciej do gry, lecz niektórzy wolą znaleźć inny serwer do gry.

5nvfMRu.png
// Zgłoś się do xdbx aby ustalić resztę

Dołączona grafika

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1196

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1196

Rekrutacja Otwarta
Liczba wakatów: 2

Takos

Takos
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1977
  • Czas Online: 76d 9g 32m 11s
Nick: Takos

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-6 godzin, w weekendy więcej

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Pochodzę z Tarnowa. Interesuję się elektroniką, trochę grafiką.

Doświadczenie: AntyCheat jeszcze nie byłem. Moje doświadczenie jeśli chodzi o wyłapywanie cheatów to były admin DD2#1 oraz obecnie opiekun FFA.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Główny powód jest jeden: skrócenie czasu oczekiwania na UB, oraz szybsze banowanie zgłoszonych graczy. Na forum spędzam dość dużo czasu. Dodatkowo plusem będzie "latanie" po serwerach w przypadku zgłoszeń. Moje wcześniejsze podanie zostało odrzucone z powodu braku Steam'a. Teraz oczywiście zakupiłem Counter-Strike'a i pozostaje mi czekać i rozpatrzenie mojego podania. Wiem, że na forum miało już dużo rang... Ale nie robię tego "dla kolorku" czy coś w tym stylu. Ja po prostu chcę się rozwijać i myślę, że podołam :) I nie, nie zrezygnuje z rangi po miesiącu.
Od dawna czekałem aż rekrutacja będzie otwarta i teraz chcę spróbować.

5nvfMRu.png
// Zgłoś się do mnie na PW/GG

Dołączona grafika

Mistrzunio <3

Mistrzunio <3

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
207

Nick: Mistrzunio <3
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Widać to po czasie, nawet do 8 godzin oby nie więcej 
Coś o sobie: Jestem miłym, ogarniętym chłopakiem :)
Doświadczenie: Tak jest w ocenianiu jak i w bansie 
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Po prostu chciałbym pomóc i myślę ze przydam się .

1pkEgGx.png

Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1130
  • Czas Online: 48d 17g 45s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 5 dni. +
Posiadać 20 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +/-
Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png +

Nick: Pr0sto

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2/3 od poniedziałku do piątku, w weekendy 5/6.

Coś o sobieMam na imię Rafał mieszkam w Grodzisku Mazowieckim, interesuje się sportem i motoryzacją, w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum .Admin JB, admin 4funa, Właściciel serwera Only AWP, Redaktor.

Doświadczenie: AntyCheat'em nie byłem. A doświadczenie mam nawet spore :)

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Zacznijmy od tego zawsze kręciła mnie rola AC,Chciałbym także pomagać innym AC, wiąże się to z tym żeby nasi użytkownicy forum szybko dostawali Unbany i szybko wracali grać na naszych serwerach. 

1pkEgGx.png

Dołączona grafika

kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
5223
  • Czas Online: 146d 19g 45m 15s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 5 dni. +
Posiadać 20 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +
Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png +

Nick:kolaokl
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:od 6 do 12 zależy od dnia 
Coś o sobie:Mam na imię Kamil mam 20 lat. Studiuje aktualnie w Szczecinie na kierunku ICHiP. W wolnych chwilach gram w cs oraz z kolegami w nogę. 
Doświadczenie: Nie byłem nigdy AC ale jestem już jakiś czas adminem.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Często jestem na forum ułatwię pracy innym AC oraz umilę grę graczom którzy czekają na UB.\

Pozdrawiam kolaokl 

1pkEgGx.png

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.

HeadShotter :*

HeadShotter :*

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
262
Nick:HeadShoter :* [H3adSh0ter :*]
Ile czasu dziennie na forum: od poludnia do wieczora
Coś o sobie : mam na imie Kacper , lubie grać w csa , interesuje sie sportem , gamingiem oraz tirami . W wolne dni spedzam większość czasu przy komputerze
Doświadczenie: odróżnieniu skilla od czita to baardzo duże , pomylki rzadko się zdarzają
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: skoro wam brakuje to czemu nie . Może przydam się z moim szóstym zmyslem od czitow
oczywiscie duża obecnosc na forum . Napewno przyda się moja pomoc w sprawdzaniu ssow , skarg i nakladaniu banow

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 17 marzec 2016 - 07:25
Podania składamy co 7 dni

Kszaczek

Kszaczek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
200
  • Czas Online: 27d 13g 17m 27s

Nick: Kszaczek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Staram się tyle, ile mogę :) Jeśli będzie konieczność spędzania około 10h na forum, nie widzę w tym problemu.
Coś o sobie: Jestem osobą bardzo ambitną i pomocną.

Jeśli trzeba spędzam większość mojego czasu na forum, ale jeśli nie ma takiej potrzeby zajmuje się swoimi sprawami :)
Doświadczenie: Byłem na owym forum osobą odpowiedzialna za odbanowywanie ( pełniłem rolę AntyCheat ) oraz byłem moderatorem forum.

Z przyczyn osobistych zrezygnowałem z w/w stanowisk.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Widzę, że jest duże zapotrzebowanie na ową funkcję, a z racji tego, że w ostatnim czasie mam znacznie więcej czasu postanowiłem wystartować i złożyć podanie.

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 19 marzec 2016 - 17:51

Piotrz

Piotrz
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1700
  • Czas Online: 149d 19g 4m 15s

Nick: Piotrz
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-5h
Coś o sobie:  Mam na imię Piotrek, mieszkam na Podlasiu. Interesuje się piłką nożną, ręczną i oczywiście lubię popykać w csa :D
Doświadczenie: Z obsługa Amxbansa nie mam  problemów, sprawdzałem wielokrotnie demka/ssy, pełniłem już identyczna funkcję. Jestem w stanie odróżnić czita od dobrego gracza.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Oczywiście chce włożyć swoje starania w rozwój sieci, przy okazji samemu się podszkolić. Widuję jak ktoś oczekuje na ub chociaż nie ma komu odbanować, nie zawsze jest ktoś z AC, a chętnie pomógłbym tej grupie w rozwiązywaniu problemów :)

5nvfMRu.png

// Zgłoś się do mnie na GG/PW

• kolaokl stawia piwo.

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1196

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1196

Szybka rekrutacja ON

• Lazarus! i Quinn postawili piwo.

Quinn

Quinn
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
87
  • Czas Online: 7d 25m 40s

Nick:Quinn
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:kilka godzin
Coś o sobie:Jestem Bartek, lubię pijemy-rozrabiamy.pl, dziewczyny oraz sport :D. Mieszkam w województwie lubelskim. Jestem niski, mam długie włosy. Jestem sumienny i łatwo się uczę. Posiadam wysoką kulturę osobistą, potrafie panować nad emocjami. Staram się rówmież pisać poprawną polszczyzną. Ogólnie mam dobre oceny w szkole. Nie wiem co tu miałem napisać, więc to napiasałem co mi przyszło na myśl :D.
Doświadczenie:Nie mam, ale chciałbym w końcu je zdobyć :D
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:chciałbym się czegoś więcej nauczyć oraz zdobyć doświadczenie i pomóc chłopakom z ACT.

Pozdrawiam.

xdbx (22 luty 2017 - 00:06):

Dołączona grafika
Składamy podania tylko jak spełniamy wymagania

• Olka. stawia piwo.

2ea2daaefe249.png

Zaaq

Zaaq
Grupa:
Admin [DD2] #3
Reputacja:
495
  • Czas Online: 30d 8g 40m 39s

Nick:   Zaaq
Wiek 19  (w marcu 20 )
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:  Jak to w zyciu bywa, raz mniej raz wiecej. Ale na pewno 3h +

Coś o sobie  Na imie mam Kamil, mieszkam nieopodal Krakowa. Interesuje sie sportem, ale najbardziej pilka nozna. W wolnym czasie lubie rowniez posluchac muzyki, obejrzec jakis film czy tez postrzelac w cs'a ^^.

Doświadczenie: W cs'a gram okolo 7 lat, dlatego wydaje mi sie ze jestem w stanie odroznic czitera od czystego gracza. W zyciu range AC posiadalem 2 razy, wiec powinienem dac sobie rade. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:  W planach mam pozostac na sieci jak najdluzej. Chcialbym tez dolozyc od siebie "cegielke" w rozwoj sieci i pomoc aktualnej ekipie AC.   

xdbx (27 luty 2017 - 22:38):
Odrzucone

Użytkownik Zaaq edytował ten post 26 luty 2017 - 20:19

dc9ce9.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 367 użytkowników

Feljinio, bidwild, Aiden, TRAMAL, Dominik :D, Nik3:), Quinn, Swir, Patrysiu, cooKie., Wizard, NWK, DawidzioR, MiniK, MartuSka ;*, Dzik, Powracam :D, CsBluePL, Misiu. ♥, Ner0o, DG123, alosza, -8Ball-, KryptonFCB, powyłamywane nogi, Dedzik, Haksiu., SqaR22, DRANZIRO77, Gothei, Vladi, Mr.Danios, Black Raven, Ponczuś_19, Y0H0 ^^, STAFORD, Bialy ;), Wulkan, Zaaq, Emaus aka Pierniczek, Whisper, panicznyPatryk, DestroyeR1, kenZo, Ciasteq CWHC, MixMen, Natalcia, __Zostane__Motocyklistka__, Czarnulka, Piotrz, kolaokl, Just1k, JaramBaty, Xysijo, MajoR313, xArgonaRx, AsD ^^, (Zwolnienie) Vakos, CzArNy1945, PYSKu , Trepik, MarkeloN, K.M.S, TPS, KrZySiO, ^Alfa # Vego^, Szymus <3, Wujek., ticoo, SwiRusek.!, Cannabis , Wiki, PoDbot, Kuch, Kropek, kamiKadze147, Krejzollek95, Lazarus!, NiceK , Bienio (L), Xylometazolina, Jesz., Nayerbany, Green?, Dejman., xdbx, <Siwy24Siwy>, Takos, Aweszko, Oko, Szymon Czerniakowski, hasho, FanatykCS, Pati:*, s0ld1er, J0K3R, Joanna, WejścieSmokA :D!, Extrime, CloudKid, *VeGa*, Synter /n/ Stoned ^, Facus, Chapaj :D, MarkOwski, Ciamajda, PaniSzatan, Comrade, Miles91, WDZ ELOO!, Sighar, MEMEMACHINE, Nieustraszony, Dzik Morski, Pacislavek, PENTAGRAM WB, babushka, loszka07, Elizka, .:ViCeVerSa:., Koloroy, MrZohan, Czarna., Łili, RaDziu ♥, Lobuz, kaszel, OrangeHaZe, arenik, K0L0S, iHous_187, GaRee, *Naja_Smc*, Olka., Kr1nti, @Drago@, Mykmyk, Pr0sto , HiDCm, SHOOX, Bezimienny., 05o50, Conte, Miętowa., FiftH, SnOwii, Lampard^^, traktor, Naruto^^, 'KubuuuuuuuuS, Kaka, xPitbull, skunkqss, Wujek Mijagi, Polako, Maxior, smerf :3, TUS13K, CycusGlancusPizdeczka, ALPHA PRAWDZIWY, Raptor, mini nukeone, MamKaCa, PUMPINGMACHINErly, XDDD, lalala7, Sofokles., ZiomekPL, irooc, Magiczny vol, AggressivE, wwe515, Dejzo, Dexter-Szyrley, Patrykos009, ♔ Najarany ♔, Russian Dumplings, [email protected], Rudzia :), Krystian Kruczek, W!nn3Web!, wysciguwka, 3oda K.R.U., Maggio, sNp, Lebels, ApeX., Drako, BuNv, kefcik, eXizoo, EdwinMonster, Frazen, Gdzie jest PUCHACZ ?!, WariorAN, Securityx3, 21., Dark Vader, Barwinek, BARBARIAN, Promienny.!, gta., SoBeK, kamilthc(swe), Olciak, Halvie, [email protected] <3, HaX1oR, DiabloS, hideous, mks, rascal, asadas, RoxI1337, As^^, HeadShotter :*, <--.:JaSieQ:.-->*, GustaWSpartA, Malibu, JK1234, LiQa, Zawooodowiec, kaBor, An0g, Kuba#Vp, TeQ, Orbi262, Kawaiii, KenShi.., [email protected], WeeDMan, eCO-_-, Edzio, __#Kasia#__, Matisiak, HaCkEr^^, Franuś, zezuz, Witamy w Piekle synu, Agencior P, JohnD~, , Nie ma takiego bicia, Uncle Same evil <, Drzewo, .RhaeR`, Malgosia., LemonHaze, rock1337, BlazejNst, Agaxd, PROnd, jd god, GroobY, Dj Troy in The Mix, Hustler, Maniek.pro, TWIX *.*, a3s4s, Kotek ♥, tonnu, @^.Szoper, Budyn_Malinowy, BORO4real, See you again.*, Spocona Bozena, Sladerek, Czesio, Ops, Ryszardkotys, FafeQ, Meow, SOPEL, noys, czarex, Tevez1, [email protected], Maykel, , Browar(L), `RabbiT, ChoRzowski1920, `SpiriT^, jestes dogiem, JarekPMI, Dawca., VakoSss, pawloo, Nobody, Milobob123, NoHackThisisSkill, Hej, RomanHardcor, shaddow65, TytanowyJesz, Kszaczek, Devias, HiPnOtYzEr, Mandarynka, NajemnikTHC, YellowAfgan, Green., Kitsu. ^, po co ci nick, Eve3ment, DarkMessiah, ZielonaFala, TheYodro, BlUzGaJaCy BoTeK!, Wojak., Katowice Noca I Pitus, Eliminator Odpalonych, DzioreK, Spacja, kovval, Mistrzunio <3, LEGIT, Hajtowy Wiesiek, Młody, Alelluja, NUBEN, nolau, Andzia, Please Don't Shoot, nesquu, Etniczny, Tomahowk, ragnarooooo, GeT_LoW, Skillerek, Eksuu, Endriu, Przeemm., jakubz55, Luk Skajłoker, JesteSwSHOKUU, Ace!?, s // meister, BaWaR, Gandzior, Tesama, Lacha, Adam ♪ ▏Ola ♥, Zgredzio, Niesamowity!!!, BaKeR, Kurushimi, Skarpetka, Freebird.♥, SixowY, Ciasteczkowy, Lukovsky, VeriX, danielo2k, Usia, TresH, Discohany, Omvi, Ravufik, Adrenalina Fight, maf, IziMEN, Pauliina, ProximaZTS, RaVi, Why Duck?, Chilloout