Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybka Rekrutacja na AntyCheat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145
  • Czas Online: 91d 19g 1m 22s
Wymagania:

* Minimum 16 lat.
* Spędzić na forum minimum 5 dni.
* Posiadać 20 sensownych postów.
* Wykazywać się aktywnością.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans.
* Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6
* Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

Nick:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:

• Hej stawia piwo.

TresH

TresH

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
316

Nick:TresH

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:W dni robocze 3-4h w weekendy więcej zależy do czasu.

Coś o sobie:Mam na imię Szymon, mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją.

Doświadczenie: Doświadczenie mam spore, chociaż nigdy tej rangi nie miałem lecz myślę, że sobie poradzę bo przecież to nic trudnego. Umiem wyróżnić czystego gracza od czitera. A po za tym nie jestem sam myślę, że zawsze będę mógł się coś zapytać gdy czegoś nie będę wiedział. A jest szybka rekrutacja myślę , że mogę pomóc, bardzo lubię tą sieć i chce żeby się rozwijała. Zależy mi na tym żebyście dali mi szansę. Bardzo lubię pomagać innym, jestem uważny w tym co robię nikt by mnie nie oszukał bo jestem spostrzegawczy. Chcę pomagać przy forum, żeby inni AntyCheaci mieli mniej pracy. Po prostu zależy mi na tym i bardzo się staram aby otrzymać tą rangę.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat : Chcę pomagać użytkownikom, być sprawiedliwym, można powiedzieć, że kocham tą sieć i bardzo mi na niej zależy. Doświadczenie mam spore więc myślę, że sobie poradzę. :) Każdemu należy się szansa.

1pkEgGx.png

// Wymagania nie spełnione

Dołączona grafika

PoDbot

PoDbot
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1986
  • Czas Online: 112d 3g 13m 44s

Nick: PoDbot

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Około 5 godzin.

Coś o sobie: Mam na imię Szymon i gram w csa już ponad 10 lat. Z powodu problemów zdrowotnych od jakieś czasu spędzam bardzo dużo czasu na serwerze jak i forum. Aktualnie jestem Opiekunem serwera DD2#2. 

Doświadczenie: Jestem adminem na P-R prawie od początku mojej gry tutaj, a także pełniłem tą funkcję na innej serwerowni na jakiej grałem wcześniej. Wiem bardzo dużo o rodzajach czitów i wspomagaczy jakie są używane przez niektórych graczy. Posiadam doświadczenie w obsłudze AMXBANS. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Z racji tego, że spędzam dużo czasu na forum myślę, że mogę trochę odciążyć innych AC w obowiązkach rozpatrywania próśb o UB. Jestem często dostępny w późnych godzinach nocnych, kiedy już czasami nie ma nikogo kto może dać UB.

1pkEgGx.png

• ragnarooooo stawia piwo.

Adam ♪ ▏Ola ♥

Adam ♪ ▏Ola ♥

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
348
  • Czas Online: 28d 19g 54m 10s
Nick: Adam ♪ Ola ♥
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 5-10h
Coś o sobie: Chętny do działania, pomocny, kontaktowy.
Doświadczenie: Znam bardzo dobrze plugin od strony www amxbans, nie mam problemów z obsługa, jeżeli chodzi o sprawdzenie graczy demek/screenów, mam dostateczną wiedzę na ten temat i sprawowałem się jak należy do tej pory w tej kwestii.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chętnie pomogę w utrzymaniu porządku na sieci, z problemami graczy oraz szybką reakcją działania, jestem często na forum i na serwerach, więc raczej z dostępnością nie było by problemu. 

1pkEgGx.png

• Misiu. ♥ stawia piwo.

Freebird.♥

Freebird.♥

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
215
Nick: PunkNieUmarł
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-6h
Coś o sobie: Cześć! Jestem Kacper. W cs'a gram około 4-5 lat z drobnymi przerwami. Trzy miesiące temu wróciłem do cs'a po przerwie około półtorarocznej. Staram się być bezkonfliktowy i bezstronny we wszelkich sporach. 
Doświadczenie: Nigdy nie pełniłem funkcji AC/UBT. Umiejętność rozpisywania demek na poziomie ponad przeciętnym. Nie mam problemu z odróżnieniem cheatera od Prond'a czy innego Nuben'a :v
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Przesiaduję w nocy na forum. Często gracze w późnych godzinach wieczornych odwołują się od banów, wrzucają ss'y. I kto im pomoże jak praktycznie nigdy w godzinach druga,trzecia nikogo z uprawnieniami nie ma na forum? 

1pkEgGx.png
// Dopiero co zostałeś O@ serwera, zaczekaj trochę

Dołączona grafika

Takos

Takos
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1967
  • Czas Online: 76d 3g 46m 41s
Nick: Takos

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od 2 do 4 godzin

Coś o sobie: Mam na imię Szymon, pochodzę z niewielkiego miasteczka na południu - Tarnów. Interesuję się elektroniką, sportem i ostatnio AMXX.

Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie, to byłem jedynie adminem serwera DD2#1. AC nie byłem.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ufff tutaj się rozpiszę. Oczywiście główny powód jest wiadomy - szybsze UB, pomoc innym AC. Im szybsze UB, tym mniej zamieszania na forum, spamu etc. Mam dużo wolnego czasu, często widzę prośby o UB bez odpowiedzi, a ja przyspieszyłbym ten proces. Tak, jak pisałem AC jeszcze nie miałem, ponieważ po prostu nie miałem okazji [PR, to jedyna taka serwerownia, w którą się tak mocno angażuje]. Miałem już tu dużo rang i ktoś może pomyśleć, że robię to dla kolorku, a zrezygnuję po miesiącu. Otóż tak nie jest i proszę tak nie myśleć [jeśli są takie osoby]. Chcę po protu wspomóc sieć.

Z góry dziękuję za przeczytanie podania :)

1pkEgGx.png
// NonSteam

• Olka. i Hej postawili piwo.

76561198280069381.png

PROnd

PROnd

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
265

Nick: PROnd
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: minimum 5h
Coś o sobie: W cs gram ok. 10 lat (bodajże), nienawidzę oszustów, nie przeklinam i chcę już Listopad.
Doświadczenie: Na kilku sieciach sprawowałem tą rangę (nigdy nie zostałem wyrzucony), oceniałem dema na bl (skutecznie).
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Dużo czasu spędzam na forum (w nocy także) kiedy nie ma nikogo z AntyCheat, a gracze czekają na sprawdzenie ich odwołań/zgłoszeń. Niektórym zależy na czasie i chcą wrócić jak najszybciej do gry, lecz niektórzy wolą znaleźć inny serwer do gry.

5nvfMRu.png
// Zgłoś się do xdbx aby ustalić resztę

Dołączona grafika

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145

Rekrutacja Otwarta
Liczba wakatów: 2

Takos

Takos
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1967
  • Czas Online: 76d 3g 46m 41s
Nick: Takos

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-6 godzin, w weekendy więcej

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Pochodzę z Tarnowa. Interesuję się elektroniką, trochę grafiką.

Doświadczenie: AntyCheat jeszcze nie byłem. Moje doświadczenie jeśli chodzi o wyłapywanie cheatów to były admin DD2#1 oraz obecnie opiekun FFA.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Główny powód jest jeden: skrócenie czasu oczekiwania na UB, oraz szybsze banowanie zgłoszonych graczy. Na forum spędzam dość dużo czasu. Dodatkowo plusem będzie "latanie" po serwerach w przypadku zgłoszeń. Moje wcześniejsze podanie zostało odrzucone z powodu braku Steam'a. Teraz oczywiście zakupiłem Counter-Strike'a i pozostaje mi czekać i rozpatrzenie mojego podania. Wiem, że na forum miało już dużo rang... Ale nie robię tego "dla kolorku" czy coś w tym stylu. Ja po prostu chcę się rozwijać i myślę, że podołam :) I nie, nie zrezygnuje z rangi po miesiącu.
Od dawna czekałem aż rekrutacja będzie otwarta i teraz chcę spróbować.

5nvfMRu.png
// Zgłoś się do mnie na PW/GG

76561198280069381.png

Mistrzunio <3

Mistrzunio <3

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
207

Nick: Mistrzunio <3
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Widać to po czasie, nawet do 8 godzin oby nie więcej 
Coś o sobie: Jestem miłym, ogarniętym chłopakiem :)
Doświadczenie: Tak jest w ocenianiu jak i w bansie 
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Po prostu chciałbym pomóc i myślę ze przydam się .

1pkEgGx.png

Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1130
  • Czas Online: 48d 16g 54m 5s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 5 dni. +
Posiadać 20 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +/-
Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png +

Nick: Pr0sto

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2/3 od poniedziałku do piątku, w weekendy 5/6.

Coś o sobieMam na imię Rafał mieszkam w Grodzisku Mazowieckim, interesuje się sportem i motoryzacją, w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum .Admin JB, admin 4funa, Właściciel serwera Only AWP, Redaktor.

Doświadczenie: AntyCheat'em nie byłem. A doświadczenie mam nawet spore :)

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Zacznijmy od tego zawsze kręciła mnie rola AC,Chciałbym także pomagać innym AC, wiąże się to z tym żeby nasi użytkownicy forum szybko dostawali Unbany i szybko wracali grać na naszych serwerach. 

1pkEgGx.png

Dołączona grafika

kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
4938
  • Czas Online: 139d 10g 28m 2s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 5 dni. +
Posiadać 20 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +
Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png +

Nick:kolaokl
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:od 6 do 12 zależy od dnia 
Coś o sobie:Mam na imię Kamil mam 20 lat. Studiuje aktualnie w Szczecinie na kierunku ICHiP. W wolnych chwilach gram w cs oraz z kolegami w nogę. 
Doświadczenie: Nie byłem nigdy AC ale jestem już jakiś czas adminem.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Często jestem na forum ułatwię pracy innym AC oraz umilę grę graczom którzy czekają na UB.\

Pozdrawiam kolaokl 

1pkEgGx.png

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.

HeadShotter :*

HeadShotter :*

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
268
Nick:HeadShoter :* [H3adSh0ter :*]
Ile czasu dziennie na forum: od poludnia do wieczora
Coś o sobie : mam na imie Kacper , lubie grać w csa , interesuje sie sportem , gamingiem oraz tirami . W wolne dni spedzam większość czasu przy komputerze
Doświadczenie: odróżnieniu skilla od czita to baardzo duże , pomylki rzadko się zdarzają
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: skoro wam brakuje to czemu nie . Może przydam się z moim szóstym zmyslem od czitow
oczywiscie duża obecnosc na forum . Napewno przyda się moja pomoc w sprawdzaniu ssow , skarg i nakladaniu banow

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 17 marzec 2016 - 07:25
Podania składamy co 7 dni

Kszaczek

Kszaczek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
200
  • Czas Online: 27d 13g 17m 27s

Nick: Kszaczek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Staram się tyle, ile mogę :) Jeśli będzie konieczność spędzania około 10h na forum, nie widzę w tym problemu.
Coś o sobie: Jestem osobą bardzo ambitną i pomocną.

Jeśli trzeba spędzam większość mojego czasu na forum, ale jeśli nie ma takiej potrzeby zajmuje się swoimi sprawami :)
Doświadczenie: Byłem na owym forum osobą odpowiedzialna za odbanowywanie ( pełniłem rolę AntyCheat ) oraz byłem moderatorem forum.

Z przyczyn osobistych zrezygnowałem z w/w stanowisk.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Widzę, że jest duże zapotrzebowanie na ową funkcję, a z racji tego, że w ostatnim czasie mam znacznie więcej czasu postanowiłem wystartować i złożyć podanie.

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 19 marzec 2016 - 17:51

Piotrz

Piotrz
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
1686
  • Czas Online: 145d 5g 39m

Nick: Piotrz
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-5h
Coś o sobie:  Mam na imię Piotrek, mieszkam na Podlasiu. Interesuje się piłką nożną, ręczną i oczywiście lubię popykać w csa :D
Doświadczenie: Z obsługa Amxbansa nie mam  problemów, sprawdzałem wielokrotnie demka/ssy, pełniłem już identyczna funkcję. Jestem w stanie odróżnić czita od dobrego gracza.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Oczywiście chce włożyć swoje starania w rozwój sieci, przy okazji samemu się podszkolić. Widuję jak ktoś oczekuje na ub chociaż nie ma komu odbanować, nie zawsze jest ktoś z AC, a chętnie pomógłbym tej grupie w rozwiązywaniu problemów :)

5nvfMRu.png

// Zgłoś się do mnie na GG/PW

• kolaokl stawia piwo.

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145

Szybka rekrutacja ON

• Lazarus! i Quinn postawili piwo.

Quinn

Quinn
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
47
  • Czas Online: 4d 20g 24m

Nick:Quinn
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:kilka godzin
Coś o sobie:Jestem Bartek, lubię pijemy-rozrabiamy.pl, dziewczyny oraz sport :D. Mieszkam w województwie lubelskim. Jestem niski, mam długie włosy. Jestem sumienny i łatwo się uczę. Posiadam wysoką kulturę osobistą, potrafie panować nad emocjami. Staram się rówmież pisać poprawną polszczyzną. Ogólnie mam dobre oceny w szkole. Nie wiem co tu miałem napisać, więc to napiasałem co mi przyszło na myśl :D.
Doświadczenie:Nie mam, ale chciałbym w końcu je zdobyć :D
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:chciałbym się czegoś więcej nauczyć oraz zdobyć doświadczenie i pomóc chłopakom z ACT.

Pozdrawiam.

xdbx (22 luty 2017 - 00:06):

Dołączona grafika
Składamy podania tylko jak spełniamy wymagania

• Olka. stawia piwo.
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 307 użytkowników

K0L0S, Zaaq, kolaokl, HiDCm, .:ViCeVerSa:., Vampereczek, xdbx, xArgonaRx, Whisper, Sighar, Powracam :D, Natalia <3, DestroyeR1, AsD ^^, DawidzioR, Ciamajda, Bienio (L), Elizka, SHOOX, d3iman97, Bezimienny., MajoR313, Lazarus!, SwiRusek.!, Death*, PoDbot, Mr.Danios, Krejzollek95, 05o50, panicznyPatryk, Conte, hasho, Piotrz, Szymus <3, [email protected], DG123, Quinn, ^Alfa # Vego^, Kuch, TPS, WDZ ELOO!, MarkeloN, K.M.S, Olka., *Naja_Smc*, arenik, Chapaj :D, powyłamywane nogi, Czarnulka, alosza, Dzik Morski, Vakos, WejścieSmokA :D!, Wiki, Misiu. ♥, kamiKadze147, Miętowa., Jesz., Łili, DRANZIRO77, FiftH, `Ghost, Papiesz, Dzik, SnOwii, Cannabis , PYSKu , Lampard^^, FanatykCS, traktor, GaRee, Just1k, Naruto^^, Mykmyk, MixMen, cooKie., Nayerbany, Emaus aka Pierniczek, Kropka18, Wujek., 'KubuuuuuuuuS, Kaka, Green?, xPitbull, skunkqss, Wujek Mijagi, Polako, Pr0sto , Maxior, smerf :3, MrZohan, TUS13K, CycusGlancusPizdeczka, ALPHA PRAWDZIWY, Raptor, mini nukeone, MamKaCa, PUMPINGMACHINErly, XDDD, lalala7, Sofokles., ZiomekPL, irooc, Magiczny vol, AggressivE, wwe515, Dejzo, Dexter-Szyrley, Patrykos009, ♔ Najarany ♔, Russian Dumplings, [email protected], Rudzia :), Krystian Kruczek, W!nn3Web!, wysciguwka, 3oda K.R.U., Maggio, sNp, Lebels, ApeX., Drako, BuNv, kefcik, eXizoo, EdwinMonster, Frazen, Gdzie jest PUCHACZ ?!, WariorAN, Securityx3, 21., Dark Vader, Barwinek, BARBARIAN, Promienny.!, gta., Haksiu., @Drago@, SoBeK, kamilthc(swe), Olciak, STAFORD, Halvie, [email protected] <3, HaX1oR, DiabloS, hideous, mks, rascal, asadas, RoxI1337, As^^, RaDziu ♥, HeadShotter :*, <--.:JaSieQ:.-->*, GustaWSpartA, Malibu, JK1234, LiQa, Zawooodowiec, kaBor, An0g, Kuba#Vp, TeQ, Orbi262, Kawaiii, KenShi.., [email protected], JaramBaty, WeeDMan, eCO-_-, Edzio, __#Kasia#__, Matisiak, HaCkEr^^, Franuś, zezuz, Witamy w Piekle synu, Agencior P, JohnD~, , Nie ma takiego bicia, Uncle Same evil <, Drzewo, .RhaeR`, Malgosia., LemonHaze, rock1337, BlazejNst, Agaxd, PROnd, jd god, GroobY, Dj Troy in The Mix, Hustler, Maniek.pro, TWIX *.*, a3s4s, Kotek ♥, tonnu, @^.Szoper, Budyn_Malinowy, BORO4real, See you again.*, Spocona Bozena, Sladerek, Czesio, Ops, Ryszardkotys, FafeQ, Meow, SOPEL, noys, czarex, Tevez1, [email protected], Maykel, , Browar(L), `RabbiT, ChoRzowski1920, `SpiriT^, jestes dogiem, Takos, JarekPMI, Dawca., VakoSss, pawloo, Nobody, Milobob123, NoHackThisisSkill, Hej, RomanHardcor, shaddow65, TytanowyJesz, Kszaczek, Devias, HiPnOtYzEr, Mandarynka, NajemnikTHC, YellowAfgan, Green., Kitsu. ^, po co ci nick, Eve3ment, DarkMessiah, ZielonaFala, TheYodro, BlUzGaJaCy BoTeK!, Wojak., Katowice Noca I Pitus, Eliminator Odpalonych, DzioreK, Spacja, kovval, Mistrzunio <3, LEGIT, Hajtowy Wiesiek, Młody, Alelluja, NUBEN, nolau, Andzia, Please Don't Shoot, nesquu, Etniczny, Tomahowk, ragnarooooo, GeT_LoW, Skillerek, Eksuu, Endriu, Przeemm., jakubz55, Luk Skajłoker, JesteSwSHOKUU, Ace!?, s // meister, BaWaR, Gandzior, Tesama, Lacha, Adam ♪ ▏Ola ♥, Zgredzio, Niesamowity!!!, BaKeR, Kurushimi, Skarpetka, Freebird.♥, SixowY, Ciasteczkowy, Lukovsky, VeriX, danielo2k, Usia, TresH, Discohany, Omvi, Ravufik, Adrenalina Fight, maf, IziMEN, Pauliina, ProximaZTS, RaVi, Why Duck?, Chilloout