Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zajawki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

saad

saad

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
30
  • Czas Online: 23g 6m 5s

Witajcie,

Trochę już żyję, ale wierzcie mi, że każdy czas jest dobry jak tylko złapie się konkretną zajawkę - która nie odpuszcza łatwo. W wolnym czasie składam/buduję rowery, staram się przerabiać motocykle, robię i kolekcjonuję aparaty analogowe. Jeździłem też w trialu rowerowym. A niedawno chwyciłem się za mikrofon i drę japę na próbach z rockowym zespołem. Nie będę wrzucał konkretnych zdjęć tylko przekieruję zainteresowanych na instagram: https://instagram.com/tkulinski/

Piszcie co Was kręci. Zajawki bywają zaraźliwe.

• Mykmyk, KoksuSensej;D i Tomahowk postawili piwo.

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
847
  • Czas Online: 84d 20g 56m 26s
Ja akurat bawiłem się przy skuterach :) Ale najbardziej lubiłem zawsze rozbierać telefony i składać je z powrotem :)

76561197995484303.png

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0
Kiedyś chodziłem na wiosła, ale trener od razu mnie na sportową łódź wrzucił. Potem wprowadziłem się do Warszawy, tam dostałem pierwszą gitarę. W grając na gitarze wycwiczylem słuch i zająłem się klejeniem muzyki na komputerze. Bity, pompki, sety, mixy i mash-upy. Wróciłem ze stolicy do Ostródy. Powoli zajawka na granie i tworzenie muzyki opadła a zaczęło się jaranie, chlanie i ćpanie. Skończyłem gdy zacząłem zajmować się tą siecią. Ostatnio zacząłem ćwiczyć na siłce. Lubię się wymęczyć i lekko zasypiać. Dziś jednak stwierdziłem, że taki wał, póki żyje będę ćpał. Zacząłem przedwczoraj także ćwiczenia brzucha zwana "szóstką Weidera". Mam nadzieje ze to nie wyklucza drugiego.

KoksuSensej;D

KoksuSensej;D

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
102

Kiedys lubilem łowic i to mnie wciagalo powiem szczerze po jakims czasie byly dyskoteki panienki chlanie i wedka odeszla na bok. Przez 2 miesiace ostro cwiczylem ze az nabawilem sie przepukliny ale to moze temu ze cwiczylem i chodzilem do roboty a po tym zabiegu nie moge nic podnosic wiec teraz glownie cs i party ale chyba znowu zaczne jedzic na rybki w miedzy czasie bo to serio wciaga :P

Użytkownik KoksuSensej;D edytował ten post 26 styczeń 2016 - 22:46

saad

saad

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
30
  • Czas Online: 23g 6m 5s

U mnie Ojciec z bratem chodzą kiedy tylko mogą. A że Ojciec emerytem już jest to chodzi od poniedziałku do piątku. Fajnie jest sobie z naturą poobcować.

• KoksuSensej;D stawia piwo.

Tomahowk

Tomahowk

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
64
  • Czas Online: 4d 12g 33m 6s

To i ja podzielę się swoimi zajawkami xD Lubię jeździć na rybki z kumplami i wiadomo jak to na rybkach piwko i ognisko :) moim największym zainteresowaniem jest informatyka, zaczęło się od CS1.6 a później pojawiłem się w Technikum Informatycznym. Zaraz po informatyce jest sport, siłka, piłka nożna oraz biegi, z biegów mam ZŁOTO na 2km :)   
Oczywiście od dwóch lat jeżdżę na zabawy bardzo często praktycznie co tydzień no chyba że jest post xdd i uwielbiam się nawalać na nich :) Ostatnie mogę grać za dobrze bo złamałem kciuka u prawej reki podczas bójki, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) 

Pozdrawiam :)

Użytkownik Tomahowk edytował ten post 28 styczeń 2016 - 23:25

• KoksuSensej;D stawia piwo.

Dołączona grafika

Pomogłem? postaw PIWKO :)

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Bardzo lubiłem łowić ryby zapisałem się do kółka wędkarskiego :) Oczywiście tata opłacał mi tą tartę. Lubiłem majsterkowanie przy rowerach :)

Luk Skajłoker

Luk Skajłoker

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
541

Jak byłem mały dzień w dzień z tatą braliśmy łódkę i nad wodę łowić ryby. Dziś kręci mnie bardziej technologia, lubię grzebać w telefonach, kiedyś nawet zmodyfikowałem Androida i połączyłem go z IOS ;D. Poza tym jeszcze informatyka :) :pies:

Dołączona grafika

P3PSI pkR.

P3PSI pkR.

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
9
  • Czas Online: 23g 34m 43s
Jak byłem mały rodzice kupili mi pierwszy rower, był to BMX.Z kolegami jeździliśmy po chopkach po górach itp.Wiadomo z czasem rower się rozwalał , to go robiłem.Teraz moja jazda na rowerze przekształciła się w jazdę na crossie i zabawę w silnikach . Naprawiam samochody , rowery, traktory xd . Robię to bo to lubię :)

Moniska :*

Moniska :*

Nowicjusz

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
23
  • Czas Online: 5g 53m 29s

Moją zajawką są motocykle <3 

9rlzlf.jpg

• Chilloout, a3s4s, Donald Cerrone i 1 inna osoba stawiają piwo.

ZielonaFala

ZielonaFala
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
7
  • Czas Online: 2d 22g 7m 38s

Ja uwielbiam trenować muay thai  którym zacząłem interesować około 5 lat temu oczywiście zaczęło się na stadionie Stomilu na meczu rozdawali ulotki więc z kolegą wzięliśmy i poszliśmy na piwko na ławce i zaczęła sie nawijka czy ktoś wgl na trening pójdzie ,więc założyliśmy się całym osiedlem co najmniej 10 os.  , że się wybierzemy poszło oczywiście 4 kolegów w tym ja i tak się zaczęło po czym 1 zrezygnował po 1 treningu za co mu gratuluje :) i tak z 2 kolegami zapierniczaliśmy dobry rok po czym oni zrezygnowali nie wiadomo z jakiego powodu ale ja się nie poddałem ,bo trener motywował mnie jeszcze bardziej zaliczyłem jakieś  5  występów amatorskich(chociaż po jednym chciałem przestać trenować , bo gość mnie po prostu zmasakrował ) i skierowałem w zawodowstwo i zawalczyłem spełniło się moje marzenie i z czego jestem dumny to właśnie moja zajawka :)

Ulquiorra

Ulquiorra

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
111

Moją zajawką jest piłka nożna, odkąd pierwszy raz kopnąłem piłkę to do dzisiaj wybijam okna od szopy u babci XD 

a3s4s

a3s4s
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
83
  • Czas Online: 3d 23g 17m 44s

Od małego chodzę na rybki, może moje rekordy przez te ok. 15 lat nie są zbyt duże (szczupak max 80cm, 7kg; karpie po 5kg) ale to uwielbiam, obcowanie z naturą w ciszy i spokoju to jest to. Ale na ryby trzeba było też czymś dojeżdżać, tu rodzi się kolejna pasja: motocykle. Od motorynki, przez ogary, inne komary, choppera łosia i na przyszły sezon raczej będzie już bandit :D kocham składać te maszynki, walić to, że całe życie upaprany od smaru chodzę. No i w pogo dosyć dobrze mi idzie od kilku lat :D siłownie odstawiłem, przez zerwanie więzadeł krzyżowych, przez bite 1,5 roku ćwiczyłem no ale młody to i głupi, więc źle złapałem sztangę i sruuuuu... Ostatnio bawię się w robienie domków lęgowych dla ptaków i karmników i bardzo mnie to odpręża :D

FRaguś

FRaguś

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
16
  • Czas Online: 19g 14m 17s

Jeździłem na bmx 2 lata :P

Jagoda

Jagoda

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
4
  • Czas Online: 12g 8m 6s

Moją zajawką jest rolkarstwo i łyżwiarstwo figurowe. Zaczęło się jeszcze w czasach podstawówki i trwa do dzisiaj. Wielu ludzi jest całkowicie nieświadomych, że w ogóle istnienie taka dyscyplina jak rolkarstwo figurowe a szkoda, bo to świetna alternatywa dla łyżew latem. Dla mnie jest to trochę jak połączenie sportu, gimnastyki, akrobatyki, tańca, muzyki oraz teatru. Polecam :)

Olciak

Olciak

FEJK

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
48
  • Czas Online: 9d 13g 4m 34s

Ja najbardziej lubiłam rozbierać motory i budować :D

Dołączona grafika

adzio12341

adzio12341

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 8g 36m 33s

bawię się przy komputerze. Rozkręcam i skręcam na nowo :D

xnx

xnx

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
176

Moja zajawka? Rozbieranie ^^ dronów, lekkie podrasowanie lub czyszczenie sie zdarzy xd a 

Black Raven

Black Raven
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
108
  • Czas Online: 5d 10g 50m 34s

Ja tam z zawodu jestem mechanik xD. Także podeślij mi jakieś autko to naprawie hahaha :D

6689b2d10a3e4.gif

luucidreeam

luucidreeam
Grupa:
Kobieta
Reputacja:
27
  • Czas Online: 1d 18g 35m 32s

Moją zajawką są dobre książki  B)

People wait all week for friday,

All year for summer,

And all life for happiness..

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 95 użytkowników

ViscO, Gacek1312, panicznyPatryk, Madzia., Wulkan, Paramedic!, STAFORD, kamilthc(swe), Rize, HaX1oR, DeeJayRudy, Kotek ♥, luucidreeam, WateR.Melon, Agaxd, Bezimienny., Black Raven, Jesz., xnx, SjQ, Halvie, Vampereczek, Donald Cerrone, Wujek., adzio12341, Olciak, DarkMessiah, *-CrroP-*{NnP}*, ` NieoR^, pawloo, mks, Ulquiorra, Blondynek., Uncle Same evil <, Pulsefire, OrangeHaZe, STRIX, Navik, Hustler, Arek, Nie ma takiego bicia, Milobob123, Misiu. ♥, [email protected], Jagoda, Wild marten, EksteRminatoR, RasMartyska, Chilloout, TWIX *.*, eXirt, Gacek_ACAB, Asia., FRaguś, Crystalins, .::Essa::. Kamila, `RabbiT, MLGFrickMLG, Eksuu, Grinczu, , Death*, a3s4s, ZielonaFala, Moniska :*, Hej, Sxv23, TresH, saad, Vakos, , Pyśka, PoDbot, Luk Skajłoker, Skarpetka, BaKeR, Lukovsky (URLOP), Adameczek, iWantToPlay, .:HardStyle:., HeadShot, Tomahowk, KoksuSensej;D, Mykmyk, Blondyneczka ツ, KendziQ, PROnd, JarekPMI, Piotrz, Olka., kolaokl, TytanowyJesz, Takos, Kurushimi, ChoRzowski1920