Skocz do zawartości

Zdjęcie

Admin Fb BaKeR

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

BaKeR

BaKeR
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
289
  • Czas Online: 18d 14g 16m 8s
Imię : Bartosz Tomasz Łukasz.
Doświadczenie : Moje doświadczenie w posiadaniu admina na fb zerowe jeszcze nigdzie nie miałem admina na facebooku ale na serwerach tak. Myślę że wszystkiego można się nauczyć kiedyś musi być ten pierwszy raz. Trzeba zrobić ten krok w stronę posiadania go.
Jakie masz pomysły,co chciałbyś wprowadzić: Powiem tak chciałbym wprowadzić jakieś ciekawe informacje z counter strike 1.6 Cs:go oraz może inny gier ale też nie za dużo zacząć pisać co dzieje się na forum,co zostało zmienione,jakie są konkursy nowe. Co się stało ważne ale bardzo ciekawego na świecie lub powstałe nowe piosenki.
Inne pomysły przyjdą z pracą .Myślę że to tyle z mojej strony.
Dlaczego ty ? : Myślę że szanse można każdemu człowiekowi dać,większy kontakt z administracja i forum. Chce zacząć coś robić dla sieci i w czymś pomóc,żeby coś ruszyło na stronie. Dam radę jeśli będę czuł że to dla mnie za trudne napisze to odpowiednich ludzi. Pokaże się z jak najlepszej strony.Jeśli. nie będę czegoś umiał osoby z wyższym stanowiskiem pomogą.Chyba jestem inteligentny i zdziałam temu zadaniu. Pozdrawiam BaKeR.

Użytkownik BaKeR edytował ten post 07 styczeń 2016 - 20:06

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743
  • Czas Online: 129d 6g 37m 29s

Spędzić na forum minimum 7 dni.

Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy15.png

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743
  • Czas Online: 129d 6g 37m 29s

1pkEgGx.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 64 użytkowników

'KubuuuuuuuuS, Mategros, leoniq, Nie ma takiego bicia, green5521, Pr0sto , Nemobiceps, Dawca., K0val, `RabbiT, An0g, Eksuu, Freebird.♥, TheYodro, hard time, Giers, HiF, `Kao?!?, jestes dogiem, Adi krul no.1, dont kick me m8, BaKeR, xNeedY, ChoRzowski1920, 7`Lipeq`7, Ruby., VeriX, Hej, DawidzioR, KoksuSensej;D, Pachwin, Neksio., KendziQ, Devias, TakBardzoMoja<3, F4NnaTic, AHTEOCZY, Alelluja, PanKopytko kappa, Usia, Kurushimi, Nobody, eXtaZa, Lukovsky, Lajtowy, Misiu. ♥, Kasspa, Milobob123, Olka., Vampereczek, PoDbot, SixowY, PROnd, kosnax, kolaokl, Takos, JarekPMI, danielo2k, , Vakos, [email protected] <3, TresH, Piterr, Jesz.