Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na Redaktora

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Buzken

Buzken

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
35
Imię: Szymon
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Prawie cały czas jestem na forum i staram się aktywność naprawiać :)
Coś o sobie: Co tu opisywać :D Gram na waszym JB od dłuższego czasu. Mieszkam w Kaliszu i interesuje się sportem
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak byłem na poprzedniej sieci Na której byłem. Widzę że nie ma Redaktorów więc postanowiłem spróbować aby dział z Redakcją się zapełniał :)
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie,robieniem gazetek,wywiadów z administracją oraz Użytkownikami forum ^^
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety jeszcze nie zrobiłem ale chętnie zrobię dzisiaj z jakimś h@ wywiadzik :3

Użytkownik Buzken edytował ten post 02 styczeń 2016 - 18:33

Takos

Takos
Grupa:
Global Moderator
Reputacja:
1941
  • Czas Online: 75d 12g 19m 44s

Po pierwsze: Szybka Rekrutacja na Redaktora jest zamknięta.

Po drugie: Nawet jeśli byłaby otwarta Szybka Rekrutacja:

Wiem że jest Szybka rekrutacja ale Misiu za długo rozpatruje,to podanie więc napisałem normalnie..

Jak można pisać podanie tutaj, skoro pisze się w tamtym temacie? To świadczy tylko o twojej "ogarniętości", a raczej jej braku.

Po trzecie: Podanie z dużą ilością błędów (interpunkcja), co w podaniu na Redaktora ma raczej duży wpływ.

Po czwarte: Nawet jednej recenzji, jednego artykułu nie napisałeś.

Reasumując: Może i spełniasz wymagania, ale obecnie jestem na NIE. 

76561198280069381.png

danielo2k

danielo2k

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
201
  • Czas Online: 3d 15g 41m 24s

Powiem tak, podanie słaby w każdym punkcie są odpowiedzi pisane regułką, nic nowego. Zostań z nami napisz jakąś recenzję, popracuj, a na pewno twój trud zostanie wynagrodzony w przyszłości.

Ostatecznie na razie jestem na NIE.

Dołączona grafika

dragon

dragon

Wuhacz

Grupa:
Banned
Reputacja:
414

Imię: Szymon
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Prawie cały czas jestem na forum i staram się aktywność naprawiać :)
Coś o sobie: Co tu opisywać :D Gram na waszym JB od dłuższego czasu. Mieszkam w Kaliszu i interesuje się sportem
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak byłem na poprzedniej sieci Na której byłem. Widzę że nie ma Redaktorów więc postanowiłem spróbować aby dział z Redakcją się zapełniał :)
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie,robieniem gazetek,wywiadów z administracją oraz Użytkownikami forum ^^
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety jeszcze nie zrobiłem ale chętnie zrobię dzisiaj z jakimś h@ wywiadzik :3

Brak przecinków w odpowiednim miejscu.

Zdania, które składasz mają zaburzoną składnię.

Podanie napisane byle jak, zero przekonania co do Twojej osoby.

Brak przykładowych prac, które odzwierciedlają Twoje doświadczenie.

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos!

Według mojej opinii redaktorzy są i starają się rozruszać Redakcję :pies:

Jestem na nie.

Użytkownik nonames edytował ten post 02 styczeń 2016 - 22:14

kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
4775
  • Czas Online: 133d 13g 33m 56s
Jestem na nie. Twoja wypowiedź nie przekonuje. W samym podaniu masz dużo błędów i brak przecinków.Poćwicz trochę,jakieś poradniki, recenzje i wtedy startuj na tą posadę.
Pozdrawiam kolaokl

Użytkownik kolaokl edytował ten post 02 styczeń 2016 - 23:18

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.

eXtaZa

eXtaZa

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
4
Co to za podanie?
Nieprzekonujesz mnie.
Człowieku masz 17 lat a nie umiesz pisać.
Brak prac.
Jestem na nie.

Pozdrawiam eXtaZa.

kxgpis8nzq02.png

Luk Skajłoker

Luk Skajłoker

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
541

Jestem na nie? Dlaczego? Powody masz powyżej. + Twoja ortografia jest zbyt poprawna jak na tą posadę :pies:

Dołączona grafika

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4392
  • Czas Online: 158d 22g 45m 56s

1pkEgGx.png

• PanKopytko kappa stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 73 użytkowników

AsD ^^, K0L0S, Pr0sto , RomanHardcor, DawidzioR, Veeeeon, Olka., Reder9120, Dawca., Mozulf, rasaugii, Mouringo, Neksio., KLM_REKT, Quenn_Night, AHTEOCZY, PROnd, TakBardzoMoja<3, Pachwin, SixowY, DebasJan, Piotrz, MateO, [email protected] <3, Frozmann, `smile., Tysiekx3, Robb Stark o7, ChoRzowski1920, Magik THC, mki, Lajtowy, `SpiriT^, GroVeN, TheYodro, alosza, KendziQ, PanKopytko kappa, PoDbot, HeadShot, Hej, Cynamon, Wercia. :*, DINOSOWER! GromB, kosnax, danielo2k, jestes dogiem, Takos, TresH, , Freebird.♥, Usia, Kurushimi, Luk Skajłoker, kolaokl, Misiu. ♥, Nobody, eXtaZa, Skarpetka, JarekPMI, xdbx, Jesz., Milobob123, dragon, Smopy, Vampereczek, Commando, Vakos, Mykmyk, Buzken, Adam ♪ ▏Ola ♥, Kasspa, BaKeR