Skocz do zawartości

Zdjęcie

Próba Na RedakTora

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Buzken

Buzken

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
35
Imię: Szymon
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Prawie cały czas jestem na forum i staram się aktywność naprawiać :)
Coś o sobie: Co tu opisywać :D Gram na waszym JB od dłuższego czasu. Mieszkam w Kaliszu i interesuje się sportem
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak byłem na poprzedniej sieci Na której byłem. Widzę że nie ma Redaktorów więc postanowiłem spróbować aby dział z Redakcją się zapełniał :)
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie,robieniem gazetek,wywiadów z administracją oraz Użytkownikami forum ^^
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety jeszcze nie zrobiłem ale chętnie zrobię dzisiaj z jakimś h@ wywiadzik :3 Wiem że jest Szybka rekrutacja ale Misiu za długo rozpatruje,to podanie więc napisałem normalnie..

Użytkownik Buzken edytował ten post 26 grudzień 2015 - 07:45

TresH

TresH

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
316

Czyli rozumiem, że robisz spam na forum tak ? 

Misiek ma bardzo dużo roboty, i nie ma na razie nie ma czasu przyjmować, odrzucać podań.. On więcej przepracuje niż ty siedzisz w domu. Tak się nazywa cierpliwość ale jak najwyraźniej Ty jej nie posiadasz.. Na nie.

Dołączona grafika

Takos

Takos
Grupa:
Global Moderator
Reputacja:
1941
  • Czas Online: 75d 12g 20m 29s
NIE. Jeśli jest otwarta fast rekrutacja, to tam się składa podanie. Poza tym wymagania...

76561198280069381.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4392
  • Czas Online: 158d 22g 46m 2s

1pkEgGx.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 18 użytkowników

AsD ^^, Takos, Pr0sto , Dawca., dfdsgsdfgsdfg, Luk Skajłoker, Misiu. ♥, xdbx, TresH, DINOSOWER! GromB, -easy-, Adam ♪ ▏Ola ♥, Kotek ♥, kolaokl, JarekPMI, Alt., danielo2k, .:HardStyle:.