Skocz do zawartości

Zdjęcie

ChoRzowski1920 AC?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

ChoRzowski1920

ChoRzowski1920

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
232
  • Czas Online: 18d 15g 7m 48s

Nick: ChoRzowski1920

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak widać dziennie po 6-7 h jestem online , też zależy od pracy :) 
Coś o sobie:  Nazywam się Łukasz , Mam 20 lat pochodzę z Śląska (RYBNIK) . Interesuje się sportem , tatuażami , muzyka oraz counter strike .
DoświadczenieMyślę  że jestem dobry w tym zawsze zgłaszałem i tępiłem dzieci w tym by grali bez wszelkiego rodzaju wspomagaczy, moje zgłoszenia były w 90% trafne i wiem jak wygląda czit a jak dobra gra,  już prawie 11  lat w cs'a robi swoje ,
 To jest oczywiste, chcę pomóc kolegom w rozwiązywaniu spraw, trochę odciążyć, a jak wiadomo rozpatrywanie odwołań, zgłoszeń i skarg to priorytet. Pełniąc wcześniej ową funkcję nie było problemów, więc i teraz też tak będzie. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chciałbym po prostu pomóc w szybkim sprawdzeniu ss'ów czy też demka,  gdy ktoś otrzyma bana dać możliwość graczowi szybkiego powrotu na Serwer,  myślę że nie będzie większego problemu z oceną demka gdyż oceniałem je przez dobre kilka miesięcy z przerwami, tutaj również miałem z tym styczności. Skoro rekrutacja jest ON, a nie ma chętnych to nie zaszkodzi spróbować i sprawdzić się w starej roli. Myślę że nie będziecie pisać głupich powodów zrozumiem krytykę i wszystko ale " pisanie że za wcześnie, nie znam się, nie jestem odpowiednią osobą, nie było mnie" nie będzie na miejscu Na forum zaglądam codziennie przeglądam tematy jak i dużo czasu spędzam wieczorami. Ale nie załamię się ani nie obrażę jeśli podanie zostanie odrzucone, jestem w stanie wszystko zrozumieć i się z tym pogodzić.

Minimum 16 lat. +

Spędzić na forum minimum 5 dni. -
Posiadać 50 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +

Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png -

Dołączona grafika

Prywatne wiadomości
* Wyślij jedną wiadomość. Gdy będę miał chwilę czasu to Ci odpiszę, nic nie da wysyłanie wielu kopii.

Kontakt
* Nie pisz do mnie "siema, jesteś? mam sprawę". Napisz konkretnie o co Ci chodzi.
* Nie pisz po jednym wyrazie. Zastanów się co chcesz napisać i sformułuj zdanie.

Metody kontaktu:

GG-37124397
Steam:ChoRzowski1920

Jeśli podoba ci się to co napisałem postaw piwo, dla ciebie to nie wiele a dla mnie to zapał do dalszej pracy.

Jeśli rozwiązałem twój problem i jesteś zadowolony postaw piwo, dla ciebie to nie wiele a dla mnie to zapał do dalszej pracy.

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4425
  • Czas Online: 159d 18g 8m 30s

1pkEgGx.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 29 użytkowników

K0L0S, Saint, Browar(L), Piotrz, HeadShotter :*, Agencior P, GeT_LoW, ChoRzowski1920, Pr0sto , Dawca., Kas!@, jestes dogiem, Mouringo, Adrenalina Fight, Hej, Jesz., afkej, Help me!, TresH, Propsiq, .:HardStyle:., Vakos, SewQ, PoDbot, Takos, BaKeR, kolaokl, Misiu. ♥, Blondyneczka ツ