Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na AC. :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

TresH

TresH

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
316

Nick: TresH

Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: W dni szkolne 3-4h ,a w weekendy postaram się jak najwięcej 5-6h

Coś o sobie: Mam na imię Szymon ,interesuję się motoryzacją. Głównie moim hobby jest wędkarstwo. :)

Doświadczenie: Myślę ,że doświadczenie mam spore chociaż nigdy tej rangi nie pełniłem ,lecz myślę ,że to nie filozofia i ,że sobie poradzę. :) Myślę ,że widać to ,że się staram i zależy mi na PR. Chociaż nie jestem długo na PR ,lecz oddaje głosy na Nasze serwery i itd. Myślę ,że administracja widzi ,że mi po prostu zależy i jak najbardziej staram się wszystkim pomagać. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz bo jak nie teraz to kiedy. :) Nawet jak coś nie będę wiedział to nie jest powód to degradacji ,dopytam się ekspertów PR i wszystko będzie okej. :) Jedyny minus to jest to ,że nie posiadam narmiernika ,ale myślę ,że szybko go nadrobię. :D

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ chcę jak najszybciej rozwiązać problemy banów oraz unbanów ,żeby nie było konfliktów oraz ,żeby gracze nie czekali 5h lub więcej na ub. :) 

Dołączona grafika

Kovval.

Kovval.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
33
  • Czas Online: 6d 11g 14m 57s

Chyba z choinki spadłeś :)

Jestem na Nie

- Nie spełniasz wymagań.

- Podanie słabe.

Użytkownik Misiu. ♥ edytował ten post 11 grudzień 2015 - 20:13
Głos unieważniony.

"...Okej, spójrz, nie napisze listu Ci,
Ale mogę zrobić hit o nas dziś.
Mam inny styl, nie to, że chce Ci zaimponować,
Pokaż mi jak się ruszasz, bym mógł sie wkomponować, ej!
Fruniesz jak motyl, żądlisz jak pszczoła,
Sugerujesz, że zepsuje cie jak suniesz się popatrz,
Czemu mówisz o zasadach mi?
Znam je na pamięć...."

Luk Skajłoker

Luk Skajłoker

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
541

Na Nie, niby wszystko ok, lecz PAGON! Sam nie miałem odpowiedniego, lecz to była różnica tylko 1 pagonu, a tu jest duża różnica.

Dołączona grafika

Lukovsky

Lukovsky
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
674
  • Czas Online: 94d 7g 16m 4s

Nie spełniasz wymagań.

*Posiadanie naramiennika minimum 8953_lkKFE7s.png

1pkEgGx.png

• TresH stawia piwo.

luk.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 53 użytkowników

Sofokles., Łili, panicznyPatryk, aizy1337, Ops, See you again.*, Pr0sto , Agencior P, [email protected] <3, Dawca., Takos, BaKeR, xdbx, TresH, DzikaSwinia, Dominik Pyszka, Hej, PoDbot, ChoRzowski1920, Jesz., Kasspa, Greed, mki, dawid.., kacpiS, kolaokl, EcK0!, activ., Olka., TakBardzoMoja<3, Kachulka7, ToNieJa, Alt., Janix, Skillerek, Freebird.♥, Nobody, `smile., Vampereczek, Piotrz, Kovval., Alelluja, Mykmyk, OxyGeN, Eferen, JarekPMI, Lukovsky, danielo2k, Luk Skajłoker, Vakos, Milobob123, Misiu. ♥, nie trab ?!