Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podankoo :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

7`Lipeq`7

7`Lipeq`7

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
9
  • Czas Online: 16g 59m 32s

Imię: Bartek :)
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: praktycznie mam cały czas włączone w tle teraz, wiec 3/4 godziny :)
Coś o sobie: No cóż, może jakimś prymusem z polskiego nie jestem, ale potrafię coś sensownie napisać, 

W gimnazjum byłem w kółku od gazetek :P
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Nie, ale myślę że sprawdzę się :) 
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Z mojej strony wyglądało by to tak, że odnajdywałbym ciekawe rzeczy, poradniki oraz sam coś wymyślał. Dodawałbym to na forum, aby każdy był na bieżąco z nowościami, ciekawostkami :) 

• KendziQ stawia piwo.

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 18g 36m 30s

Przepraszam z góry za swoją złość, ale ludzi co się z wami dzieje od pewnego czasu?

Poziom głupoty osiąga apogeum w podaniach na Redaktora.

1. Otwarta jest Szybka Rekrutacja - Ty składasz podanie, gdzie indziej co jasno pokazuje, że nie wiesz co się dzieje na forum, a to Redaktor musi wiedzieć.

2. Tego podania nie można przeczytać - może lubisz kolory tęczy (nie wnikam), ale czytać tego normalnie nie można.

3. Podanie na redaktora, a błędów jak w dyktandzie na solidne 2- - Mogłeś postarać się chociaż w podaniu.

4. Chcesz zostać Redaktorem, aby kopiować coś na forum - bardzo potrzebujemy osób do kopiowania.

5. Redaktor to przede wszystkim estetyka prac, a to podanie nie ma nic z estetyki.

• kosnax i Pijemy Rozrabiamy postawili piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 18g 36m 30s

1pkEgGx.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 30 użytkowników

AsD ^^, Takos, Luk Skajłoker, Pr0sto , Dawca., danielo2k, TresH, ChoRzowski1920, 7`Lipeq`7, Misiu. ♥, Kovval., NajemnikTHC, SaSoWy, , kosnax, KendziQ, Olka., Hej, GenesiS99, Milobob123, PoDbot, Nejten, ProximaZTS, KoksuSensej;D, PanKopytko kappa, Wasz Ka Gie, Jesz., JarekPMI, iNu3LeAr, BaKeR