Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja Moderator

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2888
  • Czas Online: 133d 18g 30m 41s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

• Cropek. stawia piwo.

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4981
  • Czas Online: 177d 13g 7m 59s

Rekrutacja ON

Zapraszam do składania podań :)

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Ulquiorra

Ulquiorra

Banned

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
111
  • Czas Online: 11d 22g 25m 53s

Imię: Miłosz
Coś o sobie: Jestem uczniem technikum ekonomicznego, interesuję się muzyką, sportem oraz psychologią. W gimnazjum przez 2 lata grałem w siatkówkę, niestety przez problemy z kręgosłupem nie jestem w stanie poświecić się żadnej dziedzinie sportowej, co nie oznacza, że nie jestem aktywny fizycznie, wręcz odwrotnie.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ostatnio zacząłem spędzać na forum mniej więcej 2 godziny. 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Jestem pracowitym człowiekiem i piszę to podanie z chęcią pomocy. Jak sobie wyobrażam swoją pracę jako Moderator? Przede wszystkim pilnowanie tego by przestrzegano regulaminu forum, pomoc użytkownikom.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Mogę wnieść aktywność, pilnowanie porządku, pomoc innym oraz pilnowanie regulaminu.
Dlaczego Ty?: Ponieważ bardzo chętnie pomogę Moderatorom w pracy. Może i będzie to mój pierwszy raz na tym stanowisku, ale myślę, że bardzo szybko odnajdę się w owej funkcji. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

______________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 08 czerwiec 2016 - 18:48

Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1130
  • Czas Online: 48d 17g 1m 25s
Imię: Rafał
Coś o sobie: Mam na imię Rafał za 4 miesiące kończę 17 lat ,mieszkam w Grodzisku Mazowieckim niedaleko Warszawy. Moje zainteresowania to sport i motoryzacja. Na sieci: Redaktor, AntyCheat, Admin JB.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: To zależy od dnia ,od poniedziałku do piątku to tak średnio po 2 może 2,5 godziny ,a w weekendy to tak 6,7 godzin.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Szczególnie wywiązywać się głownie ze swoich obowiązków. Chciałbym pomóc podtrzymywać porządek na forum, chcę się cały czas rozwijać.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Pomagać naszej sieci ,żeby panował tzw. "ład i skład" , miłą atmosferę.
Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc

◦Jεsz◦, żeby nie miała tak dużo roboty, :) ,ambitny ,dążący do celu,spokojny do pewnego czasu,sumienny.

1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 11 czerwiec 2016 - 22:04

• Robb Stark o7, *VeGa*, Agencior P i 1 inna osoba stawiają piwo.
Dołączona grafika

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4981

@ refresh

HaX1oR

HaX1oR
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
746
  • Czas Online: 10d 23g 17m 17s

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +/-
Posiadać 60 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png -

Imię: Arek.

Coś o sobie: Nazywam się Arek mam 16 lat. Mieszkam w województwie dolnośląskim. Na co dzień trenuję oraz wychodzę z kumplami na miasto. Mam wiele

hobby ale głównie interesuję się informatyką.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4 godzinny dziennie. Oczywiście ze stanowiskiem moderatora forum poświecę więcej czasu.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Nigdy nie pełniłem funkcji moderatora na forum ale z biegiem czasu zyskam duże doświadczenie. Swoją przyszłą prace z moderatorem widzę wspaniale zapewne będę pilnował porządku na forum, przeglądał tematy, karał bezczelnych ludzi itp...

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przede wszystkim porządek i kulturę, pomoc użytkownikom w jakikolwiek problemach na forum.

Dlaczego Ty?: Nigdy nie pełniłem funkcję moderatora forum ale chciałbym pomóc w rozwoju tej sieci, utrzymać porządek na forum oraz pomóc administracji.

Misiu. ♥ (17 lipiec 2016 - 07:25):
Proszę o kontakt na TS3.

r7stvp.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4981

przyjete.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4981

Zapraszam do składania podań.

• Cropek. i old postawili piwo.

Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1130
  • Czas Online: 48d 17g 1m 25s

Wymagania:

Minimum 16 lat. + 
Spędzić na forum minimum 8 dni. +
Wykazywać się aktywnością. Do oceny .
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.+ 
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png +

Imię: Rafał

Coś o sobie: Rafał 17 lat. Interesuję się Motoryzacja i Sportem. Dotychczas AntyCheat, Redaktor, Admin 3 Maps CS:GO. 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Szczerzę to zależy od dnia,  w tygodniu staram się być aktywny codziennie , lecz czasami wypada że nie wejdę na forum danego dnia , weekendy to tak w granicach 4,5 godzin.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:  Jako moderator pilnowałbym porządku na forum, pomagałbym nowym użytkownikom, zamykał przestarzałe tematy. Nigdy nie pełniłem tej funkcji , póki jest okazja chciałbym się coś więcej nauczyć. Moją kulturę zostawiam wam do oceny , więc ja nie będę tego oceniał.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: To jak napisałem powyżej pomaganie nowym użytkownikom forum, miłą atmosferę.

Dlaczego Ty?: Chcę się rozwijać i uczyć się coraz więcej, nie byłem jeszcze nigdy moderatorem. Mam nadzieję że administracja mi zaufa.

Takos (15 wrzesień 2016 - 21:09):
Podanie odrzucone.

Dołączona grafika

kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
5284
  • Czas Online: 148d 4g 34m 36s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +
Wykazywać się aktywnością. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. + 
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png +

Imię:Kamil

Coś o sobie: Jestem studentem na trzecim roku. Moją pasją jest sport. Ulubioną dyscypliną jest piłka nożna i siatkówka. Gram czasem z kolegami oczywiście  po amatorsku. Jestem typerem, opiekunem serwera oraz AC.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3/4 h + odwiedzam forum na telefonie
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Ostatnim razem popełniałem błędy, dlatego teraz chcę dowieźć że ta ranga nie jest mi obca. Minęło trochę czasu , jestem mądrzejszy, bardziej doświadczony niż poprzednim razem. Pragnę pomóc całej ekipie w utrzymaniu porządku oraz pomóc osobą której jej potrzebują. Chciałbym przystąpić do teamu, ponieważ jestem osobą która chce się rozwijać a ranga Moderatora daje mi taką szansę, dzięki tej randze mogę wnieść pomoc zarówno administracji jak i użytkownikom. Dzięki tej randze mogę pilnować czy inni użytkownicy forum nie łamią zasad i regulaminów forum. 
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Jestem osobą aktywną na forum, dzięki czemu mogę odciążyć zespół administracji od niektórych obowiązków.
Dlaczego Ty?:Znam dobrze regulamin, przestrzegam zasad forum,nie mam żadnych ostrzeżeń na koncie, jestem ambitny, pomocny i gotowy do działania. Pełniłem tą funkcję dzięki czemu mam doświadczenie w obsłudze forum. 

Pozdrawiam kolaokl

Takos (20 wrzesień 2016 - 18:54):
Podanie odrzucone.

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.

Barwinek

Barwinek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
263
  • Czas Online: 24d 4g 46m 34s

* Minimum 16 lat. -
* Spędzić na forum minimum 8 dni. +
* Posiadać 60 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png -

Imię: Jakub
Coś o sobie: Aktualnie jestem w II klasie gimnazjum. Uczę się programowania, pisania pluginów, a następnie przejdę na inne języki i celuję w strony www. Interesuję się informatyką, oraz kolarstwem. Bardzo lubię historię, a tym bardziej rzeczy związane z II wojną światową. Jestem osobą energiczną, miłą, umiejącą się posługiwać językiem ojczystym, oraz potrafię zaradzić sporom.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Praktycznie cały dzień. Rano, na przerwach w szkolę, po zajęciach oraz cały wieczór.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Wpłynęły na moją decyzję osoby w ekipie. Podziwiam osobę Takos za jego wytrwałość i oraz chęć do wykonywania swoich obowiązków na forum. Chciałbym szlifować swoje umiejętności ciężką i sumienną pracą. Wyobrażam swój obowiązek, jako opiekowanie się forum. Usuwanie niewskazanych treści, niezgodnych z regulaminem.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Szybkie reakcję w niektórych sytuacjach, mogę na prawdę odciążyć aktualny team. Humor i ład na forum jest, ale jedna dodatkowa duszyczka, która potrafi wywołać uśmiech na waszych twarzach jest raczej mile widziana ;)
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie jeśli o obsługę forum, wiele razy bawiłem się w "zmyśloną" sieć serwerów, bez żadnych serwerów. Myślę, że jestem tutaj już dość długo, więc dużo osób wie jaki jestem.

Jeśli chodzi o wymagania, to brakuję mi tylko naramiennika, a niestety wieku nie mogę tak szybko nadrobić. Dzięki za uwagę, pozdrawiam. ;)

Takos (20 wrzesień 2016 - 13:56):
Podanie odrzucone.

Dołączona grafika

Death*

Death*
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1697
  • Czas Online: 71d 20g 33m 45s

Imię:Jasiu
Coś o sobie:Właściciel GunGame, AntyCheat. Pracowity, bezkonfliktowy. Lubie dobrą muzykę.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Różnie, zależy od pracy. Jeżeli jestem w domu to po 3-5 godzin. Często w pracy na telefonie przeglądam forum.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Chciałbym pomóc obecnym moderatorom jak i użytkownikom. Przeglądam praktycznie każdy nowy temat na forum więc wiem co się dzieje.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek na forum.
Dlaczego Ty?: Ciągle pojawiają się nowe tematy, które trzeba zamykać, przenosić itp. więc kolejna para rąk się przyda do pracy.

Wymagania:

* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 8 dni. +
* Posiadać 60 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png 
+

OxyGeN (28 listopad 2016 - 21:53):
Najpierw masa, potem rzeźba. Przyjęty bo jesteś 100+ tak jak wujek Oxy!
A tak na poważnie, to witamy w ekipie

Dołączona grafika

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2888
  • Czas Online: 133d 18g 30m 41s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 478 użytkowników

kislu, rascal, PYSKu , Dejman., FanatykCS, kolaokl, PENTAGRAM WB, Pineapple Michael, Xylometazolina, DG123, cooKie., Green?, 21:37, babushka, Wizard, xArgonaRx, Jesz., MixMen, Nieustraszony, Death*, Comrade, dradzik111, Asia♥, __Zostane__Motocyklistka__, Mruk, ElemenT, Sighar, Kokainowy^^, SN!P3REK, Olka., Kacper Dudzik, Black Raven, K.M.S, Wujek Mijagi, Polako, WojaK, skunkqss, GoodMood, ApeX., [email protected], AsD ^^, Usia, Babcia Janina, HaX1oR, Sofokles., Skillerek, Pr0sto , BaWaR, hasho, Hitachi, Maggio, Nayerbany, NiceK , Haksiu., Lukovsky, Łili, pr0 0wn3d.cfg, VakoSss, PoDbot, Szymus <3, @Drago@, Carmel, Xysijo, Krejzollek95, Lacrosse, XDDD, Mykmyk, Misiu. ♥, Zaaq, ^Alfa # Vego^, Takos, SoBeK, Ciamajda, SHOOX, AroundTheWorld, MarkeloN, FarFejs, ALPHA PRAWDZIWY, K0L0S, *VeGa*, Trepik, Neksio., Bienio (L), Panci_ xO, Vakos, haczor, Barwinek, Nie ma takiego bicia, Milobob123, Emaus aka Pierniczek, Lazarus!, NajemnikTHC, Donald Cerrone, Sibius, Piotrz, KLI., Feljinio, xdbx, AggressivE, C*H*E*M*I*K, Rajczu., koziar, PoCoNaCo, Miętowa., 3oda K.R.U., Wujek., OxyGeN, Elizka, Cropek., Rudzia :), SparkY, Yorhen, Pasikonik, Orb!t3K, Luteeek, MLodyAkaMarcin, feta, -easy-, ZiomekPL, Magiczny vol, The9Green, Scyzoryk ☠, Dejzo, Patrykos009, de22, panicznyPatryk, KrZySiO, Rafonix, CzarnY., ThC13, Lebels, Veen, nsl!, MajoR313, RamZiks, .::deathless::., EdwinMonster, Mategros, Blackhill, Promienny.!, F3n0men, Albercik, Frazen, Xans, Navik, ŦคŦค, edeeN, [email protected]!D, Karlito, DarkMessiah, Adek, Budyn_Malinowy, arenik, Wulkan, DawidzioR, Wiki, NoMercy, RING3R, Ludwik Złotówa, Pago662, K3IMaN aKa ShootinG, Budzio, Kill3r_PL, Pati:*, Ejdrien., Dark Vader, ****JERRO, *Naja_Smc*, Mateuszek6969, OrangeHaZe, andrzejek1, Pacislavek, Ciasteq CWHC, SwiRusek.!, Aserty, old, Agencior P, hideous, komon, STAFORD, EmSi, W!nn3Web!, Wesoly, barteckk, Patryko97, nomus, Szpero, R e s p e c T, leoniq, BulaTM, wachaa, BaKeR, O.o, InOk!, BlackSensey, Pan Mkooox, Czarnulka., T0x!k, lenek, vird1ng, Olciooo, Olciak, Yoda, StylezZ, [email protected] <3, [email protected], Moli47_pro, OwneD`, xxkowalxx, Halvie, **Czarny**, Bezimienny., Reder9120, spr0sniaczek, ptyhlzr, Malibu, Bialy ;), qυeвonaғιde, Pulsefire, HeadShotter :*, StriKeR, kuba35565, Gumiś95, xnx, MrDragal, .RhaeR`, DiabloS, ☾♥♫☽ GrzesieK ☾♥♫☽, RaDziu ♥, PaBlo, Eve3ment, P-SRAMY, Kotek ♥, JohnD~, Pekkal, Pako, Devias, Krakers, FafeQ, For3sT, Domcia ;*, [email protected], Agaxd, An0g, BeMoreHappy!, Dareczek, PENDOLINHO, Robb Stark o7, GustaWSpartA, Xp0k, RomanHardcor, [email protected], VolleyBall My Life ;D, mks, Cux, GreeKx ;d ^^, WADRO, 4K4, asadas, Michaszeks, Assasin **BlackTeam**, Xardio, Haziuu, Pokorny, Gothei, KU=Q, usmy, Zawooodowiec, Edzio, Raptor, Ulquiorra, LiQa, seba to ja, Mag!c Sn!peR, `Proff.?!, bolto500, Orbi262, Kawaiii, Kszaczek, Foxtal, Kolorovy ✔, bd cycki bd pompa xd, ★Mark★, , NoHackThisisSkill, K0tLecik, KenShi.., [email protected], Hej, songovsky, zezuz, Mazur!, Pogromca Parowek, Uncle Same evil <, See you again.*, iJpp1337 ^^, Luko, Witamy w Piekle synu, `SpiriT^, PROnd, Laxus, pawloo, kovval, As^^, Achtvng, esjot90, Derpik, Sofcik <3, wtf :), Pachwin / ssy / BANNED, Franuś, Ponczuś_19, ProGamer1337, Matisiak, Trawa Pale Stresy, PolskiLabrador, Szkodny, Troll, wojak:), Artysta`, Styks., .FresH., Asel, Chilloout, lolowy, LOLYOU, jd god, LemoN100, VensDesign., ✘Qєиту ❤, Maxior, Humek ♥, inTemeister, Dawca., Chapaj :D, Bot Allu, T0n!cK, brek, Puaczek, Esperandi, JaramBaty, Aluminiowyy, SoczeG, .::Essa::. Kamila, Browar(L), Virtus.Pro Beqin, Alt., , Maykel, Laki, Spocona Bozena, `RabbiT, ZielonaFala, Wojak., JarekPMI, βîσяεβυѕzκα ♚, TheYodro, Mistrzunio <3, PanKopytko kappa, Hajtowy Wiesiek, Nobody, Młody, nolau, Green., Tomahowk, TresH, Szeregowiec, Lutek., hJ.!, sn1p3r, dfdsgsdfgsdfg, Please Don't Shoot, ragnarooooo, Sernik, jakubz55, A123, LaSeKxD, Dada Foxu, Maciej Jaskowski, kacper123, nie trab ?!, DestroyeR., Dembonafide, BlueSky, FraqlesS, TheZiom613, Zielak, Mała Mi., Majster pol, KendziQ, Feministka`, Lacha, Iza, marianpolski13, Freebird.♥, Ace!?, Kas!@, allen., VeriX, jestes dogiem, I_KilL_You, Adam ♪ ▏Ola ♥, ChoRzowski1920, Luk Skajłoker, Eksuu, Skarpetka, Mouringo, ProximaZTS, f3l44, teslu, EcK0!, M!sia, Spr!nTeR aka 47, Piksel, Kurushimi, Pyśka, wyrocznia, FremesiO, DarkDed, Brylant ♡, RabbiT, Sm0keR.!, Jestem Politykiem, sQubany#, Discohany, Alelluja, SixowY, » PKM «, maf, `smile., kosnax, HiPnOtYzEr, Kachulka7, Xunubii, Kacper Paluch, dont kick me m8, Zimny, MaloWo, Propsiq, danielo2k, 'Crunch., ! BlaszanY !, Bleteczka, Lajtowy, iNu3LeAr, PanCS, [email protected], [email protected], Markoni, dragon, DanielQ, Kovval., Themanforther, SOTOMOIR, Lukasek, Truskawkowa Mamba, SZAMZ, ✘Młoda✘, Avenx, NajaranyHeniu, SzymonKoxownik, Lawrence Nachos, hupcio, activ., Gamerix, KoksuSensej;D, Stif, Janix, Omvi, Kuba_KJP, LoWcAfRaGoW, , Quenn_Night, sNp, Hash, RenQ, Blondyneczka ツ, sJh