Skocz do zawartości
Zdjęcie

Rekrutacja Moderator


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1
Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Dołączył:
21 maj 2015
Posty
4301
Reputacja:
4955
 • Czas Online: 176d 23g 51m 12s

Wymagania:
 
* Minimum 16 lat.
* Spędzić na forum minimum 8 dni.
* Posiadać 60 sensownych postów.
* Wykazywać się aktywnością.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png
 

 

Jeżeli kandydat wykazuje się szczególną aktywnością w stosunku do stanowiska jak i na forum/serwerach Administrator może przystać na tymczasowe nadrobienie zaległości.
 

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

 


Imię:
Wiek:
Coś o sobie:
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:
Dlaczego Ty?:

 • PolskiLabrador stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

 


#2
`smile.

`smile.

  Zaawansowany Użytkownik


Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
02 kwi 2015
Posty
422
Reputacja:
219
 • Czas Online: 36d 9g 27m 20s
Imię: Krystian

Wiek: 17

Coś o sobie: Mam na imię Krystian, mieszkam w Gdyni, uczęszczam do XIV LO w Gdyni. Większość już mnie zapewne zna lecz przedstawię swoją osobę jeszcze raz. Jestem osobą komunikatywną, pomocną, do tego zawsze staram się dążyć do celów, które sobie postawiłem. Interesuję się sportem, a przede wszystkim futbolem amerykańskim, który trenuje w drużynie Seahawks Gdynia Junior, poza tym sportem to oczywiście piłka nożna, siatkówka i ręczna. Oczywiście poza sportami ruchowymi jest e-sport (głównie CS:GO). :)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Aktywny potrafię być cały czas w pewnych odstępach czasu, więc powiedzmy że tak do 4 godzin dziennie. :)

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Od samego początku kiedy dołączyłem do PR liczyłem się z tym, że będę mierzył wysoko. Postanowiłem sobie, że poświęcę swój czas na to by zdobyć wasze zaufanie i pokazać swoim zaangażowaniem, że jestem wart wyższych rang. Wiąże przyszłość swoich serwerów CS:GO z tą siecią i nie planuje zmiany. :)

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przede wszystkim chciałbym wnieść aktywność i świeżość, postaram się pilnować porządku zgodnie z regulaminem forum.

Dlaczego Ty?: Myślę, że mimo odebrania kiedyś mi rangi Moderatora za brak aktywności, zmieni się to po ponownym przyjęciu mnie na to stanowisko. Trochę czasu minęło kiedy ostatnio byłem na posadzie na której ciąży pewna odpowiedzialność. Myślałem nad tym ponad miesiąc i zdecydowałem się spróbować jeszcze raz. Wiem, że wtedy zawiodłem was i samego siebie, lecz teraz chcę to zmienić i już piąć się w górę. :)
@Podanie przyjęte. Zapraszam pw w celu omówienia szczegółów. //PLNY

76561198032371524.png

 


#3
Lukasek

Lukasek

  Nowicjusz


Grupa:
Banned
Dołączył:
02 gru 2015
Posty
1
Reputacja:
0
Imię: Mikołaj
Wiek: 18lat
Coś o sobie: Nazywam się Mikołaj mam 18 lat pochodzę z małego miasta o nazwie Prabuty gram tam w klubie jako stoper. Chodzę do 3 klasy technikum w moim mieście zarabiam też w weekendy pracując na złomowisku
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: dopiero dołączyłem ale zaskoczę was max 8-9h
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Wpłynęło na to że chcę się wyróżniać od niektórych graczy. Wyobrażam sobie że uda mi się podołać tej randze
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Mogę wnieść jakieś konkursy np. bym zrobił konkurs ts3 pt: 1z10 pijemy-rozrabiamy. Mógłbym jeszcze wnieść jakieś różne newsy ze świata
Dlaczego Ty?: Ponieważ sama nazwa mówi szybka rekrutacja na Moderatora może mi się uda jak dacie mi szanse chociaż jakbyście dali mnie na okres próbny jakbym nie podołał tej randze byście mi ją zabrali.


MYŚLĘ ŻE DACIE MI SZANSE POZDRAWIAM WSZYSTKICH

@Podanie odrzucone //PLNY

Użytkownik PLNY edytował ten post 03 grudzień 2015 - 15:59


#4
TresH

TresH

  Banned


Grupa:
Banned
Dołączył:
26 wrz 2015
Posty
227
Reputacja:
316
Imię: Szymon

Wiek: 16

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Wiem ,że moja aktywność spadła z powodu problemów rodzinnych i bardzo Was za to przepraszam. Ale spróbujcie mnie zrozumieć ,moje problemy były srogie i nie do wytrzymania. Lecz aktywność teraz się zwiększa. Zapewniam Was ,że będzie się zwiększać i zwiększać.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Piszę to podanie ,gdyż została otwarta rekrutacja na moda a gdy tak jest wiadomo ,że takie osoby są potrzebne. Myślę ,że na forum jestem dość długo (z przerwami ,problemy rodzinne). Podanie piszę ,ponieważ chcę się wykazać pisałem już podanie na opiekuna ale niestety zostało odrzucone. Chce Wam pokazać zarównie jak i całej sieci PR oraz administracji ,że stać mnie na coś więcej niż tylko Admina ZP. Moja praca będzie wyglądała następująco zamierzam pomagać różnych użytkownikom w problemach. Jestem pomocny i godny zaufania ,jeśli dostanę tą rangę pokażę Wam ,że mi na prawdę zależy. Niestety narmiernika minimalnego nie posiadam ale jest to szybka rekrutacja więc myślę ,że na to można przymknąć oko.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Będąc Moderatorem będę upominał i karał użytkowników za przewinienia. Jak najbardziej im pomagał i robił dla nich jak najlepiej (wchodzi też tu sieć PR.) Znam regulamin forum i będę się go trzymał.

Dlaczego Ty?: Miałem już taką rangę wiele razy ,bardzo dobrze znam się na MCP i ogarniam takie typu obsługi. Widać ,że moderatorów potrzeba więc chciałbym ,żebyś daliście mi szansę. Chcę w życie forum włożyć bardzo duże zaangażowanie.

Użytkownik PLNY edytował ten post 03 grudzień 2015 - 16:00
Brak wymagań. Odrzucone.

Dołączona grafika

#5
Takos

Takos
Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
07 sie 2015
Posty
2764
Reputacja:
1977
 • Czas Online: 76d 10g 1m 29s

Imię: Szymon

 

Wiek: 16

 

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Mam 16 lat. Pochodzę z małego miasta na południu Polski, a w przyszłości chciałbym się zajmować komputerami, czyli chciałbym być Informatykiem. 

 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od poniedziałku do piątku ok. 2-2,5 godziny, a w weekendy do 3-4 godzin.

 

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Chciałbym pomóc ekipie, podtrzymywać porządek na forum. Chcę się stale rozwijać, pokazać Administracji na co mnie stać. Myślałem dużo na ten temat i doszedłem do wniosku, że sprostam temu zadaniu.

 

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno aktywność. Będę pilnował porządku i regulaminu oraz będę pomagać innym.

 

Dlaczego ty?: Tak jak już wcześniej pisałem chcę się rozwijać. Jestem aktywny, spędzam dużo czasu na forum. Nie ukrywam, że Moderatorem jeszcze nie byłem, ale myślę, że inni Moderatorzy pomogą mi ogarnąć co i jak. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. 


Dołączona grafika


#6
Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Dołączył:
21 maj 2015
Posty
4301
Reputacja:
4955
 • Czas Online: 176d 23g 51m 12s

Podanie przyjęte.

 

Rekrutacja na stanowisko Moderator OFF.


,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

 


#7
Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Dołączył:
21 maj 2015
Posty
4301
Reputacja:
4955
 • Czas Online: 176d 23g 51m 12s

Rekrutacja ON


,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

 


#8
JarekPMI

JarekPMI

  Zaawansowany Użytkownik


Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
07 paź 2015
Posty
1688
Reputacja:
532
 • Czas Online: 43d 8g 54m 55s

Imię: Jarosław

 

Wiek: 20

 

Coś o sobie:   Młody, wygadany, aktywny, z nadmierną ilością czasu wolnego. Technik Informatyk nic co ma procesor nie jest mi obce. Działacz społeczny, filantrop, członek OSP od 2011 roku. Jestem bardzo skrupulatny w tym co robię. Jestem już z wami dość długo ogarniam forum. Czasami zdarza mi się być człowiekiem kontrowersyjnym lubię wiedzieć co się dzieje być może ta ciekawość kiedyś mnie zgubi. Jednak wolę zapytać/skonfrontować coś niż błądzić i zadawać sobie pytania na które odpowiedzi nie znam.

 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-5h dziennie zależy od dnia czasem krócej czasem dłużej jednak na żądanie jestem praktycznie zawsze pakiet w telefonie i możemy działać.

 

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Moją pracę jako moderator wyobrażam sobie tak jak każdą inną czyli najzwyklejsze wywiązywanie się ze swoich obowiązków których jest nie mało, dodatkowo mógłbym połączyć je z obowiązkami AC co za tym idzie nie musiał bym z niczego rezygnować. Na to podanie wpłynęła przede wszystkim chęć awansu w rangach PR + poszerzenie zakresu obowiązków i dołożenie od siebie jeszcze więcej w rozwój naszego FORUM. Jeżeli Administracja uzna, że mam już na barkach zbyt wiele obowiązków jestem w stanie zrezygnować z rangi AC.

 

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: W tym momencie nie przychodzi mi nic do głowy jednak myślę, że przez czas jaki już tu z wami jestem zauważyliście mój wkład w tą sieć.

 

Dlaczego Ty?: Znacie mnie i wiecie jaki jestem więc myślę, że możecie mi zaufać. Ogarniam forum lepiej niż nie jeden użytkownik. Staram się czytać większość napisanych tematów/postów. Często zgłaszam posty/użytkowników choć mógłbym tego nie robić tylko od razu działać.

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

1pkEgGx.png


Użytkownik Vakos edytował ten post 07 luty 2016 - 21:14


#9
Adam ♪ ▏Ola ♥

Adam ♪ ▏Ola ♥

  Zaawansowany Użytkownik


Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
02 paź 2015
Posty
526
Reputacja:
348
 • Czas Online: 28d 19g 54m 10s
Imię: Adam
Wiek: 23
Coś o sobie: Jestem miłą kontaktową osobą, z którą da się dogadać, porozumieć. Więcej można wyczytać z wcześniejszych podań i tematów.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 8h+
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Przyszła praca moderatora wymaga wiele wolnego czasu, która polega na utrzymaniu porządku w tematach, pilnowaniu ogólnego ładu forum oraz oraz spełnianiu oczekiwań administracji. Dlaczego postanowiłem napisać post?
Ponieważ, jestem osobą, która korzystając z forum sumiennie wypełnia swoje obowiązki, spędza dużo czasu na forum oraz pragnę chęci rozwijania się na sieci.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Zawsze przyda się dodatkowa para rąk do pomocy, swoją chęcią i pomocą dla użytkowników forum można stworzyć bardziej przyjazną atmosferę i większy ład na forum.
Dlaczego Ty?: Chętny, pracowity, dyspozycyjny.
 
 
 
 
______________________________________________________________________________________________________________
 
1pkEgGx.png

Użytkownik Vakos edytował ten post 07 luty 2016 - 21:13


#10
TresH

TresH

  Banned


Grupa:
Banned
Dołączył:
26 wrz 2015
Posty
227
Reputacja:
316

Imię: Szymon

Wiek: 16

Coś o sobie: Mam na imię Szymon interesuję się motoryzacją. Gdy mi się nudzi zajmuję się silnikami MyBB.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h zależy od czasu z resztą widać, że jestem co dzień na forum.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Pracę wyobrażam sobie następująco. Byłem dużo razy moderatorem, ładnie pilnowałem porządku. Jak najbardziej stosuję się to regulaminu forum. Lubię pomagać, jestem uczynny, kocham tą sieć i chcę, żeby ona dalej się rozwijała. Chcę, żeby dalej wyciągała korzenie aż przebije wszystkie sieci i będzie najlepsza. Kocham tą siec, bardzo lubię pomagać, jestem solidny i uważny, warto mi zaufać.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek na forum z tematami, karanie, upominanie użytkowników za przewinienia oraz pomoc innym, również miłą i sympatyczną atmosferę.

Dlaczego Ty?: Chcę pomagać, sieć mi się spodobała, chcę się na niech rozwijać myślę, że administracja da mi szansę. :)

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png


Użytkownik Vakos edytował ten post 05 luty 2016 - 22:16
Brak wymagań

Dołączona grafika

#11
Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
14 paź 2015
Posty
787
Reputacja:
1130
 • Czas Online: 48d 17g 1m 25s

Imię: Rafał
Wiek: 17
Coś o sobie: Mam na imię Rafał,mam 17 lat. Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim interesuję się sportem i motoryzacją.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od poniedziałku do piątku 3/4 godziny, a w weekendy do 5/6 godzin.

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Chciałbym wspomóc ekipę, chciałbym też żeby na forum panował ład i skład. Chciałbym również coś osiągnąć.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na forum chciałbym wnieść pilnowanie porządku oraz aktywność, pomaganie użytkownikom forum.
Dlaczego ty?: Ponieważ jestem osobą pracowitą oraz zaufaną. Spędzam dużo czasu na forum. Wykonywałbym dobrze wszystkie obowiązki moderatora.

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

1pkEgGx.png


Użytkownik Vakos edytował ten post 05 luty 2016 - 22:14
Brak wymagań

Dołączona grafika

#12
Reder9120

Reder9120

  Nowicjusz


Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
30 sty 2016
Posty
11
Reputacja:
0
 • Czas Online: 9g 10m 49s

Imię: Radek
Wiek: 16
Coś o sobie: Mam na imię Radosław. Pochodzę z Warmii i Mazur, moje hobby to Sport/Muzyka/Kobiety. Zajmuje się też grami/serwerami typu Cs1.6/cs;go. Pracowałem na silniku MyBB oraz na IPB.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Spędzam tak z 2h,doszedłem nie dawno do sieci ale spodobało mi się i chciał bym zostać tu na dłużej oraz zostać Moderatorem forum :).
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Praca Moderatora nie jest łatwa,ma na celu pilnować użytkowników czy nie łamią Regulaminu,patrzeć też przede wszystkim na kulturę oraz dawać z siebie jak najwięcej. Ja swoją pracę Moderatora planuję dawać z siebie tyle ile mogę.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno miłą atmosferę (Już jest),Kulturę osobistą oraz interpunkcję i ortografię swoją a tak że innych mniej doświadczonych użytkowników :). A i dodam że moderator też ma na celu zamykanie tematów które nie zostały zamknięte. :)
Dlaczego Ty?: Jestem tu nowy ale myślę że można mi powierzyć taki obowiązek ponieważ jestem osobą pracowitą oraz znającą się na tym co robię. Można mi zaufać nie oczekuję nic w zamian,można mnie o coś poprosić/zapytać a ja udzielę pomocy lub odpowiedzi :). Forum jest na prawdę fajnie zrobione,macie już prawie 10-tysięcy użytkowników. A ja wam chcę pomóc w ogarnianiu ich,jeżeli dostane tą szansę będzie to dla mnie ogromna przyjemność :). Jeżeli podanie będzie rozpatrzone pozytywnie to bardzo dziękuje :).

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

1pkEgGx.png

 


Użytkownik Vakos edytował ten post 05 luty 2016 - 21:26
Brak wymagań


#13
kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Dołączył:
15 maj 2015
Posty
5423
Reputacja:
5234
 • Czas Online: 147d 11g 51m 28s

Imię:Kamil
Wiek:20
Coś o sobie:Jestem 20 letnim chłopakiem mam na imię Kamil. Studiuje aktualnie w Szczecinie na kierunku ICHiP. W wolnych chwilach od codzienności grywam sobie w cs 1.6 , a czasem zdarzy się w cs GO . Moim hobby jest sport. Głównie interesuję się piłką nożną. Lubię z kumplami popykać . Jestem racze osobą spokojną ale potrafię walczyć o swoje. Nie szukam zaczepek,ani niepotrzebnych konfliktów.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Bardzo dużo praktycznie od rana do wieczora z małymi przerwami. 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Z biegiem czasu będę coraz lepszym moderatorem bo doświadczenie zdobywa się z biegiem czasu. Moim zadaniem będzie pilnować porządku na serwerze, przeglądać tematy moderować je zamykać. Jestem kulturalny, moja polszczyzna jest na odpowiednim poziomie.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Dzięki mnie uważam że forum nie straci a wręcz przeciwnie zyska gdyż zależy mi na rozwoju forum. Jestem już jakiś czas na forum, zdążyłem już sporo zaobserwować i wiem czego forum potrzebuje. Dzięki mnie forum będzie uporządkowany ( nie twierdze że nie jest ) wręcz przeciwnie jest ale skoro jest otwarta rekrutacja znaczy że jest ktoś potrzebny do pomocy a ja z chęcią poświęcę swój wolny czas na pomoc w prowadzeniu forum. 
Dlaczego Ty?:Jestem doświadczonym użytkownikiem na naszym forum PR, i mogę swoje doświadczenie przelać na prowadzenie forum.

 

Pozdrawiam kolaokl 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

1pkEgGx.png


Użytkownik Vakos edytował ten post 06 luty 2016 - 10:50
Brak wymagań

 • Milobob123 i Pijemy Rozrabiamy postawili piwo.

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.


#14
VeriX

VeriX

  Zaawansowany Użytkownik


Grupa:
Banned
Dołączył:
08 sty 2016
Posty
72
Reputacja:
42

Imię: Kamil

 

Wiek: 23

 

Coś o sobie: Mam na imię Kamil. Mam 23 lat. Pochodzę z woj. Zachodnio-Pomorskiego z małej miejscowości, interesuję się trochę grafiką jak i obróbką filmów (amatorsko)

 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak jestem w pracy to też wejdę tak na 1h, ale po pracy siedzę cały czas czyli jakieś 5/6h.

 

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Ogólnie doświadczenie w moderowaniu for mam bardzo duże, już na nie jednym forum byłem moderatorem a nawet miałem większe rangi. A żeby napisać podanie wpłynęło na mnie to że potrzebna jest wam pomoc jak otwieracie rekrutację i wiem że się nadam do tego.

 

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Ogólny porządek na forum, pomoc nowym jak i starym użytkownikom forum, umiem pracować w grupie a to też się ceni.

 

Dlaczego ty?: Tak jak wspomniałem wcześniej mam doświadczenie w moderowaniu forum, a tutaj doświadczenie jest najważniejsze. Może i nie jestem z wami długo, ale na pewno byście nie pożałowali owej decyzji, spisywał bym się bardzo dobrze.

 

 

1pkEgGx.png


 


Dołączona grafika


#15
PoDbot

PoDbot
Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
08 wrz 2015
Posty
949
Reputacja:
1989
 • Czas Online: 112d 10g 1m 44s

Imię: Szymon


Wiek: 27


Coś o sobie: Mam na imię Szymon i pochodzę z województwa podlaskiego. Z powodów zdrowotnych tymczasowo nie jestem aktywny zawodowo. Zainteresowania: sport, motoryzacja, logistyka.


Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Bardzo dużo. Myślę, że ponad 5 godzin.


Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu? Aktualnie jestem opiekunem serwera DD2#2. Jak sprawuję tą funkcję wszyscy widzą. Chciałbym pilnować porządku na całym serwerze, a nie tylko na DD2#2. Czasu wolnego mam bardzo dużo i przydałoby się dodatkowe zajęcie.


Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Jednym z moich atutów jest dyspozycyjność. Jestem dostępny praktycznie od samego rana, aż do późnych godzin nocnych. Forum i regulaminy znam bardzo dobrze.


Dlaczego ty?: Jestem aktywnym użytkownikiem forum i chciałbym pomagać obecnym moderatorom w utrzymywaniu porządku._______________________________________________________


5nvfMRu.png


Użytkownik Vakos edytował ten post 13 luty 2016 - 00:01
Skontaktuj się ze mną

 • Robb Stark o7, Luk Skajłoker, Pijemy Rozrabiamy i 4 innych osób stawiają piwo.

#16
(Zwolnienie) Vakos

(Zwolnienie) Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Dołączył:
29 cze 2015
Posty
5799
Reputacja:
2885
 • Czas Online: 133d 10g 3m 12s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Rekrutacja OFF

 

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl


 • PanKopytko kappa stawia piwo.


#17
Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Dołączył:
21 maj 2015
Posty
4301
Reputacja:
4955
 • Czas Online: 176d 23g 51m 12s

Rekrutacja ON


,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

 


#18
kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Dołączył:
15 maj 2015
Posty
5423
Reputacja:
5234
 • Czas Online: 147d 11g 51m 28s
Wymagania:

* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 8 dni. +
* Posiadać 60 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png +

Imię:Kamil
Wiek:20
Coś o sobie:Mam na imię Kamil mam 20 lat. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Koszalina. Aktualnie studiuje w Szczecinie na kierunku ICHiP. Jestem osobą nieszukającą konfliktów. W wolnych chwilach od codzienności grywam sobie w cs 1.6 , a czasem zdarzy się w cs GO . Moim hobby jest sport. Głównie interesuję się piłką nożną.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Szczerze mówiąc nie liczę ale sporo 6-12 godzin zależy od dnia .
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Z biegiem czasu będę coraz lepszym moderatorem bo doświadczenie zdobywa się z biegiem czasu. Moim zadaniem będzie pilnować porządku na serwerze, przeglądać tematy moderować je zamykać. Jestem kulturalny, moja polszczyzna jest na odpowiednim poziomie.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Spędzam dużo czasu na forum dlatego mogę poświęcić go aby utrzymać porządek .
Dlaczego Ty?:Nie pełniłem tej funkcji wcześniej ale musi być ten pierwszy raz. Jestem na forum już jakiś czas i chcę pomóc w rozwoju. Jestem pracowity, a swoją pracowitość mogę pokazać również będąc Moderatorem.

Użytkownik Vakos edytował ten post 16 marzec 2016 - 21:05
Przyjęty - Zgłoś się do mnie

 • Robb Stark o7, (Zwolnienie) Vakos, HeadShotter :* i 5 innych osób stawiają piwo.

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.


#19
Pr0sto

Pr0sto
Grupa:
Użytkownicy
Dołączył:
14 paź 2015
Posty
787
Reputacja:
1130
 • Czas Online: 48d 17g 1m 25s

Wymagania:
 
Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +
Posiadać 60 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png +

Imię: Rafał


Wiek: 17


Coś o sobie: Mam na imię Rafał mieszkam w Grodzisku Mazowieckim ,interesuje się sportem i motoryzacją ,w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum .Admin JB ,admin 4funa,Właściciel serwera Only AWP,Redaktor


Ile czasu dziennie spędzasz na forum:W dni robocze 2/3 godzin ,weekendy 5/6


Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Nigdy nie pełniłem tej funkcji (jak napisałem poniżej ,chciałbym spróbować i zobaczyć jak to jest ) ,wiąże się z tym ogromna odpowiedzialność na forum jak i na serwerach .Na pewno pomagania naszej szanownej Administracji ale i nie tylko (mam nadzieję że się uda)


Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno miłą atmosferę ,pilnowanie porządku ,zamykanie przestarzałych tematów i nie tylko ,pomaganie innym użytkownikom.

 

Dlaczego Ty?: Jestem osobą miłą ,tolerancyjna i sumienną ,zawsze próbuje osiągnąć swój cel,lubię czegoś nowego smakować ,nie ukrywam nigdy nie pełniłem tej funkcji ,lecz chciałbym zobaczyć jak to smakuje.

 

 

 


 • [email protected] <3, Robb Stark o7, *VeGa* i 7 innych osób stawiają piwo.
Dołączona grafika

#20
HeadShotter :*

HeadShotter :*

  Banned


Grupa:
Banned
Dołączył:
24 wrz 2015
Posty
339
Reputacja:
262
Imię: Kacper
Wiek: 22
Coś o sobie: Lubie pomagać w utrzymywaniu porządku a także pomagać graczom/użytkownikom , interesuje się sportem , grami . W wolne dni dużo czasu spędzam przy komputerze
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: zaleźy od dnia ale tak z 5h

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Jako moderator będe wykonywał swoje obowiązki a przynajmniej postaram sie , zaoferowanie dodatkowej pomocy w utrzymywaniu porządków itd

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przyjemną atmosfere , długą obecność na forum jak i na serwerach :P Zabardzo to mam duźo czasu więc będe do dyspozycji
Dlaczego Ty?: Jestem miłym człowieczkiem , wiem na co się pisze i postanowiłem pomóc/zaoferować dodatkową parę rąk PoDbotowi i Takosowi

Użytkownik Vakos edytował ten post 16 marzec 2016 - 21:03
Odrzucone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Temat odwiedziło: 478 użytkowników


  kislu, rascal, PYSKu , Dejman., FanatykCS, kolaokl, PENTAGRAM WB, Pineapple Michael, Xylometazolina, DG123, cooKie., Green?, 21:37, babushka, Wizard, xArgonaRx, Jesz., MixMen, Nieustraszony, Dedzik, Comrade, dradzik111, Asia♥, __Zostane__Motocyklistka__, Mruk, ElemenT, Sighar, Kokainowy^^, SN!P3REK, Olka., Kacper Dudzik, Black Raven, K.M.S, Wujek Mijagi, Polako, WojaK, skunkqss, GoodMood, ApeX., [email protected], AsD ^^, Usia, Babcia Janina, HaX1oR, Sofokles., Skillerek, Pr0sto , BaWaR, hasho, Hitachi, Maggio, Nayerbany, NiceK , Haksiu., Lukovsky, Łili, pr0 0wn3d.cfg, VakoSss, PoDbot, Szymus <3, @Drago@, Carmel, Xysijo, Krejzollek95, Lacrosse, XDDD, Mykmyk, Misiu. ♥, Zaaq, ^Alfa # Vego^, Takos, SoBeK, Ciamajda, SHOOX, AroundTheWorld, MarkeloN, FarFejs, ALPHA PRAWDZIWY, K0L0S, *VeGa*, Trepik, Neksio., Bienio (L), Panci_ xO, (Zwolnienie) Vakos, haczor, Barwinek, Nie ma takiego bicia, Milobob123, Emaus aka Pierniczek, Lazarus!, NajemnikTHC, Donald Cerrone, Sibius, Piotrz, KLI., Feljinio, xdbx, AggressivE, C*H*E*M*I*K, Rajczu., koziar, PoCoNaCo, Miętowa., 3oda K.R.U., Wujek., OxyGeN, Elizka, Cropek., Rudzia :), SparkY, Yorhen, Pasikonik, Orb!t3K, Luteeek, MLodyAkaMarcin, feta, -easy-, ZiomekPL, Magiczny vol, The9Green, Scyzoryk ☠, Dejzo, Patrykos009, de22, panicznyPatryk, KrZySiO, Rafonix, CzarnY., ThC13, Lebels, Veen, nsl!, MajoR313, RamZiks, .::deathless::., EdwinMonster, Mategros, Blackhill, Promienny.!, F3n0men, Albercik, Frazen, Xans, Navik, ŦคŦค, edeeN, [email protected]!D, Karlito, DarkMessiah, Adek, Budyn_Malinowy, arenik, Wulkan, DawidzioR, Wiki, NoMercy, RING3R, Ludwik Złotówa, Pago662, K3IMaN aKa ShootinG, Budzio, Kill3r_PL, Pati:*, Ejdrien., Dark Vader, ****JERRO, *Naja_Smc*, Mateuszek6969, OrangeHaZe, andrzejek1, Pacislavek, Ciasteq CWHC, SwiRusek.!, Aserty, old, Agencior P, hideous, komon, STAFORD, EmSi, W!nn3Web!, Wesoly, barteckk, Patryko97, nomus, Szpero, R e s p e c T, leoniq, BulaTM, wachaa, BaKeR, O.o, InOk!, BlackSensey, Pan Mkooox, Czarnulka., T0x!k, lenek, vird1ng, Olciooo, Olciak, Yoda, StylezZ, [email protected] <3, [email protected], Moli47_pro, OwneD`, xxkowalxx, Halvie, **Czarny**, Bezimienny., Reder9120, spr0sniaczek, ptyhlzr, Malibu, Bialy ;), qυeвonaғιde, Pulsefire, HeadShotter :*, StriKeR, kuba35565, Gumiś95, xnx, MrDragal, .RhaeR`, DiabloS, ☾♥♫☽ GrzesieK ☾♥♫☽, RaDziu ♥, PaBlo, Eve3ment, P-SRAMY, Kotek ♥, JohnD~, Pekkal, Pako, Devias, Krakers, FafeQ, <Siwy24Siwy>, Domcia ;*, [email protected], Agaxd, An0g, BeMoreHappy!, Dareczek, PENDOLINHO, Robb Stark o7, GustaWSpartA, Xp0k, RomanHardcor, [email protected], VolleyBall My Life ;D, mks, Cux, GreeKx ;d ^^, WADRO, 4K4, asadas, Michaszeks, Assasin **BlackTeam**, Xardio, Haziuu, Pokorny, Gothei, KU=Q, usmy, Zawooodowiec, Edzio, Raptor, Ulquiorra, LiQa, seba to ja, Mag!c Sn!peR, `Proff.?!, bolto500, Orbi262, Kawaiii, Kszaczek, Foxtal, Kolorovy ✔, bd cycki bd pompa xd, ★Mark★, , NoHackThisisSkill, K0tLecik, KenShi.., [email protected], Hej, songovsky, zezuz, Mazur!, Pogromca Parowek, Uncle Same evil <, See you again.*, iJpp1337 ^^, Luko, Witamy w Piekle synu, `SpiriT^, PROnd, Laxus, pawloo, kovval, As^^, Achtvng, esjot90, Derpik, Sofcik <3, wtf :), Pachwin / ssy / BANNED, Franuś, Ponczuś_19, ProGamer1337, Matisiak, Trawa Pale Stresy, PolskiLabrador, Szkodny, Troll, wojak:), Artysta`, Styks., .FresH., Asel, Chilloout, lolowy, LOLYOU, jd god, LemoN100, VensDesign., ✘Qєиту ❤, Maxior, Humek ♥, inTemeister, Dawca., Chapaj :D, Bot Allu, T0n!cK, brek, Puaczek, Esperandi, JaramBaty, Aluminiowyy, SoczeG, .::Essa::. Kamila, Browar(L), Virtus.Pro Beqin, Alt., , Maykel, Laki, Spocona Bozena, `RabbiT, ZielonaFala, Wojak., JarekPMI, βîσяεβυѕzκα ♚, TheYodro, Mistrzunio <3, PanKopytko kappa, Hajtowy Wiesiek, Nobody, Młody, nolau, Green., Tomahowk, TresH, Szeregowiec, Lutek., hJ.!, sn1p3r, dfdsgsdfgsdfg, Please Don't Shoot, ragnarooooo, Sernik, jakubz55, A123, LaSeKxD, Dada Foxu, Maciej Jaskowski, kacper123, nie trab ?!, DestroyeR., Dembonafide, BlueSky, FraqlesS, TheZiom613, Zielak, Mała Mi., Majster pol, KendziQ, Feministka`, Lacha, Iza, marianpolski13, Freebird.♥, Ace!?, Kas!@, allen., VeriX, jestes dogiem, I_KilL_You, Adam ♪ ▏Ola ♥, ChoRzowski1920, Luk Skajłoker, Eksuu, Skarpetka, Mouringo, ProximaZTS, f3l44, teslu, EcK0!, M!sia, Spr!nTeR aka 47, Piksel, Kurushimi, Pyśka, wyrocznia, FremesiO, DarkDed, Brylant ♡, RabbiT, Sm0keR.!, Jestem Politykiem, sQubany#, Discohany, Alelluja, SixowY, » PKM «, maf, `smile., kosnax, HiPnOtYzEr, Kachulka7, Xunubii, Kacper Paluch, dont kick me m8, Zimny, MaloWo, Propsiq, danielo2k, 'Crunch., ! BlaszanY !, Bleteczka, Lajtowy, iNu3LeAr, PanCS, [email protected], [email protected], Markoni, dragon, DanielQ, Kovval., Themanforther, SOTOMOIR, Lukasek, Truskawkowa Mamba, SZAMZ, ✘Młoda✘, Avenx, NajaranyHeniu, SzymonKoxownik, Lawrence Nachos, hupcio, activ., Gamerix, KoksuSensej;D, Stif, Janix, Omvi, Kuba_KJP, LoWcAfRaGoW, , Quenn_Night, sNp, Hash, RenQ, Blondyneczka ツ, sJh