Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybka Rekrutacja AntyCheat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4392
  • Czas Online: 158d 22g 46m 2s

Wymagania:

* Minimum 16 lat.
* Spędzić na forum minimum 5 dni.
* Posiadać 40 sensownych postów.
* Wykazywać się aktywnością.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans.
* Posiadanie naramiennika minimum 5.png

Jeżeli kandydat wykazuje się szczególną aktywnością w stosunku do stanowiska jak i na forum/serwerach Administrator może przystać na tymczasowe nadrobienie zaległości.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

Nick:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

JarekPMI

JarekPMI

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
529
  • Czas Online: 43d 1g 44m 16s

Nick: JarekPMI
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-5h dziennie zależy od dnia czasem krócej czasem dłużej
Coś o sobie: Młody, wygadany, aktywny, z nadmierną ilością czasu wolnego. Technik Informatyk nic co ma procesor nie jest mi obce. Działacz społeczny, filantrop, członek OSP od 2011 roku. Jestem bardzo skrupulatny w tym co robię.
Doświadczenie: Amxbans to nic innego jak zaawansowany system zarządzania administracją, banami oraz całą masą innych przydatnych funkcji. Miałem okazję bawić się tym swego czasu (CS-ziółko) i stwierdzam, że to nie zabawka.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Jestem Adminem na serwerze DD2#1 często robię SS'y. Większość się sprawdza jednak wiadomo nikt nie jest nieomylny często siedzę zarówno na forum jednocześnie grając na drugim PC na serwerze. Dzięki czemu mam stały podgląd na to co dzieje się i tu i tu. Widzę jak gracze po moich SS (zdarzają się pojedyncze sztuki) rejestrują się na forum piszą temat o UB i czekają natomiast w tym czasie mogli by już wrócić na serwer i dalej cieszyć się rozgrywką. Dodatkowo brakuje AC, więc jestem gotowy się tego podjąć.

• Takos i Pijemy Rozrabiamy postawili piwo.

Dołączona grafika

Alt.

Alt.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
294
  • Czas Online: 20d 12g 45m 56s

Nick: Alt.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od pory dnia, ale jak mam czas to siedzę na forum. Jako AntyCheat wykazywał bym się większą jeszcze większą aktywnością niż teraz. No ale 4 godziny będzie.

Coś o sobie: Jestem Alt gram na serwerze JB oraz na Only dd2, na imię mam Seba lubię piłkę nożną, palić papierosy, nie pije alkoholu, jestem ogarniętym chłopakiem, lubię gry komputerowe oraz interesuję się grafiką komputerową, i rozwijam swoje umiejętności jeszcze bardziej. Dlatego też pełnie funkcję grafik na forum 

Doświadczenie: Doświadczenie z obsługą amxbans mam, byłem dwa razy adminem. Więc umiem sprawdzić ssy czy są prawidłowe, oraz odróżnić czita od czystego gracza.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chcę otrzymać tą rangę ponieważ forum jest rozwinięte na wysoką skalę jest dużo serwerów, a więc jest też dużo podejrzanych graczy którzy zostają zbanowani i udają się na forum po ub. AntyCheat' ów jest dużo ale myślę że wciąż za mało więc została otwarta ta szybka rekrutacja. Jako AntyCheat poświęcał bym forum więcej czasu jak robię to teraz. Myślę że dobrze bym pełnił funkcję AC na forum. 

Użytkownik Alt. edytował ten post 28 listopad 2015 - 18:21

SiPTEG1.png?1

activ.

activ.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
46
  • Czas Online: 3d 15g 37m 51s

Nick: activ.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Całe dnie siedzę na forum, wyjdzie nawet od 3-5h

Coś o sobie: Jestem Patryk, mam 16 lat i mieszkam w Kaliszu. Interesuje się sportem a dokładniej Tenisem gram już od 3 lat, wojskiem (uczęszczam do Liceum do klasy mundurowej ale w przyszłości po służbie wojskowej moim marzeniem jest dostać się do jednostki specjalnej AGAT) oraz, moim można powiedzieć hobby jest grafika komputerowa. Moimi cechami są: skrupulatność , aktywność oraz pracowitość, jeżeli mam coś zrobić, robię to jak najlepiej i do samego końca. 

Doświadczenie: Byłem AC lub jak kto woli UBT na trzech serwerowniach.

Dlaczego chcesz dostać rangę AntyCheat: Ponieważ jest mało AC i przyda się pomoc. Moja osoba jako AC sprawuje się bardzo dobrze , potrafię rozróżnić które demka, ss'y które są czyste a które nie. Jestem bardzo przeciwny takim wspomagaczom i chciałbym być osobą która pozbędzie się tych ludzi na pijemy-rozrabiamy. 

Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie podania, mimo iż nie posiadam odpowiedniego naramiennika, mogę obiecać że poprzez moją aktywność szybko to się zmieni.

Użytkownik activ. edytował ten post 24 listopad 2015 - 23:00

Niezależnie od tego,dokąd uciekniesz

Jakie znajdziesz sobie sposoby

By zapomnieć

Rzeczywistość i tak cię w końcu dogoni

sNp

sNp
Grupa:
Zasłużony
Reputacja:
316
  • Czas Online: 184d 12g 9m 3s

Nick: JarekPMI
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-5h dziennie zależy od dnia czasem krócej czasem dłużej
Coś o sobie: Młody, wygadany, aktywny, z nadmierną ilością czasu wolnego. Technik Informatyk nic co ma procesor nie jest mi obce. Działacz społeczny, filantrop, członek OSP od 2011 roku. Jestem bardzo skrupulatny w tym co robię.
Doświadczenie: Amxbans to nic innego jak zaawansowany system zarządzania administracją, banami oraz całą masą innych przydatnych funkcji. Miałem okazję bawić się tym swego czasu (CS-ziółko) i stwierdzam, że to nie zabawka.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Jestem Adminem na serwerze DD2#1 często robię SS'y. Większość się sprawdza jednak wiadomo nikt nie jest nieomylny często siedzę zarówno na forum jednocześnie grając na drugim PC na serwerze. Dzięki czemu mam stały podgląd na to co dzieje się i tu i tu. Widzę jak gracze po moich SS (zdarzają się pojedyncze sztuki) rejestrują się na forum piszą temat o UB i czekają natomiast w tym czasie mogli by już wrócić na serwer i dalej cieszyć się rozgrywką. Dodatkowo brakuje AC, więc jestem gotowy się tego podjąć.

PRZYJĘTY, PROSZĘ O KONTAKT.

Luk Skajłoker

Luk Skajłoker

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
541

Nick:DoceenT
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Różnie, lecz najczęściej około 5h
Coś o sobie: Mam na imię Dorian, w przyszłości chciałbym zostać Informatykiem, ponieważ się na tym dość znam, a z tego są niemałe zarobki, zawsze staram się pisać poprawną Polszczyzną, wnerwia mnie, jak ktoś napisze jakiś wyraz z błędem np "muj", trenuję Karate i Siatkówkę, oraz sporadycznie gram w "nogę" z kolegami

Doświadczenie: Raz już byłem AC, co prawda już trochę zapomniałem, ale z czasem wszystko sobie przypomnę, bo przecież w internecie są setki takich poradników
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ czasem na UB czeka nawet 8 osób na raz, chciałbym temu zapobiec. Ponadto często zdarza się, że gracz na UB czeka nawet 1 dzień.

Użytkownik DoceenT edytował ten post 25 listopad 2015 - 11:24

Dołączona grafika

NeXeS

NeXeS

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
3
  • Czas Online: 5g 16m 31s

Nick: Nexes
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: wcześniej nie działał mi internet teraz będzie 4-5godzin plus
Coś o sobie: Kamil, 16 lat z Rzeszowa, lubię grac w siatkówkę, interesują mnie kobietki i informatyka
Doświadczenie: duże, miałem nie raz AC 
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ chciałbym trochę pomóc sieci myslę że przyda się dodatkowa para rąk.

ToNieJa

ToNieJa

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
28
  • Czas Online: 8d 13g 13m 11s

Nick: ToNieJa
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h moja przeglądarka nie zaliczała godzin do konta i dlatego mam ile mam.
Coś o sobie: Paweł, 16 lat, interesuje się elektroniką, lubię pomagać innym :)
Doświadczenie: Oj naprawdę spore
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ chciałbym pomóc troche poogarniać prośby o ub itd :D

Nadmiernik nadrobie

Użytkownik ToNieJa edytował ten post 06 grudzień 2015 - 18:55

Dołączona grafika

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
847
  • Czas Online: 84d 14g 25m 18s

Nick: Alt.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od pory dnia, ale jak mam czas to siedzę na forum. Jako AntyCheat wykazywał bym się większą jeszcze większą aktywnością niż teraz. No ale 4 godziny będzie.
Coś o sobie: Jestem Alt gram na serwerze JB oraz na Only dd2, na imię mam Seba lubię piłkę nożną, palić papierosy, nie pije alkoholu, jestem ogarniętym chłopakiem, lubię gry komputerowe oraz interesuję się grafiką komputerową, i rozwijam swoje umiejętności jeszcze bardziej. Dlatego też pełnie funkcję grafik na forum
Doświadczenie: Doświadczenie z obsługą amxbans mam, byłem dwa razy adminem. Więc umiem sprawdzić ssy czy są prawidłowe, oraz odróżnić czita od czystego gracza.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chcę otrzymać tą rangę ponieważ forum jest rozwinięte na wysoką skalę jest dużo serwerów, a więc jest też dużo podejrzanych graczy którzy zostają zbanowani i udają się na forum po ub. AntyCheat' ów jest dużo ale myślę że wciąż za mało więc została otwarta ta szybka rekrutacja. Jako AntyCheat poświęcał bym forum więcej czasu jak robię to teraz. Myślę że dobrze bym pełnił funkcję AC na forum.

PRZYJĘTE. Proszę o kontakt na GG do tego pana: 10530677

76561197995484303.png

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
847
  • Czas Online: 84d 14g 25m 18s

Nick:DoceenT
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Różnie, lecz najczęściej około 5h
Coś o sobie: Mam na imię Dorian, w przyszłości chciałbym zostać Informatykiem, ponieważ się na tym dość znam, a z tego są niemałe zarobki, zawsze staram się pisać poprawną Polszczyzną, wnerwia mnie, jak ktoś napisze jakiś wyraz z błędem np "muj", trenuję Karate i Siatkówkę, oraz sporadycznie gram w "nogę" z kolegami
Doświadczenie: Raz już byłem AC, co prawda już trochę zapomniałem, ale z czasem wszystko sobie przypomnę, bo przecież w internecie są setki takich poradników
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ czasem na UB czeka nawet 8 osób na raz, chciałbym temu zapobiec. Ponadto często zdarza się, że gracz na UB czeka nawet 1 dzień.

PRZYJĘTE. Proszę o kontakt na GG DO tego pana: 10530677

76561197995484303.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4392
  • Czas Online: 158d 22g 46m 2s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 101 użytkowników

ChoRzowski1920, Krejzollek95, DawidzioR, Malibu, AsD ^^, Jesz., Mategros, K0L0S, Olka., xXNeXeSXx, mETHO:, rascal, Assasin **BlackTeam**, Wujek., tonnu, Cynamon, Hej, Pr0sto , Agencior P, Czesio, See you again.*, Eksuu, Luk Skajłoker, `RabbiT, ZielonaFala, Dawca., JarekPMI, jestes dogiem, xdbx, Freebird.♥, Ruby., Piotrz, Zik0, alosza, Propsiq, PoDbot, Skillerek, Bykuś, kacpiS, PROnd, StriKeR, kolaokl, 'Crunch., TresH, activ., Dream, Alt., EcK0!, [email protected] <3, , Takos, xMike, ToNieJa, Vakos, GustaWSpartA, Mykmyk, Misiu. ♥, OxyGeN, Nobody, Pako, Milobob123, SkajU, PanKopytko kappa, NeXeS, sNp, Avkor, Jarek Psikuta :), PanCS, [email protected], EdekZKrainyKredek, Markoni, kosnax, PijaK, DanielQ, Lukasek, TheSil3ntPL, SONGO, Diabel^6, zGreeD, FaKeR^, ! BlaszanY !, Gleen, jakubz55, Quenn_Night, `smile., Stif, SZAMZ, TytanowyJesz, iNu3LeAr, Commando, Alelluja, zabujca, , Bleteczka, Blondyneczka ツ, HiPnOtYzEr, Kachulka7, Themanforther, NajaranyHeniu, sJh, Lukovsky