Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Moderator] Vakos v2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2743
  • Czas Online: 129d 8g 1m 24s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 10 dni. +
Posiadać 100 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.  +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 9.png +

Imię: Marcin

Coś o sobie: Mam na imię Marcin, mam 16 lat. Jestem opiekunem serwera ZE oraz AC.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4 h. Jak czas pozwoli to więcej.

Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przed wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienie do teamu?: PLNY jest sam i jest mu na pewno trudno ogarnąć całe forum samemu, ma też swoje życie prywatne, z chęcią mu pomogę. Forum się rozwija, więc trzeba pomóc naszej wspaniałej administracji w dalszym rozwoju ;) PS: na żadne kolorki nie lecę, po prostu lubię pomagać. 

Co swoja osobą możesz wnieść na forum?: Pomoc użytkownikom, porządek na forum, kultura.

Dlaczego ty?: Jestem miły, kulturalny, pomocny. Miałem już kiedyś funkcję moderatora, więc powinienem sobie poradzić  :)

Gość_`CpuneK_*

Gość_`CpuneK_*

Reputacja:
Czytalem dwa razy i dam Ci tak
+aktywny
+wiek
+stara sie
+chcetny do pomocy

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
880
  • Czas Online: 86d 6g 25m 18s
Jestem na tak.
- Widać, że jesteś pracowity po twojej pracy AC
- Wymagania jak najbardziej są
- Przyda się pomóc, gdyż ja jestem jedynym modem
Mógłbym wymieniać dalej ale prawda jest taka, że samemu, a we 2 jest inaczej. Przyda się pomóc, gdyż PR się rozrasta i brak pracowitej administracji do pomocy.

76561197995484303.png

Takos

Takos
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1967
  • Czas Online: 76d 3g 58m 4s

Ja również na TAK. Wymagania masz. Swoją pracę jako AC wykonujesz bardzo dobrze, więc liczę na to że z moderatorem będzie tak samo, a PLNY na pewno przyda się pomoc.

76561198280069381.png

Krollu

Krollu

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
157
  • Czas Online: 1d 23g 45m 1s

Pracowity, ogarnięty - poradzi sobie z pełnieniem funkcji moderatora. Jak najbardziej na tak :)

Dołączona grafika

,,Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4637
  • Czas Online: 167d 18g 36m 30s

5nvfMRu.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 140 użytkowników

hasho, CzArNy1945, d3iman97, Czarnulka, DG123, K.M.S, Szymus <3, Papiesz, Skillerek, NiceK , WojaK, XDDD, SHOOX, AroundTheWorld, Death*, `RabbiT, Albercik, Carmel, MarkeloN, Lazarus!, ThC13, Krejzollek95, AsD ^^, Jesz., fredu`, K0L0S, Polako, Barwinek, pr0 0wn3d.cfg, VakoSss, old, Haksiu., Pr0sto , leoniq, arenik, Halvie, Pati:*, Hypnos, GroobY, Ciasteq CWHC, asadas, rascal, Haziuu, RaDziu ♥, [email protected] <3, Vakos, Piotrz, JohnD~, bolto500, kolaokl, TwojaBylaZona, brek, BaWaR, Nie ma takiego bicia, Troll, Krakers, FafeQ, Donald Cerrone, DawidzioR, jd god, An0g, Spocona Bozena, [email protected], VensDesign., Milobob123, Dawca., Bot Allu, Ops, Takos, Jessi., Chilloout, JaramBaty, Virtus.Pro Beqin, Rugged1920, Alt., OrangeHaZe, Czesio, RomanHardcor, alosza, Raptor, Młody, dfdsgsdfgsdfg, A123, See you again.*, HeadShotter :*, W!nn3Web!, TresH, Amerykan *=, ZielonaFala, Eksuu, Ripton, PoDbot, Mała Mi., Lacha, RabbiT, Reder9120, `TpS~, Mr Joker, Kasspa, danielo2k, Pan Janusz, andy, CytruS ^^, Wyjebanywkosmos, PanKopytko kappa, DanielQ, Misiu. ♥, JarekPMI, JJNIVEK, Koix, iPlayBoy121, Lila, Hs^Sport!nG # LeyS, VAKOOSPL, vive, Straszek, BurN, haxbdg, eDgE, Blondyneczka ツ, Pako, A!kUmAm:*, HelloKitka, ! BlaszanY !, Luk Skajłoker, Metyou, KaRbaS., Kurushimi, Krollu, sNp, Bleteczka, KozakDemO, Lukovsky, Mykmyk, , ★Mark★, [email protected], SkajU, ` NieoR^, xdbx