Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ODRZUCONY]Powturka Smerfetkowej

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

HelloKitka

HelloKitka

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1g 51m 8s
Imię: Julia
Coś o sobie: Ma ma imię Julia
i mam 13 lat (to już chyba wiecie :)), pochodzę z małej wioski Trzeboszowice. Jestem Malarką i bardzo lubie spiewac ;) jestem prawie na wszystkich występach piosenkarskich. Moje zainteresowania oprócz cs To malarka lub piosenkarka (chodź już 6mies ćwiczę xD)
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Tyle ile jestem w stanie, czasami jest to cały dzień a czasami 5 minut.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: "

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator" - ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale myślę że supciowo :), a co wpłynęło na przystąpienie do teamu?... Często bede wchodzic na forum widzę co się dzieje, to że nie piszę z innymi na AlkoBox to nie znaczy że nic nie widzę. Myślę że to wystarczy ;)

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno wysoką kulturę, pomagam innym w razie problemów i wszystko z czym będą mieli problem nasi nowi użytkownicy :)
Dlaczego Ty?: Ponieważ mam całkiem spore doświadczenie, pełniłem tę funkcję u kolegi na starym forum po czym kolejno awansowałam na Head admina (nie chwaląc się oczywiście xD). Myślę że przyda się wam kolejna pomoc, następna para rąk.

Podanie odrzucone a za spamowanie dostajesz nagrodę//PLNY

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
880
  • Czas Online: 86d 7g 36m 15s
<p>

Dołączona grafika

</p>
  • Discohany stawia piwo.

76561197995484303.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 69 użytkowników

DG123, Lazarus!, AsD ^^, hasho, Promienny.!, Jak to?, asadas, Robb Stark o7, haczor, Jesz., Ciasteq CWHC, Nie ma takiego bicia, Pr0sto , Wujek., Fafarafa, Dawca., Ops, Takos, Hej, `RabbiT, , PanKopytko kappa, Misiu. ♥, Luk Skajłoker, Olka., Orbi, HeadShotter :*, Vakos, PROnd, Zielak, Freebird.♥, Kas!@, [email protected] <3, Propsiq, TresH, Mr. Doctor, Kachulka7, Pako, SOTOMOIR, SewQ, Lila, Gothei, HelloKitka, ToNieJa, Janix, Metyou, `SpiriT^, Discohany, Lubonfred, esej, SouL., , OxyGeN, NajebalemNaVI, leoniq, Skillerek, Milobob123, xdbx, Bleteczka, Masa!, PackO, HiPnOtYzEr, Kureda, KaRbaS., StylezZ, Mykmyk, Per3rek, Alt., AceHunter