Skocz do zawartości

Zdjęcie

[PRZYJĘTY]Powrót? [REDAKTOR] Sativa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

dragon

dragon

Wuhacz

Grupa:
Banned
Reputacja:
414

* Posiadać 30 sensownych postów. +
* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 2 dni. +
* Posiadanie dużego wolnego czasu. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +
* Mieć tzw. lekkie pióro +
* Umieć pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie +

• Imię: Fafa

• Ile czasu dziennie spędzasz na forum: około 5 godzin włącznie

• Coś o sobie: Większość osób mnie tutaj zna z lepszej, bądz też gorszej strony. Każdy popełnia błędy, ale ważne jestto jakie wnioski z nich wyciągamy, tak też zrobilem. Zależy mi na sympatii oraz dobrej zabawie wśród użytkowników jak i głowom tej o to sieci. Jak wcześniej wspomniałem, wydarzyły się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, zrozumiałem jaki incydent wykonałem w stosunku do was, jak i własnej osoby. Mimo wszystko starałęm się jednak przywrócić swoje dobre oblicze, oraz czy zazłużyłem sobie na powrót, to już należy do waszej oceny. Nie powiem, zależy mi na tej posadzie,ponieważ we wcześniejszym etapie, wprowadziłem dużo życia w ten dział i tutaj zaczełą się moja kariera z redaktorstem. Fajna zabawa i można nabyć trochę doświadczenie w "fachu". Może dam rade wprowadzić jeszcze jakąś nowoczesność połączoną z realizmem do tego działu, aby wyglądało to jeszcze lepiej niż dotychczas.

• Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Owszem

• Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Mam zamiar wspomóc naszą jedyną redaktorke jaką jest Aleksandra Kurushimi. Zależy mi na tej posadzie, jak wcześniej wspomniałem, bo dzięki temu pokazałem wam się z nieco innej strony niż szary zwykły user z rangą użytkownik. Kieruję się tym, że chciałym wrócić na stare progi, gdzie znowu będę  uważany za nieco bardziej kompetentną osobę po tym wybryku i postaram się o to, aby moje dobre imię powróciło.

• Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu. (mile widziane całe artykuły jako przykłady): Jeżeli chodzi o artykuły, nie poszedłem w tym kierunku, ale chciałbym to zmienić. Klik

Moje pierwsze prace jako redaktor, na rzecz pijemy:

Wywiad  ` NieoR^
Wywiad  Straszek
Wywiad  ♥ † HOLLY ♥ †
Wywiad  Pako

Wywiad  OxyGeN

Gazetka

Użytkownik Sativa edytował ten post 10 październik 2015 - 07:47

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
884
  • Czas Online: 86d 15g 19m 53s
Hmmm masz doświadczenie związane z tym i wywiady miło się czytało oraz masz spełnione wymagania to dam ci tak.

76561197995484303.png

Kurushimi

Kurushimi

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
466
  • Czas Online: 68d 18g 35m 17s

Bardzo by mi się pomoc ze strony Pana Sativa przydała :)

Spełniasz wymagania, byłeś tutaj redaktorem przede mną, więc z mojej strony masz ogromne Tak :).

<p class='bbc_center'>Dołączona grafika</p>

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2809
  • Czas Online: 399d 7g 32m 12s

Generalnie sam nie wiem co o tym myśleć.

Ostatnio znów byłeś nieaktywny i generalnie bazując na wcześniejszych naszych doświadczeniach z Twoją osobą, można snuć domysły, iż znów zostałeś wywalony z jakiejś sieci i postanowiłeś wrócić (nie twierdzę, że to prawda, ale można zauważyć pewną zależność).

Byłeś świetnym redaktorem, i do Twojej pracy nikt nie miał zastrzeżeń.

Niech lud zadecyduje.

• dragon stawia piwo.

76561197969362344.png

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Generalnie miałem coś podobnego napisać no ale mnie ubiegł.

Byłeś jednym z najlepszych redaktorów ale cóż, poszedłeś gdzie indziej czym sobie trochę przeskrobałeś. Ostatnio rzadziej cię tutaj widziałem, choć przewijałeś się gdzieś tam. Ola jako jedyny redaktor ma kupe spraw na głowie dlatego jestem na tak.

Mam tylko nadzieję, że nie rzucisz nas znowu dla jakiejś małej sieci.

Bleteczka

Bleteczka

VAC BANNED

Grupa:
Banned
Reputacja:
342

Na nie: Aktywność.

Nie tylko i wyłącznie za aktywność OBECNIE, nie patrze co było wcześniej  - po prostu nie widzę Cię na forum :) - popraw to.

Dołączona grafika

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2892
  • Czas Online: 133d 23g 56m 56s

Niby pomoc by się przydała, lecz byłeś mało aktywny na forum nagle wracasz i od razu podanie ...

Na razie jestem na nie

Jeżeli poprawisz swoją aktywność będę na tak

Takos

Takos
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1977
  • Czas Online: 76d 10g 33m 46s

Ja na TAK.Doświadczenie masz, wywiady niezłe, a Kurushimi przydała by się pomoc.

Dołączona grafika

Milobob123

Milobob123
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
342
  • Czas Online: 142d 6g 25m 52s

Jestem na tak, przyda się pomoc dla Kuruszumi, która ma na głowie admina FB i admina MW3 + szkołę, Sativa jest doświadczony w redaktorstwie i przyda się ten dział rozruszać, żeby było więcej wywiadów i szybciej były ;D, nie patrzę na to co było wcześniej, jak każdy popełnia błędy i na pewno ich żałuje, tylko jedno zastrzeżenie bądź bardziej aktywny  :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

` NieoR^

` NieoR^
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1368
  • Czas Online: 69d 21g 59m 53s

Ja tam jestem na Tak :)

-doswiadczenie

-byl juz redaktorem

-przyda sie pomoc Oli

okK3rro.png

Metyou

Metyou

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
39
  • Czas Online: 4d 20g 2m 15s
Jestem nowy, ale też się wypowiem. Z jednej strony Twoje podanie - dobrze napisane, jeśli chodzi o stylistykę, składnię czy ortografię. Z drugiej - Twój występek, o którym dowiedziałem się, czytając posty wyżej. Kto wie, czy za jakiś czas znów nie natknie Cię myśl, by przenieść się na inną sieć. Proponuję Ci, żebyś odzyskał zaufanie ludzi, a potem kandydował na stanowisko, na które tylko zapragniesz.
Chill.

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4991
  • Czas Online: 177d 17g 20m 18s

Jestem neutralny, ale postanowię dać Ci tą ostatnią szansę. 

Na moją decyzję wpłynęło przeważająco to, że brakuje nam Redaktorów, a Ty mimo swoich występków dobrze piastowałeś swoją rangę.

Niemniej jednak pragnę postawić Ci warunek o którym już kiedyś rozmawialiśmy.

Jeżeli zgodzisz się na moją "ofertę" to rozpoczniemy współpracę.

• dragon stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4991
  • Czas Online: 177d 17g 20m 18s

5nvfMRu.png

• dragon stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 51 użytkowników

Pako, AsD ^^, Kraczol^, Jesz., Hajtowy Wiesiek, Kurushimi, Lukovsky, KaRbaS., ! BlaszanY !, Milobob123, Metyou, `Bartek ツ, RONALDINHO, SouN`, dragon, Yoiusa, esej, TresH, syndykat, Bleteczka, OxyGeN, StylezZ, Power aKa Sqn, ` NieoR^, ToNieJa, Misiu. ♥, leoniq, Mykmyk, Skillerek, Alelluja, maliasz, K0tLecik, Azir Only Hs, , [email protected] <3, Luk Skajłoker, SouL., Aleksandra, Fajnie, Vakos, sNp, Gandhi, Takos, Shoves., EcK0!, 'Psylocibe, `SpiriT^, `smile., Alt., Per3rek, xdbx