Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ODRZUCONY][Moderator] Vakos

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

(Zwolnienie) Vakos

(Zwolnienie) Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2884
  • Czas Online: 133d 9g 24m 19s

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 10 dni. +
Posiadać 100 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.  +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 9.png +

Imię: Marcin

Coś o sobie: Mam na imię Marcin, mam 16 lat. Jestem właścicielem GG, opiekunem serwera ZE, adminem DD2 #2 [ tylko ten miesiąc], adminem 3 maps.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4 h. Jak czas pozwoli to więcej.

Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przed wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienie do teamu?: Widzę, że forum się rozwija, więc potrzeba mocnej ekipy która pomoże w rozwijaniu forum. Lubię pracować w grupie. Z [email protected] oraz PLNY dogaduję się dobrze, więc na pewno nie będzie sprzeczek z nimi :D

Co swoja osobą możesz wnieść na forum?: Pomoc użytkownikom, porządek na forum, kultura.

Dlaczego ty?: Jestem miły, kulturalny, pomocny. Miałem już kiedyś funkcję moderatora i J@, więc powinienem sobie poradzić :)

• rascal stawia piwo.

Milobob123

Milobob123
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
342
  • Czas Online: 142d 6g 25m 52s

Ja jestem neutral w tej chwili " Jestem właścicielem GG, opiekunem serwera ZE, adminem DD2 #2, adminem 3 maps.  +AntyCheat a do tego na pewno jak każdy obowiązki szkolne, nie wiem czy znajdziesz czas na moderatora, bo on ma dużo obowiązków" owszem wymagania spełniasz, ale na moje masz za dużo rang, żeby ze wszystkim sobie poradzić :) 

• Misiu. ♥ i (Zwolnienie) Vakos postawili piwo.
Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Takos

Takos
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1977
  • Czas Online: 76d 10g 1m 29s

Ode mnie masz małe TAK.Wymagania spełnione,ale nie wiem czy sobie poradzisz z tak dużą ilością obowiązków.Zgadzam się z Milobob123.

Dołączona grafika

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
883
  • Czas Online: 86d 15g 17m 34s
Wymagania spełnione ale jesteś opiekunem jak i adminem serwerów więc nie wiem jak sobie poradzisz. Jednak dam ci tak.

76561197995484303.png

[email protected] <3

[email protected] <3

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
682

Ode mnie masz Tak

Jako opiekun ZE się sprawujesz jak i współwłaściciel GG :3

Z obowiązków AC się wywiązujesz więc i tu nie powinno być problemów

+ Aktywność
+ Staż 

Widziałbym cię w naszym gronie 

Bleteczka

Bleteczka

VAC BANNED

Grupa:
Banned
Reputacja:
342

Wymagania są więc tak :)

Dołączona grafika

Kszaczek

Kszaczek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
200
  • Czas Online: 27d 13g 17m 27s

Hmm...

Dużo już rang masz, ale zastanawiam się czy nie składasz tego podania do kolejnego "kolorku do kolekcji".

Rozumiem też, że jesteś bardzo aktywną osobą, aczkolwiek pełniąc tyle różnorodnych funkcji na upartego na żadnej nie możesz być w 100% dokładny jak gdybyś miał tylko jedną z nich...

Cóż, ode mnie masz obecnie NEUTRAL.

BoyKommends

BoyKommends

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 9g 7m 14s

Wymagania spełnione:

jestem na tak

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 51m 36s

Musisz mi wybaczyć kumplu, ale do czasu pełnienia przez Ciebie tylu stanowisk nie dodam Ci piątej rangi.

Mimo tego, że chciałbym mieć Cię w tej ekipie podanie muszę odrzucić z wiadomych przyczyn.

• Kszaczek i (Zwolnienie) Vakos postawili piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 51m 36s

1pkEgGx.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 116 użytkowników

SwiRusek.!, Quinn, hasho, CzArNy1945, Xylometazolina, DG123, K.M.S, Szymus <3, SHOOX, Sofokles., Dedzik, `RabbiT, Albercik, Trepik, MarkeloN, Lazarus!, AsD ^^, ThC13, K0L0S, ŦคŦค, Barwinek, pr0 0wn3d.cfg, VakoSss, Krejzollek95, Pr0sto , Pacislavek, leoniq, Misku, Halvie, Pati:*, Malibu, GroobY, asadas, rascal, [email protected] <3, JohnD~, kolaokl, HeadShotter :*, TwojaBylaZona, Saint, Nie ma takiego bicia, DawidzioR, Piotrz, haczor, Eksuu, Efilipe, Franuś, FafeQ, LOLYOU, Jesz., Spocona Bozena, [email protected], ✘Qєиту ❤, Dawca., Hej, Ops, Łili, JaramBaty, Czesio, Młody, See you again.*, A123, Agencior P, TresH, Lacha, Kas!@, PoDbot, danielo2k, Kasspa, CytruS ^^, Alt., Quenn_Night, FrOzEn :3, Hs^Sport!nG # LeyS, vive, Skredek, A!kUmAm:*, Luk Skajłoker, Mykmyk, (Zwolnienie) Vakos, DAMIANOS1, Bleteczka, Robb Stark o7, Skillerek, `smile., Metyou, StylezZ, Lubonfred, ToNieJa, Misiu. ♥, Milobob123, Kurushimi, KaRbaS., Dont Panic, ragnarooooo, 1955 CH, ! BlaszanY !, BoyKommends, Whisper, Kureda, Wiki aka. rozowy Dinozaur, Shoves., Kszaczek, BurN, Alelluja, Takos, Pako, , Commando, LANGOVSKY HS, Per3rek, SkajU, Virael, Er!uS, xdbx, esej