Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ODRZUCONY]Alt. AntyCheat ??!!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Alt.

Alt.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
294
  • Czas Online: 20d 12g 45m 56s

Nick:Alt.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Pare godzin napewno nie licze ale 2-4 godziny licząc razem...
Coś o sobie:No co by tu...Jestem Alt. miałem już admina na JB. Steam niestety nie mam :/ naramiennika takiego jak potrzeba także nie mam :p, ale ostatnio zauważyłem że stałem się bardziej aktywny na forum, ale w grze trochę mniej, doświadczenie z AMXbans trochę mam jak coś zawsze jest jeszcze google więc spojrzeć moge
Doświadczenie: Umiem odróżnić czitera od czystego gracza, ssy także sprawdzić umiem :)
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ rekrutacja jest ON a ja chciałbym się sprawdzić w roli AntyCheat żeby eliminować przestępczość :D

SiPTEG1.png?1

Pako

Pako
Grupa:
Zasłużony
Reputacja:
367
  • Czas Online: 89d 9g 27m 1s

1pkEgGx.png

• OxyGeN stawia piwo.
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 46 użytkowników

hasho, Alt., Takos, Pr0sto , kolaokl, PoDbot, JarekPMI, Agencior P, Azir Only Hs, Walker, Masa!, ToNieJa, KoksuSensej;D, Milobob123, matmatyk2203, BurN, Skillerek, RONALDINHO, A!kUmAm:*, Lubonfred, Luk Skajłoker, napoleon, Auri, KozakDemO, BaT, TresH, Pako, Alelluja, Olka., , Er!uS, Zielonek, Bleteczka, Misiu. ♥, Quenn_Night, Kurushimi, esej, xdbx, Piotrz, (Zwolnienie) Vakos, kuba2222, TytanowyJesz, OxyGeN, [email protected] <3, Mykmyk, Magik THC