Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

Trepik

Trepik
Grupa:
Grafik
Reputacja:
66
  • Czas Online: 9d 23g 30m 55s

Jak w większości znajomy mnie zwerbował, poamietam jak siesmiał, że nie umiem grać, za jakieś 2 lata, nie było mu do śmiechu :)

f8d05ec7cc.png

Roman69

Roman69
Grupa:
Admin [ESL MAPS]
Reputacja:
9
  • Czas Online: 1d 5g 57m 30s
Wszystko zaczęło się z 5lat temu grę polecił i namówił mnie do grania Trepik. Na początku lipa denerwowalem się co chwila wychodzilem wchodziłem i tak w kolko :p a Wreszcie przyszlo doświadczenie i efekty są :p nie zawsze Ale przeważnie :)

Bienio (L)

Bienio (L)
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
362
  • Czas Online: 25d 20g 49m 11s
Zacząłem jakoś 7-8 lat temu oczywiście jako ns i na początku grałem tylko i wyłącznie z botami ponieważ na serwerach było zbyt trudno więc wolałem się podszkolić i wtedy na spokojnie próbować sił z innymi graczami. Przygodę z cs zacząłem szukając po prostu jakiejś strzelanki w którą mogę grać dłużej niż przejście jakichś tam misji gdzie gra się kończy. W cs-ie jest wiele możliwości gry także trafiłem dobrze zaczynając w to grać ponieważ do tej pory mi się nie znudziło ;)
Dołączona grafika

zimny browarek

zimny browarek

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 1d 4g 22m 9s

Jak moi synowie grali w 2009 roku w CS to darłem się na nich. Jednak lato, nudy i jakoś tak na ns , na jakiś dziwnych serwerach i "zaraziłem" się. Początki to była gra rzadko, potem znalazłem fajny serwer( dziś już tylko forum śmiga i to z tego co wiem to niedługo pozostanie) i coraz dłużej grałem. Doszło do tego ze zostałem adminem na TP potem na TP i GG. Jednak życie zweryfikowało możliwości ale gram nadal jak mam na to czas i chęci.

Boe Syn Admina

Boe Syn Admina

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 2g 38m 25s

Pierwszy raz zagrałem w 2009 roku u ziomeczka i gram do dziś!

TPS

TPS
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
76
  • Czas Online: 7d 13g 19m 4s

Tamtego dnia siedziałem u kolegi, zobaczyłem że gra w cs, to postanowiłem też pobrać u siebie w domu jak wróciłem od niego. Bardzo się wkręciłem w tą gre, no i pykło te 7 lat :D

76561198283211024.png

Powracam :D

Powracam :D
Grupa:
Admin [COD 501]
Reputacja:
65
  • Czas Online: 3d 13g 54m 47s

4 lata temu gdy chodziłem na piłkę nożną koledzy zafascynowani tą grą opowiadali sobie o niej itp. Postanowiłem spytać co to za gra i czy nauczyli by mnie grać :D Pobrałem pierwszy raz csa i zacząłem grać na botach :D (byłem bardzo słabiutki :(  ) Potem nauczyłem się grać coraz lepiej i lepiej i teraz to taki jakby nałóg :D

• d4nny stawia piwo.

Zimka

Zimka

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
4
  • Czas Online: 4g 28m 54s

Pomyślałem sobie czas zaistnieć na polskiej scenie cs :P i o to jestem :)

Użytkownik Zimka edytował ten post 16 styczeń 2017 - 14:22

BuNv

BuNv

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2
  • Czas Online: 1d 23g 45m 55s

2014 rok , nigdy z Cs'em nie miałem okazji się spotkać , niestety na kontuzję spowodowaną  gry w klubie musiałem parę miesięcy w domu przeleżeć , przegrałem wszystkie gry fabularne itp. więc stwierdziłem że pora na coś nowego . Pobrałem szybko NS , i zacząłem grać na początku na BOTach (byłem strasznym lamusem w tą grę ). Tyle z historii :D

Feljinio

Feljinio
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
97
  • Czas Online: 9d 23g 26m 54s

Zaczałem grać jakies 3,5 roku temu :D

Trafiłem na serwerownie przez xdbx i jakoś tak zostałem :) po dzień dzisiejszy.

felekgej.jpg

Wujek.

Wujek.
Grupa:
Admin [TS3]
Reputacja:
274
  • Czas Online: 39d 21g 38m 53s

Zaczałem grać jakies 3,5 roku temu :D

Trafiłem na serwerownie przez xdbx i jakoś tak zostałem :) po dzień dzisiejszy.

Sieć serwerów Panie Opiekunie :)

Ja zacząłem grać w 1.6 z dobre kilkanaście lat temu jak kuzyn podzielił się płytką z gierką. Na steam zacząłem grać dopiero na PR, po problemach z dziwnymi wersjami cs'a, gdzie miałem jakieś dziwne błędy lub połowa rzeczy nie działała.

Dołączona grafika

Aresik

Aresik

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 4g 55m 27s

No więc pewnego dnia nudziłem się i spytałem kolegi czy ma jakąś fajną ciekawą gre na zabicie nudy

no i wysłał mi linka pobralem na początku dostawalem w dupe ale powoli zaczelo mi iść no i zaczalem grac i gram do teraz :)

Quinn

Quinn
Grupa:
Admin [ZM EXP]
Reputacja:
13
  • Czas Online: 1d 14g 40m 17s

Znalazłem w szkole na dysku, poźniej gdy mieliśmy łączone z gimnazjum to patrzyłem jak grają w tę grę. Spodobała mi się i tak zaczęła się ta przygoda :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 211 użytkowników

K3IMaN aKa ShootinG, WojaK, Quinn, Wujek., IM RLY SEXY, FanatykCS, Aresik, Powracam :D, Green?, Feljinio, powyłamywane nogi, XDDD, Kuch, BuNv, d4nny, Zimka, Zeus Pierwszy Milion, Joanna, Czarnulka, TPS, Olka., PoDbot, Boe Syn Admina, Trepik, Cays, Gothei, zimny browarek, Maggio, Lazarus!, Donald Cerrone, Łili, tato, SjQ, Emaus aka Pierniczek, Krejzollek95, Vampereczek, s0ld1er, Roman69, Bielik, erQ~, d3iman97, Veen, ApeX., Drako, Jesz., Shueels, F3n0men, Madzia., Marta <3, panicznyPatryk, gta., Wulkan, RONALDINHO, pr0 0wn3d.cfg, DarkMessiah, Takos, Barwinek, leoniq, STAFORD, Kas!@, NiceK , Piotrz, facu, hirolka, NoMercy, arenik, kamilthc(swe), pawloo, DawidzioR, Mategros, VakoSss, *RespecT.*NoSkill*, Rize, luucidreeam, Bombelek <3, HaX1oR, Kotek ♥, Trykuuś, Miętowa., komon, hOw!?, DeeJayRudy, haczor, __#Kasia#__, Dareczek, OrangeHaZe, FafeQ, Agnieszka., Gumiś95, Halvie, Black Raven, Bezimienny., xnx, adzio12341, Olciak, <Siwy24Siwy>, rascal, GustaWSpartA, Pako, Elizka, OwneD`, Malibu, mks, Mariusz, STRIX, OxyGeN, [email protected] <3, ★Mark★, Pati:*, Navik, GroobY, Hustler, eXirt, FRaguś, Pacislavek, Death*, ragnarooooo, NeQessT, Crystalins, Maja;), Saint, Sladerek, .::Essa::. Kamila, no1zee, Dawca., See you again.*, Chapaj :D, YellowAfgan, HiPnOtYzEr, Budyn_Malinowy, Allor, JustDoIt, a3s4s, aQuaa92, Czesio, Deutsche, 'sYq'sMc', Grinczu, *Naja_Smc*, Tomahowk, Milobob123, Hej, Pr0sto , Ravufik, NoHackThisisSkill, Joint_Penk, Ulquiorra, ZielonaFala, Pyśka, , Luk Skajłoker, JarekPMI, .:HardStyle:., HeadShotter :*, P3PSI pkR., ChoRzowski1920, saad, M!sia, HeadShot, PanKopytko kappa, jestes dogiem, Truskaweczka, HiF, reQ <3, Browar(L), KoksuSensej;D, Lukovsky, kolaokl, Lajtowy, ROSCHE.ESSA, Kasspa, DINOSOWER! GromB, KendziQ, TresH, Zik0, RabbitTS, xdbx, Blondyneczka ツ, Propsiq, Nobody, Hitachi, StriKeR, Skarpetka, , GeT_FunnY, PROnd, ♥ † HOLLY ♥ †, activ., Diabel^6, Devias, DOPALACZ, , Janix, ToNieJa, Misiu. ♥, esej, Wiki aka. rozowy Dinozaur, BaT, Kurushimi, KAKAOWY JANUSZ, sQbany;*, Alt., dragon, EcK0!, sNp, Robb Stark o7, , TraC3R, Mykmyk, Per3rek, S34