Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

a3s4s

a3s4s
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
83
  • Czas Online: 3d 23g 17m 44s

To już jakieś 10 lat będzie, sala informatyczna, lekcja tegoż przedmiotu, ktoś starszy wgrał Countera na większości komputerów i przez to poznałem to cudo. Dłuższe przerwy- po tym jak straciłem konto steam nie grałem dobre 2 latka i jakoś od lipca 2015 wróciłem na NS ;s

NoHackThisisSkill

NoHackThisisSkill
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
147
  • Czas Online: 12d 21g 39m 23s
Ja w sumie gram w cs'a dopiero od 1-2 lat a zaczęło się tak.
Jak to ja byłem Bogiem Minecrafta jechałem jak chciałem tam każdego ( oczywiście na huzuni O.o ) i pewnego dnia kolega powiedział mi bym wpadł do niego no i wpadłem pokazał mi gierkę spodobała mi się spadam na chatę pobieram no i gram i potem było tak pokazał mi pewną sieć spodobała mi się i zaczęliśmy grać na niej razem po długiej grze tam ja zostałem adminem jakiś czas m a on poszedł na inną... Adminowalem tam jeszcze przez jakiś czas lecz pewnego momentu wbilem na ten jego serwer i znowu ta sama historia mi się spodobał po jakimś czasie zostałem adminem a on sobie poszedł na inną tak zwaną Pijemy-Rozrabiamy.pl
I znowu wbilem tutaj dostałem admina a jego już niema :D Ale spokojnie on zaczęło grać w cs go więc z P-R nie odejdę.
Jeśli ktoś z cs go mod pamięta to chodzi o piter12x :D

Death*

Death*
Grupa:
Moderator
Reputacja:
1668
  • Czas Online: 71d 2g 30s
Ja zacząłem grać jakieś 8-9 lat temu, najpierw na botach, później różne serwery. Miałem przerwę prawie trzy lenia, a potem trafiłem tutaj na PR. 😀 a teraz znowu przerwa, bo ręka złamana 😢
  • *Naja_Smc* i 'sYq'sMc' postawili piwo.

marihuana-gif13.gif

Deutsche

Deutsche

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 3g 49m 59s

Zaczalem grac jakos w 2008 a moze i wczesniej, starsi koledzy grali mowili ze fajne i wciaga to zaczalem grac i tak to trwa z przerwami na Source'a i ogolnie od kompa 7-8 lat i nie mam zamiaru przestac :)

aQuaa92

aQuaa92

Nowicjusz

Grupa:
Banned
Reputacja:
19

ja zacząłem  grac w csa jakieś 10 lat temu oczywiście gdzie ? W Kafejce internetowej tam uczyłem się wszystkiego od podstaw od mojego starszego brata az po dzisiejszy dzień kocham ta grę :D jest dla mnie najlepsza gra w jaką grałem :D 

To jest dla tych, którzy dostali kulę w tył głowy

To jest o tych, co się poświęcili narodowi

Pójdź na groby, zapal świeczkę z myślą o nich

Bądź jak oni i nie podawaj wrogom prawej dłoni

76561198201141755.png

Allor

Allor

Nigdy nie zostanę adminem na PR.

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
38
  • Czas Online: 3d 20g 5m 39s

8 lat temu... z ciekawości zainstalowałem i pamiętam, że pierwszy kontakt z CS'em to mapa cs_assault, nie wiedziałem gdzie co jest i biegałem jak bot :D

Dołączona grafika

"Każdy ma jakiś plan dopóki nie dostanie pięścią w mordę" - Mike Tyson

R4jZo

R4jZo
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
40
  • Czas Online: 6d 5g 50m 51s
Około 7 lat temu przez przypadek trafiłem na cs 1.6 w kafejce komputerowej.Pierwsza mapa na jakiej zagrałem to zapomniałem dokładną nazwę ale była to mapa z tym samolotem ^^. Nie wiedziałem jak ustawić boty to grałem bez Xd i zabijałem hosty :D Od 5 lub 4 lat gram na zombie i dalej kocham na tych modyfikacjach grać.

.::Essa::. Kamila

.::Essa::. Kamila

Nowicjusz

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
23
  • Czas Online: 18g 34m 55s

Jakieś 7 lat temu mój brat pogrywał w tę gierę. Pytałam się go zawsze co to za gra to nie chciał mi tego zdradzić, więc pofatygowałam się i jak nie było go w domu to wkradłam mu się na kompa, zobaczyłam nazwę gry, wyłączyłam kompa i przeszłam na swój komputer po czym zainstalowałam tę grę u siebie i zaczęłam tak grać i tak sobie grywam do dziś ^^

Crystalins

Crystalins
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
24
  • Czas Online: 1d 18g 21m 31s

Pierwszy raz w cs'a zacząłem grać gdy miałem jakieś 10lat :D Brat grał w tą gre, więc ja pomyślałem sobie, że ja gorszy nie będę i zagrałem, na początku wiadomo, że mi nie szło , musiałem ogarnać o co w tej grze chodzi, kto z ct, kto z tt. Ale po paru miesiącach gry, już się przyzwyczaiłem, i spodobała mi się ta gra, tak więc gram do dzisiaj :D

Czasem żeby zrobić krok do przodu musisz dostać kopa w dupę.

Dołączona grafika

Xersin

Xersin

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
5
  • Czas Online: 3g 29m 30s
I mnie było tak , ze wszyscy gadali o tym cs'ie aż wkoncu w 2006 roku musiałem zobaczyć o co chodzi w tej grze no i gram do tej pory :(

FRaguś

FRaguś

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
16
  • Czas Online: 19g 14m 17s

Ja pierwszy raz zagrałem u kumpla z 6 - 7 lat temu.
Później jakoś szło od ns do steam.
Gram dalej, bo czemu niby nie ? :P

Pati:*

Pati:*
Grupa:
Kobieta
Reputacja:
84
  • Czas Online: 3d 22g 17m 38s

Moja historia z cs 1.6 zaczęła się kilka lat temu w wakacje , jak chodziłam do kolegi a on grał właśnie w cs 1.6 tak mi się to spodobało że zaczęłam w niego grać :D

STRIX

STRIX

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 2g 11m 16s

Jakieś 11 lat temu pierwsze gry w kafejkach po szkole :D I później non steam w domu ;p Od 2008 na steam z dużą przerwą kiedy poznałem swoją miłość dostałem nową pracę i przeprowadziłem się 400 km od rodzinnego domu, ale jednak sentyment został i powoli powracam :)

SjQ

SjQ
Grupa:
Admin [ESL MAPS]
Reputacja:
6
  • Czas Online: 4d 19g 16m 12s

W szkole znajomi zawsze gadali o cs :drool5:  (to była chyba 1 gimba :ryj2:​ ) więc postanowiłem zagrać. Na początku jak to na początku nie dawałem rady ale z czasem sie to zmieniło i gram już tak 2 lata  ;D  ;D

264fd27331.png

mks

mks

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
4
  • Czas Online: 1d 48m 50s

Historia trochę dziwna, a więc: grałem w CS:GO i miałem problemy z tą grą (ciągłe bugi i crashe), pobrałem cs 1.6 i do teraz pykam 

Donald Cerrone

Donald Cerrone
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
2112
  • Czas Online: 97d 10g 48m 46s

Ziomeczki w to naparzali to też postanowiłem spróbować swoich sił :)

• Gumiś95 stawia piwo.

Gumiś95

Gumiś95
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
84
  • Czas Online: 6d 23g 23m 10s

Ja pierwszy raz zagrałem w 1.6 mając 10-12 lat ( o kurde, ale stary już jestem xd jakby nie było 11 lat temu :o) ale zachowanie moje było całkowicie inne niż dzieci w tym wieku w tych czasach. Pamiętam internet wtedy neostrada 256 kb/s. Kolega przyniósł (!) na płycie w żółtym opakowaniu tę grę. Wtedy nie wiedziałem, że do dzisiaj będę w to grać. :D

Użytkownik Gumiś95 edytował ten post 18 lipiec 2016 - 21:38

rascal

rascal

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
65
7 lat temu. Mój brat razem z ziomeczkami, zaczął grać. Miał własny klan, grywał na ESL'u. Wtedy zacząłem gram u sb na kompie ( 500 mb ram ) ogólnie słabe wszystko, cs na grfice 16 bitowej działał na 30 fps'ach. Gram do dziś.

HaX1oR

HaX1oR
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
754
  • Czas Online: 10d 23g 13m 4s

Przyjaciele zaczeli grać więc się przyłączyłem.

r7stvp.png

Olciak

Olciak

FEJK

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
48
  • Czas Online: 9d 13g 4m 34s

Zaczełam grać 8 lat temtu z kolegą tak z nudów , miałam przerwę i teraz znowu gram na serwerze 3maps bardzo polecam kultularni ludzie miła bardzo atmosfera fajnie się gra ;)

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 217 użytkowników

WDZ ELOO!, Lazarus!, d3iman97, Mikołaj, FireeK, Whisper, EjoxD, Rozrabiaka, K3IMaN aKa ShootinG, WojaK, Quinn, Wujek., IM RLY SEXY, FanatykCS, Aresik, Powracam :D, Green?, Feljinio, powyłamywane nogi, XDDD, Kuch, BuNv, d4nny, Zimka, Zeus Pierwszy Milion, Joanna, Czarnulka, TPS, Olka., PoDbot, Boe Syn Admina, Trepik, Cays, Gothei, zimny browarek, Maggio, Donald Cerrone, Łili, tato, SjQ, Emaus aka Pierniczek, Krejzollek95, Vampereczek, s0ld1er, Roman69, Bielik, erQ~, Veen, ApeX., Drako, Jesz., Shueels, F3n0men, Madzia., Marta <3, panicznyPatryk, gta., Wulkan, RONALDINHO, pr0 0wn3d.cfg, DarkMessiah, Takos, Barwinek, leoniq, STAFORD, Kas!@, NiceK , Piotrz, facu, hirolka, NoMercy, arenik, kamilthc(swe), pawloo, DawidzioR, Mategros, VakoSss, *RespecT.*NoSkill*, Rize, luucidreeam, Bombelek <3, HaX1oR, Kotek ♥, Trykuuś, Miętowa., komon, hOw!?, Ciasteq CWHC, haczor, __#Kasia#__, Dareczek, OrangeHaZe, FafeQ, Agnieszka., Gumiś95, Halvie, Black Raven, Bezimienny., xnx, adzio12341, Olciak, <Siwy24Siwy>, rascal, GustaWSpartA, Pako, Elizka, OwneD`, Malibu, mks, Mariusz, STRIX, OxyGeN, [email protected] <3, ★Mark★, Pati:*, Navik, GroobY, Hustler, eXirt, FRaguś, Pacislavek, Death*, ragnarooooo, NeQessT, Crystalins, Maja;), Saint, Sladerek, .::Essa::. Kamila, no1zee, Dawca., See you again.*, Chapaj :D, YellowAfgan, HiPnOtYzEr, Budyn_Malinowy, Allor, JustDoIt, a3s4s, aQuaa92, Czesio, Deutsche, 'sYq'sMc', Grinczu, *Naja_Smc*, Tomahowk, Milobob123, Hej, Pr0sto , Ravufik, NoHackThisisSkill, Joint_Penk, Ulquiorra, ZielonaFala, Pyśka, , Luk Skajłoker, JarekPMI, .:HardStyle:., HeadShotter :*, P3PSI pkR., ChoRzowski1920, saad, M!sia, HeadShot, PanKopytko kappa, jestes dogiem, Truskaweczka, HiF, reQ <3, Browar(L), KoksuSensej;D, Lukovsky, kolaokl, Lajtowy, ROSCHE.ESSA, Kasspa, DINOSOWER! GromB, KendziQ, TresH, Zik0, RabbitTS, xdbx, Blondyneczka ツ, Propsiq, Nobody, Hitachi, StriKeR, Skarpetka, , GeT_FunnY, PROnd, ♥ † HOLLY ♥ †, activ., Diabel^6, Devias, DOPALACZ, , Janix, ToNieJa, Misiu. ♥, esej, Wiki aka. rozowy Dinozaur, BaT, Kurushimi, KAKAOWY JANUSZ, sQbany;*, Alt., dragon, EcK0!, sNp, Robb Stark o7, , TraC3R, Mykmyk, Per3rek, S34