Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

Gość_`CpuneK_*

Gość_`CpuneK_*

Reputacja:
2006r. Lotnisko, laptop, wysylanie emailu, czekanie na opozniony lot.

kolaokl

kolaokl
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
5270
  • Czas Online: 147d 19g 40m 21s
Ja zacząłem grać około 8/9 lat temu u kumpla zacząłem grać spodobało mi się więc u siebie zacząłem grać i tak mi zostało po dziś dzień ;)

Dołączona grafika

Pomogłem,napisałem coś sensownego postaw piwko.

DINOSOWER! GromB

DINOSOWER! GromB
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
8
  • Czas Online: 1d 14g 13m 52s

No było to może 3-4 lata temu jeździłem do takiego miejsca w mojej miejscowości nazywany GOK'iem bylo tam 3-5 komputerów(cos jak kawiarenka internetowa) to zobaczyłem pograłem i gram do dziś z kolegami 

graphic.png

~FrEsH~

~FrEsH~

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
67
2010 - podstawówka - biblioteka - komputer - Counter Strike ; D

Sygnatura narusza regulamin forum.

Zostaje usunięta.

Buzken

Buzken

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
35
2010r- wakacje u kuzyna :D

Propsiq

Propsiq

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
7
Kolega grał, spodobała mi się ta gra i od tamtej pory gram do teraz 8-7 lat. ;)

Użytkownik Propsiq edytował ten post 28 grudzień 2015 - 21:13

Zik0

Zik0

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 3g 40m 32s

Ja 1 rok temu jak gadałem z kolegą przez skype. To powiedzał żebym zagrał w csa. No zainstalowałem i grałem z kolegą na non steamie. Po 6 miesiącach grania kupiłem cs source. Mało grałem więc kupiłem se jeszcze cs go, cs 1.6 i cs cz i ogarnąłem wszystkie csy i się strasznie użależniłem

.:HardStyle:.

.:HardStyle:.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
122
  • Czas Online: 11d 17g 19m 11s

Rok 2005 stare dzieja, wtedy chodziło się do kafejek albo miało komputer z internetem. Mi akurat rodzice po roku czasu kupili internet (dobry jak na tamte czasy) wtedy zaczęła się przygoda z CS'em, Tibią i oczywiście MU. W cs'a zaczynałem na wersji 1.5, do dziś pamiętam nazwę serwera na którym grałem "Fragmania".

W cs'a 1.6 zacząłem grać dopiero 2 lata później w gimnazjum z kolegami na informatyce ale dopiero po jakimś czasie zainstalowałem go u siebie i tak gram do dzisiaj robiąc sobie co jakiś czas przerwy.

Pozdrawiam starych weteranów  :)

ROSCHE.ESSA

ROSCHE.ESSA

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
12
  • Czas Online: 1d 4g 24m 18s

2k8, Non-steam, a zaczęło się od obserwacji meczy teraźniejszych Virtusów, wtedy jeszcze bodajże złota piątka (G5) była w AGAiN, czy FragExecutors ;)

8 lat gry w roku 2016, steam 2k11 bo wcześniej do 2k10 równo grało się na NSie, 2k10 sprzedałem za 7zł znajomemu, bo nie miałem czasu wtedy na gry, a szkoda :D 

Dołączona grafika

Browar(L)

Browar(L)
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
42
  • Czas Online: 11d 21g 42m 8s

Kumpel mnie wkrecil jakies ponad 10 lat temu jak jeszcze gówniarz byłem i internetu niemialem

To chodziło sie do kafejki z kumplem przy okazji Browar(L) sie piło:D

A pózniej jak Matka wkoncu Neta załozyła w domu to nie było problemu

DarkMessiah

DarkMessiah
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
161
  • Czas Online: 19d 19g 4m 31s

2005r , Kafejka ( pierwszy raz w życiu ) 

Pacze jakieś ziomy w coś cisną a to cs 

mówie ja też chce i ide do kompa 

sru kaska za posiadówe i cisne

i tak 10 lat z przerwami pykam.

HeadShotter :*

HeadShotter :*

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
262
Brat mnie zarazil graniem w cs... to bylo jakies 13 lat temu .. brat grywal wtedy zawsze gdy przychodzilem ze szkoly . Ktoregos dnia pomyslalem ze ja tez chce .. bo tak patrzec jak ktos gra to tak glupio .. Wtedy to byly czasy , swoja ekipa do grania i jazda .. a teraz to ....
No i sie zaczelo grania w ch*j duzo godzin , no ale baaardzo duzo sie nauczylem przez tyle lat . Pzdr

RONALDINHO

RONALDINHO
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
308
  • Czas Online: 11d 17g 28m 47s

Ziomeczki z osiedla grali wszyscy na puchatku 4fun jeszcze to i ja zacząłem. :) Ponad 7 lat temu :)

Użytkownik RONALDINHO edytował ten post 15 styczeń 2016 - 22:54

KoksuSensej;D

KoksuSensej;D

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
102

Kiedys kumpel mi polecil wiec sciagnolem i tak to sie zaczelo chyba z 8 lat temu :killer:

reQ <3

reQ <3

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1
  • Czas Online: 2g 52m 52s

Kolega grał zwykle na Paintballach i podrzucił mi żebym zagrał z nim , to było jakieś 7lat temu o-O :)

HiF

HiF

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
15

Jakieś 8 może 9 lat temu, kumpel mówi w szkole że jego brat znalazł fajną gierkę, to potem tyko się ogarniało wszystko żeby w cs'a pograć ;D Jakoś mnie tak ten cs przyciągnął i zostałem ;) Kilka może kilkanaście steamów jakoś przeleciało a ja dalej gram ;)

oaoOZ4p.png

~eripe ,,Jebie mnie czym jeździsz czy palisz z wiadra czy z lufki. Nie zaimponujesz mi mówiąc ile wypiłeś wódki,,

saad

saad

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
30
  • Czas Online: 23g 6m 5s

Już chciałem napisać, że nieco mi się nie zgadza, iż w tytule widnieje wersja 1.6 a tutaj ludzie piszą jakby ta odsłona miała nie wiadomo ile lat. Ale okazuje się, że ma (https://pl.wikipedia.../Counter-Strike, wraz z wydaniem Steam - wrzesień 2003). Zatem u mnie okoliczności to kwestia instalacji tejże platformy. Grałem zdaje się od wersji 1.0 gdzie nie było mowy i jakiejś konkretniejszej fizyce a recoil był wyjątkowo spokojny. Później sytuacja się zmieniała. U nas grało się w kafejce, po LANie. I najlepiej na nockach.

P3PSI pkR.

P3PSI pkR.

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
10
  • Czas Online: 23g 34m 43s
8 lat temu mój przyjaciel pokazał mi tę piękną grę , jak już zacząłem grać to nie mogłem przestać i w końcu zagrał mi na płytkę i od tamtej pory gram praktycznie codziennie :)

Tomahowk

Tomahowk

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
64
  • Czas Online: 4d 12g 33m 6s

Moja kariera zaczęła się 2lata temu, ale w ciągu tych 2lat mialem spore przerwy :). Nowego kompa dostałem i szukałem jakieś fajnej gry i trafiłem na 1.6. Początki jak u każdego, ciężko ale teraz idzie lepiej. 

Dołączona grafika

Pomogłem? postaw PIWKO :)

Ulquiorra

Ulquiorra

Banned

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
111
  • Czas Online: 11d 22g 25m 53s

Pamiętam koledzy kiedyś grali na kompach w szkole w cs'a, było to z 2 lata temu, na początku wydawało mi się to nudne, ale z nudów skusiłem się i pobrałem cs'a na kompa w domu i tak mnie ta gra wciągnęła, że gram do dzisiaj codziennie bez opamiętania, często to granie kończy się tak, że zaczynam grac od około 16 a o 23 dopiero patrzę na zegarek i oczy wywalam, bo wydawało mi się, ze gram dopiero 2 godziny XD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 228 użytkowników

Czarnulka., Jesz., Kasiula2540, Aska., Lazarus!, ZIMNY DRAN, WejścieSmokA :D!, Chapaj :D, .:Pr0kurwat0r, cooKie., K3IMaN aKa ShootinG, MateuszPro123PL, Zjarany ;3, Green?, Nayerbany, Xylometazolina, Eryczek1910, WDZ ELOO!, Dejman., Mikołaj, FireeK, Whisper, EjoxD, Rozrabiaka, WojaK, Quinn, Wujek., IM RLY SEXY, FanatykCS, Aresik, Powracam :D, Feljinio, powyłamywane nogi, XDDD, Kuch, BuNv, d4nny, Zimka, Zeus Pierwszy Milion, Joanna, TPS, Olka., PoDbot, Boe Syn Admina, Trepik, Cays, Gothei, zimny browarek, Maggio, Donald Cerrone, Łili, tato, SjQ, Emaus aka Pierniczek, Krejzollek95, *VeGa*, s0ld1er, Roman69, Bielik, erQ~, Veen, ApeX., Drako, Shueels, F3n0men, Madzia., Marta <3, panicznyPatryk, gta., Wulkan, RONALDINHO, pr0 0wn3d.cfg, DarkMessiah, Takos, Barwinek, leoniq, STAFORD, Kas!@, NiceK , Piotrz, facu, hirolka, NoMercy, arenik, kamilthc(swe), pawloo, DawidzioR, Mategros, VakoSss, *RespecT.*NoSkill*, Rize, luucidreeam, Bombelek <3, HaX1oR, Kotek ♥, Trykuuś, Miętowa., komon, hOw!?, Ciasteq CWHC, haczor, __#Kasia#__, Dareczek, OrangeHaZe, FafeQ, Agnieszka., Gumiś95, Halvie, Black Raven, Bezimienny., xnx, adzio12341, Olciak, For3sT, rascal, GustaWSpartA, Pako, Elizka, OwneD`, Malibu, mks, Mariusz, STRIX, OxyGeN, [email protected] <3, ★Mark★, Pati:*, Navik, GroobY, Hustler, eXirt, FRaguś, Pacislavek, Dedzik, ragnarooooo, NeQessT, Crystalins, Maja;), Saint, Sladerek, .::Essa::. Kamila, no1zee, Dawca., See you again.*, YellowAfgan, HiPnOtYzEr, Budyn_Malinowy, Allor, JustDoIt, a3s4s, aQuaa92, Czesio, Deutsche, 'sYq'sMc', Grinczu, *Naja_Smc*, Tomahowk, Milobob123, Hej, Pr0sto , Ravufik, NoHackThisisSkill, Joint_Penk, Ulquiorra, ZielonaFala, Pyśka, , Luk Skajłoker, JarekPMI, .:HardStyle:., HeadShotter :*, P3PSI pkR., ChoRzowski1920, saad, M!sia, HeadShot, PanKopytko kappa, jestes dogiem, Truskaweczka, HiF, reQ <3, Browar(L), KoksuSensej;D, Lukovsky, kolaokl, Lajtowy, ROSCHE.ESSA, Kasspa, DINOSOWER! GromB, KendziQ, TresH, Zik0, RabbitTS, xdbx, Blondyneczka ツ, Propsiq, Nobody, Hitachi, StriKeR, Skarpetka, , GeT_FunnY, PROnd, ♥ † HOLLY ♥ †, activ., Diabel^6, Devias, DOPALACZ, , Janix, ToNieJa, Misiu. ♥, esej, Wiki aka. rozowy Dinozaur, BaT, Kurushimi, KAKAOWY JANUSZ, sQbany;*, Alt., dragon, EcK0!, sNp, Robb Stark o7, , TraC3R, Mykmyk, Per3rek, S34