Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

S34

S34

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 2g 50m 40s

Mówisz jak gdzie kiedy i co cie skłoniło :D Ja zacznę: więc około 2009 roku kiedy dostałem swój pierwszy komputer kumple z gimnazjum zaproponowali dawaj zobaczysz będzie spoko. Przyszedłem do domu odpaliłem, na początku mi nie szło więc wydawała się taka sobie ale gdy nabrałem doświadczenia zaczęła mi się podobać więc gram do dziś. Wasza kolej :)

TraC3R

TraC3R

Użytkownik

Grupa:
Cheater
Reputacja:
12

6 lat temu pierwszy raz zobaczylem jak kuzyn mój cisnie w cs'a (ns), spodobała mi sie ta gra i tak o to od tamtej pory cisne i cisne :)

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
847
  • Czas Online: 84d 20g 56m 26s
Hmmm ja 2 latka temu zawsze chciałem zobaczyć jak się gra w cs 1.6 i ta gra przyciągnęła mnie do grania po dziś dzień :)

76561197995484303.png

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Ziomeczki z osiedla grali wszyscy to i ja zacząłem. Około 9-8 lat temu.

Miętowa.

Miętowa.
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2614
  • Czas Online: 92d 13g 51m 50s
Leżę w łóżku, patrzę jak młodszy brat w to gra, myślę "grałabym".. i gram :o Kiedy to było? Ponad 2 miesiące temu :x Wtedy właśnie skończyła się moja 7letnia, metinowa kariera. (laughing time)
  • OrangeHaZe stawia piwo.

sygnamil.jpg

bf702bbf09df2.jpg

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4440
  • Czas Online: 160d 8g 3m 51s

Zobaczyłem jak kuzyn gra w cs'a jeszcze nie wiedziałem co to za gra i po kilku latach się dowiedziałem no i wciągnęło mnie. :D

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1067
  • Czas Online: 88d 11g 2m 4s

jakieś 6-7 lat temu brat grał w niego na swoim serwerze i jak widziałem to moja cała wioska na nim grała więc pomyślałem że zobaczyłbym jak to jest i tak gram do dziś z małymi przerwami i różnymi steam'ami 

Robb Stark o7

Robb Stark o7

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
378

Szukałem jakieś 5 lat temu, gry która weszłaby na mojego słabego PC (proc. 1,0 Ghz RAM 256 MB :D) i ściągnąłem sobie właśnie cs'a. Co prawda na większych serwach lagowało niemiłosiernie, ale niedługo potem dostałem lepszego laptopa (proc. 1,8 Ghz RAM 1 GB) i do teraz ciupam, choć 2 dni temu zacząłem grać na botach w CS'a GO :pies: :pies:

Alt.

Alt.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
294
  • Czas Online: 20d 12g 45m 56s

Kiedyś u kolegi byłem On grał więc jak ja sb pobrałem z internetu i zacząłem grać, na początku nie ogarniałem oco chodzi :D ale się przyzwyczaiłem no i uzależniłem :D

SiPTEG1.png?1

Quenn_Night

Quenn_Night
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
61
  • Czas Online: 6d 17g 49m 28s
Ja zacząłem z 7 lat temu :D wszyscy dookoła się tym zachwycali więc też chciałem spróbować :D No i tak już zostało :D

MatiPL

MatiPL

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1
  • Czas Online: 7g 40m 46s
Jestem jeszcze mlody ale z cs'em zaczelo sie jakies 7 lat temu byly to czasy haha ... zerowki na poczatku patrzylem jak tata gra ale potem sam zaczalem cos pogrywac i tak do dzisiaj.Mimo iz mam steam i cs go smigal by gram w cs 1.6 oraz source KLASYKA :D

MatiPL

MatiPL

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1
  • Czas Online: 7g 40m 46s
Jestem jeszcze mlody ale z cs'em zaczelo sie jakies 7 lat temu byly to czasy haha ... zerowki na poczatku patrzylem jak tata gra ale potem sam zaczalem cos pogrywac i tak do dzisiaj.Mimo iz mam steam i cs go smigal by gram w cs 1.6 oraz source KLASYKA :D

BaT

BaT

Nowicjusz

Grupa:
Banned
Reputacja:
0

Jeśli ktoś jest z czasów gdy zamiast do szkoły chodziło się na wagary do kafejki, to wie że były tylko 3 gry dla których tam się chodziło, cs 1.6, Tibia i Mu ;)

Janix

Janix

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
60
Ja w wieku 7lat
. Pojechałem jak zawsze do Cioci i tam zobaczyłem,że mój kuzyn wzbogacił się o nową grę. Wytłumaczył mi wszystko i pomyslałem,że tez spróbuje pierwszą moją grą był serwer GG od tamtego czasu wszystko pamietam i cisne już 8-9lat. ;D Aktualnie na modzie Jb gram już tak z 4-5lat ;D

Użytkownik Janix edytował ten post 07 marzec 2016 - 17:42

Żona bez Ż to tylko ona :D

Nie zapomnij o piwsku :pies:

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Jeśli ktoś jest z czasów gdy zamiast do szkoły chodziło się na wagary do kafejki

Już myślałem, że nikt o tym nie wspomni :wink:

Czasy kafejek były najlepsze, za 1h u nas płaciło się 5zł, to były czasy gdzie internet 128kb/s to było coś ! a jak się miało 256kb/ to się było bogiem, każdy przylatywał żeby ściągnąć mu muzę i wypalić na płytkę ;D

Gibona się kręciło, szybkie palenie i na Csa do kafejki ;D

to były czasyyyyy :)

Użytkownik WSPólnicy edytował ten post 03 październik 2015 - 12:08

Wiki aka. rozowy Dinozaur

Wiki aka. rozowy Dinozaur
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
24
  • Czas Online: 5d 22g 46m 55s

Ja zobaczylam jak moj brat kiedy mial 14 lat (kiedy to bylo) gral w 1.6 ja tez chcialam ale powiedzial ze nie umiem :p 

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Ja zacząłem grać w cs'a  jakieś 9 lat temu Widziałem jak mój wujek pykał z kolegą i to mi się spodobało wiec zacząłem grać z nimi i tak gram do tej pory :D .:Szwagier:.

Devias

Devias
Grupa:
VIP
Reputacja:
306
  • Czas Online: 35d 1g 10s

6 lat temu pobrałem Cs'a i mnie strasznie wciągnęło i gram do tej pory :D 

Diabel^6

Diabel^6

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
22
  • Czas Online: 1d 10g 33m 47s

U mnie wszystkie chłopaki na osiedlu grały .

Też chciałem :)

Pierw był non steam , ale potem kupiłem steama .

Grałem trochę czasu  , później była przerwa .

Wróciłem :D

` Rudy.

` Rudy.

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 12g 55m 59s
2008r, kafejka internetowa, wielki szał na to :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 211 użytkowników

K3IMaN aKa ShootinG, WojaK, Quinn, Wujek., IM RLY SEXY, FanatykCS, Aresik, Powracam :D, Green?, Feljinio, powyłamywane nogi, XDDD, Kuch, BuNv, d4nny, Zimka, Zeus Pierwszy Milion, Joanna, Czarnulka, TPS, Olka., PoDbot, Boe Syn Admina, Trepik, Cays, Gothei, zimny browarek, Maggio, Lazarus!, Donald Cerrone, Łili, tato, SjQ, Emaus aka Pierniczek, Krejzollek95, Vampereczek, s0ld1er, Roman69, Bielik, erQ~, d3iman97, Veen, ApeX., Drako, Jesz., Shueels, F3n0men, Madzia., Marta <3, panicznyPatryk, gta., Wulkan, RONALDINHO, pr0 0wn3d.cfg, DarkMessiah, Takos, Barwinek, leoniq, STAFORD, Kas!@, NiceK , Piotrz, facu, hirolka, NoMercy, arenik, kamilthc(swe), pawloo, DawidzioR, Mategros, VakoSss, *RespecT.*NoSkill*, Rize, luucidreeam, Bombelek <3, HaX1oR, Kotek ♥, Trykuuś, Miętowa., komon, hOw!?, DeeJayRudy, haczor, __#Kasia#__, Dareczek, OrangeHaZe, FafeQ, Agnieszka., Gumiś95, Halvie, Black Raven, Bezimienny., xnx, adzio12341, Olciak, <Siwy24Siwy>, rascal, GustaWSpartA, Pako, Elizka, OwneD`, Malibu, mks, Mariusz, STRIX, OxyGeN, [email protected] <3, ★Mark★, Pati:*, Navik, GroobY, Hustler, eXirt, FRaguś, Pacislavek, Death*, ragnarooooo, NeQessT, Crystalins, Maja;), Saint, Sladerek, .::Essa::. Kamila, no1zee, Dawca., See you again.*, Chapaj :D, YellowAfgan, HiPnOtYzEr, Budyn_Malinowy, Allor, JustDoIt, a3s4s, aQuaa92, Czesio, Deutsche, 'sYq'sMc', Grinczu, *Naja_Smc*, Tomahowk, Milobob123, Hej, Pr0sto , Ravufik, NoHackThisisSkill, Joint_Penk, Ulquiorra, ZielonaFala, Pyśka, , Luk Skajłoker, JarekPMI, .:HardStyle:., HeadShotter :*, P3PSI pkR., ChoRzowski1920, saad, M!sia, HeadShot, PanKopytko kappa, jestes dogiem, Truskaweczka, HiF, reQ <3, Browar(L), KoksuSensej;D, Lukovsky (URLOP), kolaokl, Lajtowy, ROSCHE.ESSA, Kasspa, DINOSOWER! GromB, KendziQ, TresH, Zik0, RabbitTS, xdbx, Blondyneczka ツ, Propsiq, Nobody, Hitachi, StriKeR, Skarpetka, , GeT_FunnY, PROnd, ♥ † HOLLY ♥ †, activ., Diabel^6, Devias, DOPALACZ, , Janix, ToNieJa, Misiu. ♥, esej, Wiki aka. rozowy Dinozaur, BaT, Kurushimi, KAKAOWY JANUSZ, sQbany;*, Alt., dragon, EcK0!, sNp, Robb Stark o7, , TraC3R, Mykmyk, Per3rek, S34