Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ODRZUCONY][Moderator] Patryk.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Laki

Laki

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
277
  • Czas Online: 12d 8g 8m 23s

Zastanawiałem się czy mam jakieś szanse, bo nie spełniam 2 wymagań, ale cóż, warto spróbować.

* Minimum 16 lat. Zielony_haczyk.png
* Spędzić na forum minimum 10 dni. -
* Posiadać 100 sensownych postów. Zielony_haczyk.png
* Wykazywać się aktywnością. Zielony_haczyk.png
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. Zielony_haczyk.png
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. Staram się
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. Mam dosyć spore, mogę dokładniej wyjaśnić na pw jeśli zajedzie taka potrzeba Zielony_haczyk.png
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. Zielony_haczyk.png
* Posiadanie naramiennika minimum 9.png-

Imię:

Patryk
17
Coś o sobie:

Pochodzę z Górnego Śląska. Moje zainteresowania to; Modelarstwo (interesuję się nim od podstawówki), informatyka oraz piłka nożna. Uczęszczam do  Szkoły Zawodowej kierunek Mechanik Samochodowy, kierunek ten wybrałem ze względu na to, że lubię majsterkować i "Grzebać" przy samochodach. Jestem miły, spokojny (zazwyczaj), raczej ogarnięty, chociaż każdy ma, że tak powiem lepsze dni i pokazuje tą swoją chorą głowę. Raczej łatwo przychodzi mi dogadywanie się z ludźmi.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

Moje minimum to 3 godziny, jestem zazwyczaj rano i po południu
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:

Jestem dosyć aktywną osobą na forum, więc chciałbym ulżyć w obowiązkach obecnym moderatorom, a przede wszystkim lubię pomagać.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:

Porządek, kulturę, dosyć szybką pomoc każdemu, kto o to poprosi.
Dlaczego Ty?:

Myślę, że wszystkie powody i argumenty są wymienione wyżej, wszystkie powierzone mi obowiązki wykonywałem i wykonuję sumiennie i starannie.

Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Brak naramiennika i czas online automatycznie cię skreślają.

1pkEgGx.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 53 użytkowników

Naciukany, asadas, DawidzioR, Łili, Nie ma takiego bicia, Pacislavek, Dawca., VakoSss, TresH, Pr0sto , Luk Skajłoker, Robb Stark o7, Metyou, Takos, [email protected] <3, G.R.R, BurN, OxyGeN, Milobob123, TajFuneK, Lukovsky, Alelluja, EcK0!, 'Crunch., xdbx, Skillerek, Alt., leoniq, dragon, Yakushimo, Bleteczka, OxyR, Kalliberek44, sharaz, rebet, Matthas, Per3rek, Terefere, eXe, Hardy Hard, MAcio, Kureda, `smile., Mykmyk, ` NieoR^, `SpiriT^, Laki, Vakos, Miętowa., Misiu. ♥, , Kurushimi,