Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ODRZUCONY]Moderator .:Ramirez:.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

.:Ramirez:.

.:Ramirez:.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
22
  • Czas Online: 8d 6g 42m 7s

* Minimum 16lat.

Niestety  mam tylko 15 lat, lecz podczas obecnie pełnionych funkcji wydaje mi się że jestem człowiekiem ogarniętym nie tak jak większość moich rówieśników :(
* Spędzić na forum minimum 24h.

+ jest ponad 7 dni
* Posiadać minimum 100 postów na forum.

+ mam prawie 300 
* Wykazywać się aktywnością.

+ Myślę że tym nie grzeszę :) dużo przesiaduję jak i na komputerze na forum tak i w grze, a na wieczór bacznie obserwuję forum na telefonie :)
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.

+ Sprawuję funkcje administratora jak i opiekuna naszego serwera Cod 501. Więc znajomość regulaminu rozgrywki nie jest mi obca.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.

Nie mam :).
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii.

+ nie mam problemów z ową rzeczą :).
* Posiadanie naramiennika i wyższe.

+ Starszy Sierżant sztabowy :). Nie mogłem zamieścić linku/grafiki, przepraszam :(.

imię:

Irek
15
Coś o sobie:

Jestem uczniem 2 klasy gimnazjum ( we wrześniu :)). Jestem bardzo wielkim fanem Piłki nożnej, lecz bardziej lubię w nią grać niż czasem oglądać mecze. Uwielbiam również Akwarystykę oraz psy, posiadam akwarium 72l  oraz moje 2 psy :).Bardzo szybko potrafię z ludźmi łapać kontakt jak i się z nimi dogadywać, potrafię bardzo szybko rozładować napiętą atmosferę np jakimś sucharem :D
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

w zależności od dnia, gdyż pochodzę ze wsi w tygodniu od 1 godziny do 3. Niedziele można powiedzieć cały czas jestem aktywny :)
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?

Na moją chęć do przystąpienia w nasz Wielki Team Rozrabiaków wpłynęła chęć pomocy Kszaczkowi jak i w pewnym stopniu odciążenia go od obecnej masy  pracy. Mojej przyszłości jako tak, narazie nie potrafię przewidzieć bo jak to mówią "życie jest zmienne" a nigdy nie wiadomo co nas czeka nowego dnia. Póki co gdybym otrzymał ową rangę Moderatora chciał bym pomagać wyjaśniać sprzeczne sprawy oraz konflikty pomiędzy naszymi użytkownikami, pomagać w problemach użytkownikom zamykać niepotrzebne i nie uczęszczane tematy przez naszych rozrabiaków.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:

Na forum swoją osobą mogę wnieść bardzo pomocną dłoń która niemalże z każdym się umie porozumieć i umilić użytkownikom czas spędzony na naszych serwerach oraz forum :). W innych kwestiach nie wiem jak dalej będzie gdyż jako tak nie lubię oceniać własnej osoby.
Dlaczego macie mnie wybrać (przekonaj nas):

jak już wyżej wspomniałem, nie lubię sam siebie oceniać ale cóż, spróbuję sklecić kilka zdać :).

Jestem osobą bardzo wywiązującą ze zadań które mi powierzono.

Jestem bardzo przyjacielski i rozmowny.

Umiem rozładować napiętą atmosferę pomiędzy graczami/ użytkownikami.

Bardzo lubię pomagać ludziom, sprawia mi to jakąś przyjemność.

Chciał bym również w jakiś sposób pomóc administracji forum, a nie tak jak to tylko do tej pory opiekun serwera :).

Zdaje sobie sprawę że rekrutacja jest Off lecz myślę że przyda się moja pomoc :) bo można powiedzieć że jest jeden moderator:( 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :) 

Pozdrawiam .:Ramirez:.

Dołączona grafika

[email protected] <3

[email protected] <3

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
682

Rekrutacja off

podanieodrzucone.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 36 użytkowników

leoniq, Gigoss, TresH, [email protected] <3, Luk Skajłoker, JJNIVEK, Takos, Olka., Milobob123, Bleteczka, BurN, eXe, `SpiriT^, Paweloo ;D, Info od Boga, OxyGeN, dragon, esej, Misiu. ♥, Whisper, (Zwolnienie) Vakos, Lukovsky, sNp, xXxDawciuXxX, `Bartek ツ, Wal Magistra, sharaz, EcK0!, OMFG!, Moj tata byl Hajtem., ` NieoR^, Alelluja, , MAcio, Straszek, .:Ramirez:.